Нова година - кой къде и защо? :)

slavchev

Well-Known Member
Нова година наближава, което означава много алкохол и простотии :D чудя се от форума няма ли да има някаква организация или всеки ще си празнува с приятелите :)
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Аде идвай, ще те разходя из Пършомай, ама на приятелката сестраи женена вече, с гадже няма да мога да те уредя иначе тъкмо ще те поразходя из средна България :D
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

То за туй най-много стърчиме там :lol:

Ама тихо да не чуят жените, че лошо :-o

Средната земя, хахаха
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

:rolleyes: Усетих те аз на къде биеш ама :D
Blinky и Coolice трябва да организират нещо, че форума скоро ще удари 1 млн. :p
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Нова година наближава, което означава много алкохол и простотии :D чудя се от форума няма ли да има някаква организация или всеки ще си празнува с приятелите :)

Ми за теб може Нова година да е простотии и алкохоли ама аз ще си прекарам нова година пред компютъра - класика :)
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Ми за теб може Нова година да е простотии и алкохоли ама аз ще си прекарам нова година пред компютъра - класика :)

И ще слушаш на Роско изявленията, после малко хоро, после заря и айде у леглото :) голяма класика
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

И ще слушаш на Роско изявленията, после малко хоро, после заря и айде у леглото :) голяма класика
Не :d само на компа няма да слушам и изявления даже а заря ще има да като застана на терасата пред блока ще гледам зарята :)
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Нова година наближава, което означава много алкохол и простотии :D чудя се от форума няма ли да има някаква организация или всеки ще си празнува с приятелите :)

Умерено алкохол и най-добрия weed на планетата Земя, и то не в AmsterDamn :)
В съчетание с много ползотворни срещи.

Весело !
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Не знам за вас ама за мен празниците не важат :D аз не празнувам :shock:
 
От: Re: Нова година - кой къде и защо? :)

Сигурно в къщи, преди това ще мина да видя нашите, и може би с приятели в някой апартамент. Нищо особено. Но коледа съм със семейството и двете. :)

Мда, ти вече си вързан, не можеш да се моташ :p
 
От: Re: Нова година - кой къде и защо? :)

Ама обещанието си е обещание, влизайте там в разпускането да направим постовете, пък може да отворим шампанското заедно на нова гадина :p
Мда, ти вече си вързан, не можеш да се моташ :p
 
Re: От: Нова година - кой къде и защо? :)

Blinky и Coolice трябва да организират нещо, че форума скоро ще удари 1 млн. :p

Това няма да ни подмине надявам се скоро. :) Ще има със сигурност нещо като среща, ще се заема с организирането й, съвсем сериозно го казвам, защото доста хора вече искат да има, да се запознаем и да видим кой кой е и как изглежда и кво прави. :)

Дори, ако забележиш скоро форума удря 20 000 потребителя, което не е никак малко за нишови форум. ;)

За 2015та определено ще се гледа да се измисли нещо като събиране. :)
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Аз тая година малко необичайно празнуване планувам. В едно село забравено от света с не повече от 3-4 къщи и 1 постоянен жител. Ще му гостуваме за празника!
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Малееееееееее, супер искаме селфита после. Много готино си го решил...
Аз тая година малко необичайно празнуване планувам. В едно село забравено от света с не повече от 3-4 къщи и 1 постоянен жител. Ще му гостуваме за празника!
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Да, хем да го зарадваме човечеца, хем малко да избягаме от суетата и бетона ...
 
От: Нова година - кой къде и защо? :)

Чак ти завиждам, но нищо ще постнеш нещо после. Аз много се кефя на спокойствието. :)
Да, хем да го зарадваме човечеца, хем малко да избягаме от суетата и бетона ...
 

Горе