Новата версия как ви се струва?

Това пък сам да си ъпваш темата без да има какво да кажеш или някой да пише в нея си е тъпня пълна. То тук ще се надцакват в пазара.
 
Това пък сам да си ъпваш темата без да има какво да кажеш или някой да пише в нея си е тъпня пълна. То тук ще се надцакват в пазара.
Всъщност помага доста вдигането на темите в пазара, дори и да не са изпаднали много там. Явно хората не влизат в пазарната секция, а гледат “Какво ново”.
 
Всъщност помага доста вдигането на темите в пазара, дори и да не са изпаднали много там. Явно хората не влизат в пазарната секция, а гледат “Какво ново”.
Да, гледат Какво ново, както и влизат в Пазара, за да видят темите, които са нови там. Или им светят като непрочетени или нови. Доста случаи има, в които се ъпва тема просто за да седи отгоре, да се вижда на какво ново и реално в лентата в дясно на хоума. Но пак се потъва бързо, заради динамиката при създаването на нов контент.
 
То затова още преди 10+ години в phpBB проблемът беше решен с два мода. Единият обединява автоматично поредните мнения на един потребител, ако не е минало определено време, а другият позволява ъпване на теми в определени раздели, след изминаването на каквото време решат админите.
 
Това пък сам да си ъпваш темата без да има какво да кажеш или някой да пише в нея си е тъпня пълна. То тук ще се надцакват в пазара.
От последния ъп, преди 2 дена имам 3 нови запитвания, 2ма са новорегистрирани, предполагам за да могат да ми пишат ЛС.

Пак казвам, че не виждам какво ново може да се добави в една обява с конкретен продукт.

Иначе да, тъпо е да пиша ъп.. затуй смятам, че примерно на 7дена е ок, да можеш да бъмпваш.

@Blinky ще имаме ли такава схема?
 
@Blinky ще имаме ли такава схема?
Може да, ще разгледаме аддона. По принцип много гледаме да не слагаме и трупаме, че с времето някои спират да ги поддържат, а пък други освен, че спират да ги поддържат вече са "бръкнали" в базата и няма махане от там без да сдухат нещо. Но определено имаме скоро ръчкане на форумите и ще го сложим, ако не е голяма драма. Но наистина ще го проучим преди това. :)
 
Оня ден, от шера в девбг фейса, туй ми се набоди в очите.

Форим за онлайн бизнес, афилиейт маркетинг, оптимизация за търсачки, социални мрежи, блогове и всичко свързано с печеле на пари в интернет.

И в гуглето излиза така.
 

Горе