Не знам дали е позволено...

От: Не знам дали е позволено...

Направи си 10 свястни коментара, недей мисли кво е полезно или не
 
От: Не знам дали е позволено...

Ххахахах, да се върнем на това, че тези 10 мнения са излишни, защото болшинството от хората, които влизат тук за първи път го правят, за да публикуват услугите си или за да пратят ЛС на някой, който предлага работа, която те могат да свършат.
 
От: Не знам дали е позволено...

Ххахахах, да се върнем на това, че тези 10 мнения са излишни, защото болшинството от хората, които влизат тук за първи път го правят, за да публикуват услугите си или за да пратят ЛС на някой, който предлага работа, която те могат да свършат.

Всъщност ще публикувам картинка, а срока свършва утре и за това бързам.
 
От: Не знам дали е позволено...

Преди 10 мин пусна тема и си вечен червен:)
 
От: Не знам дали е позволено...

Видях, че е за някой от конкурсите. Всъщност можеш да публикуваш линка без http и www

Михайлова, е 10 мнения са все пак, не са 100. Потребителят може все пак да понапъне някоя мозъчна клетка и да измисли нещо повече от баналния спам.
На мен ми се е налагало да чакам одобрение от модератор за всеки пост в др.форуми именно, за да се предотврати спаменето. За новия потребител също е добре да се огледа, ослуша и да разбере що за личности виреят из въпросния форум. А не просто да мине да изцвъка някоя тема/линкче и да си плюе на петите
 
Последно редактирано:
От: Не знам дали е позволено...

Май трябва да чета правилата първо xD.

Толкова ли беше сложно да напишеш десет мнения по различни теми в интервал от час -два? Форумът е толкова активен, че просто никой нямаше да те забележи.

Не знам - ясно, че искате да си направите десет мнения, но мислете малко с оная поставка за шапки на раменете си. Има форуми, в които ми се е налагало да имам 100 качествени поста за да пусна тема или обява. Дори толкова много се правят за два-три дни и то без да вадиш очите на всички, че просто правиш мнения - подчертавам КАЧЕСТВЕНИ мнения. Десет мнения ще ти отнеме максимум два часа и то при условие, че четеш последните теми и отговаряш абсолютно адекватно и на всичкото отгоре си даваш почивки между мненията за да не светнеш само ти в последните десет.

Разберете, че е обидно спрямо всички останали да дойдеш да изкъкаш десет "и аз също" и да цвъкнеш една тема, в която после да не се веснеш със седмици. Имате ли представа колко подобни минават седмично през този форум и абсурдното е, че след това са неоткриваеми на въпроси за собствената си услуга.

М др червеното е от мен и ще бия червено на всички, които не полагат поне елементарни усилия да проявят НЯКАКВО уважение към форума и членовете му.
 
Re: От: Не знам дали е позволено...

Ххахахах, да се върнем на това, че тези 10 мнения са излишни, защото болшинството от хората, които влизат тук за първи път го правят, за да публикуват услугите си или за да пратят ЛС на някой, който предлага работа, която те могат да свършат.

ами вингаги могат да се представят в секцията за форума да кажат как са ни намерили, колко сайта имат или ако нямат да напишат че нямат засега, да споделят колко време прекарват в инернет на колко са години , какво мислят за 10 мнения ограничение :) какви филми гледат , коя е последната прочетена, книга, дали са мъж или жена , по колко часа отделят за сън и хоп ето 10 мнения които тук не се броят за спам

а идеята е отсрещаната страна по сделката да си има представа с кои работи като му погледне повечето постове и са спам е ясно че човека е съмнителен ако става дума за сделка с купуване или продаване... а изискванията за повече постове спират измамите доказано е от други уебмастърски форуми с ограничения от по 100 поста (дижитал поина пазара е достъпен на 25 поста поне преди) както и при нас, след опити за измама в секцията за ексчейндж и въвеждането на 50 поста само за да я прегледаш няма регистириан случаи вече малко повече от година

колко и да не сме се събрали да се лъжем тук все има черни офце и като ги баннеш си правят нов акаунт и не им пука за стария колкиот повече псотове са заложени толкова по намалява шанса да кривнат от правия път ...

пп едно време се регистрираха за да си шляпнат линка (обикновенно до кешвифеста или нещо подобно и беж)
 
От: Не знам дали е позволено...

Охх, добре де разбрах. Не трябваше да правя темата.
 
От: Не знам дали е позволено...

Изобщо не е нужно да се пишат десет мнения за да се пусне снимка или линк. Могат да се пуснат и с първото мнение след регистрацията, просто не трябва да са "живи" връзките както вече се написа по-горе.

А десет смислени мнения могат да се съберат и за половин час.
 
От: Не знам дали е позволено...

Разбира се,че 10-те мнения е по-удачния вариант.Ако новакът го мързи да напише 10 смислени поста,направете си сметка какво може да се очаква от него при евентуално вземане/даване с този човек....
 

Горе