Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Аз май отнесох наказанията. От ПР 2 падна на 0, а същевременно Гоогле-Лебмастер тоолс-а ми засича 2596 линка. Имате ли обяснение защо ми падна Пр-а?
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

И аз забелязах скок в цените за клик на Adsense, но имам съвсем друго обяснение (изцяло свързано със SEO).
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Е, и аз намазах малко... от 0 на 3 за сайт на един месец... не беше зле. :D Жалко, че другият ми сайт не мръдна, но ще почакаме...
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Имах сайт от n/a на пр1
от пр2 на пр1
от пр2 на n/a
и от n/a на n/a
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

на мен главните ми от n/a станаха по pr1 а вътрешни страничи станаха по pr3-4, защо се получи тъй не знам ама очаквах по висок PR на главните страници. Някой има ли обяснение за по- високия PR на вътрешните страници?
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Някой забеляза ли, как google днес тотално деиндексира един от най-големите и популярни сайтове в БГ. Не знам само дали това е свързано с PR ъпдейта. Вие забелязахте ли? :)
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

е, така не е интересно да ви казвам :)
всъщност не е толкова популярен може би, но в категорията си беше лидер. тип от мен - туризъм :)
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

обви в мистерия и възбуди любопитството към някой толкова ВИП сайт, че чак е хванал наказание.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Сайтът се върна напълно в индекса, след като вчера цял ден беше делистнат. Става дума за джърни.бг. Все още обаче другият им сайт (йес.бг) е делистнат. Странна работа ...
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

тия неща не са непременно наказание.
понякога изчезват мистериозно големи количества страници в индекса, често това става за толкова бързо, че изобщо не се забелязва от повечето уебмастъри, които не следят през 2 часа индекса си.

не го мисли
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

мда, неприятно е било обаче за този на който му се е случило :) В такава ситуация най-добре човек да изчаква ден два и едва тогава да предприема мерки. Мисля имаше доста подобни теми във форума за моментно делистване на блогчета и т.н., затова го дадох като пример, че се случва и на доста големи портали.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Познавам се със собственика и на 2 сайта.Голямата му част от посетителите са директ хит така че едва ли е голям проблем за него.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Незнам при мен няма никаква промяна в PR всичко си е наред.А искам да попитам ако случайно има такъв "начастичен ПР ъпдейт" и примерно падна от 4 на 2 фатално ли е?
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Наблюдавам няколко сайта от ПР 4 паднаха на 0. Включително и един в който купих линк...както и да е. Трафика им не е паднал. Така, че няма значение.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Познавам се със собственика и на 2 сайта.Голямата му част от посетителите са директ хит така че едва ли е голям проблем за него.

еми ако не е проблем според теб от 15к да ти паднат посещенията на 5к, ок ... :)
 

Горе