Новата версия как ви се струва?

Аз базови функции не им помня аргументите.... Затуй ще си умра с гладък мозък, не сбръчканяк грозен :cool:
Аз си ги използвам често и знам 4-5 само. Теб те знам, че си ги разбираш без да помниш. :)
 
Развитие има ли тука
?
Още не, като го видим ще пишем. То въпроса е и другите да са ок, все пак както ти писах и не само на теб, някои влизат точно заради тези теми. В офтопика има много рилейтед. ;)
 
Още не, като го видим ще пишем. То въпроса е и другите да са ок, все пак както ти писах и не само на теб, някои влизат точно заради тези теми. В офтопика има много рилейтед. ;)
Форума офтопик ли е насочен или?
Който иска офтопик да влиза в раздела?
 
Форума офтопик ли е насочен или?
Който иска офтопик да влиза в раздела?
Не е, но има теми, които влизат там, i са доста рилейтед до форумната тематика. В момента имаш 2 теми, които пречат и са активни извън темата на форума - Украйна-Русия и Ваксините. :)
 
Ваксините и Украйна са най-интересните теми във форума.

Останалото е боклучав контент от типа "продавам фейсбук страници", "пиша статии", "гледане на боб кои акции/крипто ше се дигнат", ...

Веднъж седмично я се появи някоя истинска предприемаческа тема, я не.
И угасва доста бързо.

... А през това време все нещо трябва да държи юзърите engage-нати, за да не си бият камшика нанякъде.
 
Чак пък интересни. :) И при положението, че всичко е талаш, не знам какви са претенциите. :D

Аз си следя пазара, следя си основните теми и грам не ми пречат офтипиците, дори се радвам да ги прегледжам, ей така, за отпускане, макар че в една от споменатите такова отпуска беше, че няколко дена не можеш да отидеш по голяма нужда. :) Нок беше виден участник там. :)
 
Последно редактирано:
Това е втората и абсолютно задължителна стъпка за да оцелее този форум и да започне да се посещава и СЪОТВЕТНО използва И за бизнес. Първата - няма да я направите, ясно.. :)
Елементарно е офтопа да го направите видим само за логнати. Сайтбара и сърча - също. Нищо няма да загубите като спам ;) Хората ще продължават да си бръмчат, няма грижа. Така и така, който му е кеф са си чете "интересните теми", няма да му е никакъФ трабъл да се логне. Ще е трабъл за новите посетители. Но трабъл с важното уточнение, че ще е така изцяло от гледната точка на Блинки :love: От моята - ако новите не виждат спама преди да се логнат, то ползите ще са няколко пъти в ++++
Даже най-добре е, чак когато потребителя влезе в секция "оф" чак тогава да активира и сърча и сайбара ;)

Първата (дет няма да я направите) е изцяло за секция пазар, и сФеткам чак когато направите втората :D
 
Като админ и голям фен на форума, гледам всичко. :) Нямам свободна пропускливост. :)
Направо ти се чудя. Не ти ли изпушва главата понякога.
 
Туй може ли?

То се губи смисъла малко, ако не си добавил нищо ново да си вдигаш темата освен ако не е на някакъв разумен срок.
 
То се губи смисъла малко, ако не си добавил нищо ново да си вдигаш темата освен ако не е на някакъв разумен срок.

Е що? Някой неща се продават бавно, а няма какво "ново" да се добави, предпочитам бъмп, отколкото това Ъп, нагоре, пак аз, и т.н..
За щастие сме активен форум и доста бързо обявата отива назад.. предполагам никой не гледа повече от 2,3 страници назад в Пазара.
Срок за бъмп е задълже.
 

Горе