Нова тематична директория за статии

TheCrazyBastard

Well-Known Member
Здравейте,

Бих искал да Ви представя една нова тематична директория за статии с женска насоченост, където може да добавяте вашите статии с линкове. Сайта е http://rozovadolina.net/ и все още не е напълно завършен, но изглежда почти готов на пръв поглед. Все още превеждам разните му добавки, поправям грешки по кода, опитвам се да настроя емейл системата, че някои писма се получават като спам. Има още някои неща за барване тук-там, но всичко с времето си. Категориите не са видими, защото няма добавени статии към тях, но ще се опитам да ги направя постоянно видими всички за постоянно идните дни. Общо взето може да го пробвате и оцените, ако желаете. Запознайте се с правилата и условията на място, те не са кой знае колко по-различни от тези, на останалите сайтове. Тъй като тепърва се индексира, няма как да има ПР, но предполагам ще получи съвсем скоро и ще имате полза от сайта за вбъдеще. Статиите ще се одобряват по ред на тяхното получаване, та ако са много, ще има да почакате малко повече време, но ще се старая да ги преглеждам всички до 2-3 дни до седмица (човек може да иде и на почивка все пак, лято е).

Успех с вашите начинания! Лека вечер Ви желая! :)
 
От: Нова тематична директория за статии

Сайтчето е много хубаво, добре структорирано... единственото малко нещо което не ми допада е, че няма бутон "Преглед" за да си види статията човек как ще изглежда преди да я публикува. Другото което е липсва ми и опция след като съм се логнал и пуснал статия да следя през админ панела дали тя е публикувана или чака одобрение... нооо може и без това :) Като цяло сайта ми харесва :) А и аз пуснах една статийка да го тествам.
 
От: Нова тематична директория за статии

Сайтчето е много хубаво, добре структорирано... единственото малко нещо което не ми допада е, че няма бутон "Преглед" за да си види статията човек как ще изглежда преди да я публикува. Другото което е липсва ми и опция след като съм се логнал и пуснал статия да следя през админ панела дали тя е публикувана или чака одобрение... нооо може и без това :) Като цяло сайта ми харесва :) А и аз пуснах една статийка да го тествам.
Благодаря за хубавите думи и се радвам, че ви харесва най-общо казано. Статията ви е одобрена! Сигурен съм, че ще се класира добре съвсем скоро. По принцип мога да пусна опция за преглед на статията от вас самите, както и да можете да я редактирате, но с това засега се ангажирам аз да го правя; да редактирам пропуснати граматически и смислови грешки, доколкото е възможно. Относно одобрението и дали ще получавате автоматичен емейл при одобрение или не на ваша статия, засега не мога да кажа със сигурност, тъй като има още работа по емейл системата и на първо време, може изпращам на всеки личен емейл евентуално. Но най-сигурно е да проверите след няколко часа, ден или два, според натовареността ми, тъй като работя и нормална друга 8-часова работа, има дни и за почивка, а тази директория за статии е просто мое хоби, което се надявам да бъде в полза на всички. :)
 
От: Нова тематична директория за статии

1. Искам да похваля колегата, че много бързо преглежда статиите (в рамките на 24часа).
2. Имам едно предложение. В момента на първа страница на сайта се виждат откъси от последните 2 статии, мисля че е ще е по-добре да се виждат откъси от последните 5 статии. Така и самият сайт ще изглежда по-богат на информация.
 
От: Нова тематична директория за статии

Ами нека да станат поне 5, че то сега са 3.. :) Като за начало ще са така и като станат повече, ще има и други промени за брой на началната страница и новости по страничната лента. Сега просто няма как да стане. Благодаря!
 
От: Нова тематична директория за статии

Вече имаме и следните подобрения:

1. Фейсбук страница - facebook.com/RozovaDolina.Net
2. Туйтър страница - twitter.com/PolezniteStatii
3. Гугъл+ страница - plus.google.com/+RozovadolinaNet
4. Мобилна версия - rozovadolina.net/?mobile (само за посетители) - заменено с responsive тема
5. Бутони за споделяне (в пълната версия, не съм ги добавял в мобилната)
6. Рейтинг - оценка на статиите (понякога се чудя дали не е излишна и на моменти я махам)
7. Леко наказание от Гугъл, заради това, че качих всички снимки на сървъра, а преди това бях ги качил на външни източници - tinypic и imageshack, и сега тъпия бот се чуди да ги показва ли в google images или не. Това не се отнася за самите статии - те си се класират нормално бих казал. (тази точка по-скоро е леко негативна, признавам си..)

Върху повече функционалности по потребителската част не съм работил засега. Може би някой ден да добавя нещо ново, за което ще пиша допълнително. Приятно блогване! :)
 
Последно редактирано:
От: Нова тематична директория за статии

Имаме нов дизайн.. Ако някой се сеща какъв е старият, може да сподели дали новият е по-добър или да върна стария...
Прикачвам снимки за сравняване все пак...
Стар: old-design.jpg ; Нов: new-design.jpg С друго лого: new-design-other-logo.jpg
Може да дадете съвет и кое лого да оставя от двете :)
Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Нова тематична директория за статии

Първото лого със сигурност, доста по-семпло, профисионално и оригинално направено!
 
От: Нова тематична директория за статии

Може да свързвате авторството на статиите си към вашият профил в Google Plus като единствено е достатъчно да добавите, че сътрудничите на директорията ни чрез линкване към вашия профил при нас, т.е. сайтът-ни/author/вашият-профил.
 
От: Нова тематична директория за статии

Отделно ще трябва и да ми изпратите линк към вашия Г+ профил, който да добавя към акаунта ви и така ще се появи вашият лик, ако разбира се Г реши да го покаже, там всичко е относително.

Забелязах, че 2-3 дни дадени потребители стигат до формата за вход, но не се логват. Да не би да съм направил някаква глупост и да съм ви ограничил по някакъв начин? Добавил съм ограничение за вход само от БГ IP-та, но вашите са в групата като гледам. Ако имате подобни проблеми, пишете на контакт формата или на admin @ rozovadolina . net
 

Горе