Нестандартен бизнес проект

Не знам за играта, нищо не разбирам от игри. Говорех по принцип, за харектера на Ноке.
Иначе за тая твойта игра тръпна да видя жената-котка нанди по жартиери и цигаре...:)
Много ми е приятен характера, само дето онлайн не си филтрирам много аутпута.

В случая това е бизнес форум и разглеждаме продукта (книгата) от тая гледна точка.
Според мене ще доведе до загуби ако се печата.

Аз бих издал първо само в дигитален формат - някое и друго писайнийце, да се ориентирам в потребителските очаквания и търсения, да уцеля формулата. Да набера фенбаза. Има много добри писатели, които издават предимно дигитално. Рисковете и разходите са никакви.
 
Много ми е приятен характера, само дето онлайн не си филтрирам много аутпута.
Напротив, то и в онлайна ти е много приятен, представям си кво ще е, ако почнеш да си филтрираш аутпута. Ще стане прекалено приятно, ще засладнее като в идеята за палачинките и щруделите. По-добре така.:)
 
Напротив, то и в онлайна ти е много приятен, представям си кво ще е, ако почнеш да си филтрираш аутпута. Ще стане прекалено приятно, ще засладнее като в идеята за палачинките и щруделите. По-добре така.:)
@Noke ме издразни щото се държи все едно е мерило. Специално с теб. Да, подозирам, че е по-малък на години от него. Дразнят ме такива дето си мислят, че много знаят и се държат пренебрежително, но ме дразнят не щото се държат така, а защото не би трябвало да се държат така на фона на това какво им е реално нивото. Не знам дали ме разбирате. А кака ти Манди мисля си че доста мъже, може и жени може и третия пол от форума се интересуват от нея. Ама тя си имала котка.

Аз всъщност не разбрах конкретно какво сте си казали насаме с ноки. И даже нямам нищо против него. Даже може да му измислим един персонаж в играта.
 
Последно редактирано:
@Noke ме издразни щото се държи все едно е мерило. Специално с теб.
Бе да бе, все мери, мери, не го пуска тоя метър. Тоя е някъв оразмерител, според мен.
И само към мен го прави, другите ги гали с перце.
Да, подозирам, че е по-малък на години от него.
От тоя малкия ли бе? Цсссс, беги бе, на тоя може да съм му баща (сега ще си прегледам архивите, навремето беха луди запои с непознати девойки..)
Дразнят ме такива дето си мислят, че много знаят и се държат пренебрежително, но ме дразнят не щото се държат така, а защото не би трябвало да се държат така на фона на това какво им е реално нивото.
Мани, само яките шамари ше ги оправят.
Не знам дали ме разбирате.
Е, не винаги, но по-често - да. То за всички е така.
А кака ти Манди мисля си че доста мъже, може и жени може и третия пол от форума се интересуват от нея.
Кой бе??? Кажи им на тия там да не барат, че ше играят шамарите!
Ама тя си имала котка.
Да де, за него говорим. За котиту й.
Аз всъщност не разбрах конкретно какво сте си казали насаме с ноки.
ПсувАхме са малко, но нищо сериозно.
И даже нямам нищо против него.
Тва си е твойто мнение, аз го ненавиждам от душа.
Даже може да му измислим един персонаж в играта.
Мрачен персонаж, сив кардинал.
--------------------------------------

Сериозно да кажа, че някой верно ще помисли, че съм сериозен за Ноке. Твойто мнение си е твойто мнение, казваш го както го мислиш.
От моя страна няма грам сериозно дразнене. Казал нещо някой някъде - не ме интересува, продължавам си както винаги - винаги е било така. Даже съм забравил; бодрият ми дух се дължи на солиден гьонсуратлък и къса памет. Като се ядосам на момента - трия си 250 поста, като предния път, и после всичко се забравя и отношенията се рефрешват. Не мога да се занимавам кой кво мислил. Аз съм много по-важен!!!
То даже "в тоя случай" с Ноке, съвсем нищо нямаше, всичко е моя инсинуация и всъщност аз го нахраних.:) А човека е благ и хрисим.

Инак, трябва си взаимно хранене чат-пат, да върви хранителната верига и гладни да няма.
 
Последно редактирано:
Мир, обявявам едностранен мир. Явно, че някои хора не разбират от закачки. Приемат го за нещо друго.
А за @етерИум аз като само страничен наблюдател видях, че той стана по-хаплив след като се държаха грубо. Не съм забелязал преди това. Това си е нормална реакция.
 
Добре, че влязох да нагледна... Щях да изпусна какво ми говорите зад гърба.

И тука сте оспамили яко, по-бетер деЦката градина. Засрамете се.

На авторката на темата пожелавам творчески и комерсиален успех! :)

Минах просто да се абонирам за темата, щото да следя какви се диплят по мой адрес.

п.с. Стюардеса... пилот... Тцъ! Имам най-тежката акрофобия на света. На по-високо от стол не се качвам. :)
 
Бе да бе, все мери, мери, не го пуска тоя метър. Тоя е някъв оразмерител, според мен.
И само към мен го прави, другите ги гали с перце.

То тва щото си ми слабост :love:

Не разбрах кой е тоя малкия м/у другото.

Каката е атрактивна, обаче внимавайте с жените в онлайна че нещата и без тва никога не са както изглеждат пък с тях хептен.

Иначе продължавайте интересния си разговор - виждам че си допаднахте (както очаквах).
 

Горе