Новата версия как ви се струва?

veni8 и vеni8, потърси в гугъл с двете
И какво ще намери? Така или иначе би трябвало да е невъзможнозно дублирането на потребителски имена в конкретно онлайн пространство. Тук очевидно има някакъв пропуск на системата. Не че не се забавлявам със ситуацията, ама все пак...

На мен най-странно ми е мълчанието на блинки по въпроса.
 
И какво ще намери? Така или иначе би трябвало да е невъзможнозно дублирането на потребителски имена в конкретно онлайн пространство. Тук очевидно има някакъв пропуск на системата. Не че не се забавлявам със ситуацията, ама все пак...

На мен най-странно ми е мълчанието на блинки по въпроса.
Леле, блинки не спи във форума, баси кризата. :) Оправено е, подозирам кой е ще го предупредя. ;) Ако някой има някъде нещо да се провери, да пише или даде репорт. Няма никакъв пропуск, някой е решил да е оригинален, явно града, в който се намира не му представа достатъчно забавления. :)
 
Леле, блинки не спи във форума, баси кризата.
Е, за спане не сме говорили, ама виждам, че си влизал. Видял си, пък не реагиращ. Притесних се за теб - да не са те отвлекли извънземните. :)

И аз се сещам кой е. Убедена съм, дори. Не е sky, обаче. Той не е толкова креативен и забавен. ;)
 
Ама верно ли изтрихте на алтернативните банди и Блинки постовете?
Само разваляте купоните - и двамата по-горе.
 
Ама верно ли изтрихте на алтернативните банди и Блинки постовете?
Само разваляте купоните - и двамата по-горе.
То и на мен ми е леко мъчно... Нищо, ще измислиш нещо още по-оригинално. ;)
 
Е, за спане не сме говорили, ама виждам, че си влизал. Видял си, пък не реагиращ. Притесних се за теб - да не са те отвлекли извънземните. :)

И аз се сещам кой е. Убедена съм, дори. Не е sky, обаче. Той не е толкова креативен и забавен. ;)
Който и да е. Не му стават шегите. Тъпи са. Колкото до влизането, постоянно съм логнат. Активност е и само да ти се рефрешне в браузъра като си логнат. Няма случай да се случва нещо и да си го прекарам през крачолите. :) Иначе и аз се притесних. Като гледам какви съм ти писал "аз".
 
Иначе и аз се притесних. Като гледам какви съм ти писал "аз".
А, що? "Ще те изплющя" е добър отговор, когато тагнеш админа. :)
 
Явно най популярните са най апетитните.
X8jIMJf3gmdQALKamXCidn154wySW2zwwiv1R8n5_eb9vHv5RWW4gzDcvsUorfAlhMedXPECYZT4WYFbdmS11ez0dPdNbeRosV4odm-N4NkZxvGBnVnwARvshAi4-nwi5zi8biEf
 
Тоя банер в хедъра мислиш ли да го оправиш в мобилната @Blinky ?
Кой по-конкретно? Флаша ли? Не, че са много, но флаша мисля да ги риплейсна с някакъв статичен.

@Torbalan Trolski , да, ще иска. :) Ти и той ще има да шарите много. :) П.С: Между другото скоро не си звънял нещо за кафе или нещо? :)
 
Не, за дай му размери да не подскача така при зареждане.
Споко, скоро ще ви отърва от него, че много време вече се върти тук. :) А води към форума, което е малко излишно. :) Отделно на мобилни не е толкова интерактивен, както и за тези, които не си позволят флаша. ;)
 
@Blinky това с най-добрия отговор от кога е и как работи?
От скоро. Може би седмица. И работи така...ако гласуваш даваш един вод. Може да си го оттеглиш ок всяко време. На принципа на стаковърфлоу е. Така излиза в началото на темата кой отговор е най добър. И човек като влезе на темата вижда кой е, направо се спуска към него.

За реши гледаме, ама не видяхме нещо подходящо още. ;)
 
По-добре репи да имаше
репи ама и в политика, малко екшън да има :D

@Blinky да го накодим като го няма, вярвам че ще има мераклии.
Дай ни един дъмп на базата със старите репи и няколко дена. @Torbalan Trolski ще го цаним проджект мениджър.
 
репи ама и в политика, малко екшън да има :D

@Blinky да го накодим като го няма, вярвам че ще има мераклии.
Дай ни един дъмп на базата със старите репи и няколко дена. @Torbalan Trolski ще го цаним проджект мениджър.
Сигурно може да има нещо, но аз лично не съм попадал. :) Сигурно ще е нужно да се поровим още по на дълбоко. Това с имотките не ви ли върши работа? :) Ще сложа и други, ако решите. Малко се притеснявам също от факта, че ще нашарите половината форум, като с сещам за няколко лица, които вече са в листа с преверенция. :)
 

Горе