Нов сайт - гугъл адсенс

Колега, сподели, кои са тези рекламни мрежи, които плащат по-добре от Google?
АЗ гаранция не давам, но най - оферта за БГ трафик ми се оказа adzone. pro с фиксирани 5 цента на клик, Ads-bg. Net и adrain, сайта им е скапан и не плаща кой знае колко , но те са на импресии и код се слага в края на статиите, така че кажи речи не се губи от кликовете по другите и са нещо като бонус да го кажем. Всичките си плащат няма грижи поне за сега.
Адсенса на мене ми правеше между 2 и 3 цента средно, което е смешно
 
АЗ гаранция не давам, но най - оферта за БГ трафик ми се оказа adzone. pro с фиксирани 5 цента на клик, Ads-bg. Net и adrain, сайта им е скапан и не плаща кой знае колко , но те са на импресии и код се слага в края на статиите, така че кажи речи не се губи от кликовете по другите и са нещо като бонус да го кажем. Всичките си плащат няма грижи поне за сега.
Адсенса на мене ми правеше между 2 и 3 цента средно, което е смешно
Към това ще добавя, че мой френд се е сдобил с таргетиран трафик от българи в чужбина, но там вече нещата стят по различен начин с адсенс
 
Към това ще добавя, че мой френд се е сдобил с таргетиран трафик от българи в чужбина, но там вече нещата стят по различен начин с адсенс
С твоя бизнес модел не разбирам що въобще пълниш български контент.

Малко е като вица за чукчата и цветния телевизор.
 
АЗ гаранция не давам, но най - оферта за БГ трафик ми се оказа adzone. pro с фиксирани 5 цента на клик, Ads-bg. Net и adrain, сайта им е скапан и не плаща кой знае колко , но те са на импресии и код се слага в края на статиите, така че кажи речи не се губи от кликовете по другите и са нещо като бонус да го кажем. Всичките си плащат няма грижи поне за сега.
Адсенса на мене ми правеше между 2 и 3 цента средно, което е смешно
Реално цената на клик в адсенс при мен е около 1-2 цента, но кликовете са огромни в сравнение с adzone, там тийзърите не са сменяни от както е създадена мрежата. Съгласен съм, че цената е добра, но когато CTR е нисък си е нищо работа.
 
Всичко е много относително и несигурно. Адсенс са ми одобрява ли чисто нови сайтове с 5 статии, а последни 2 сайта ми скъсаха нервите, набутах се безсмислено за статии с над 99 проц уникалност, мисля, че по 12 и в двата и уец.
Ако си с БГ аудитория, не съм убеден че адсенс е най- доброто. Аз съм с други рекламни мрежи и съм по доволен. Средно на 1000 посетители ми се връзват около 3 долара.
Тва за попъп поне до сега нямам проблем с фейса...
С коя друга мрежа? На 1000 посетителя 3 долара са супер, моя сайт е от 2дни и имам толкова дневно почти. Това с поп ъпа имам един приятел казва, че са го банвали, но ако е един не виждам голям проблем, пиши ми. Благодаря
 
Значи не се яде БАН от фейсбук, когато постваш в групи ако имаш поп ъп в сайта? Аз нещо не мога да настроя рекламите от adskeeper. Струва ми се, че adnow плаща много малко за импресиите и посещенията. Няккви стотинки на 1000 посещения
 
Дайте една успешна конфигурация от мрежи с която имате добър приход, примерно adnow и adsense.
 
Дайте една успешна конфигурация от мрежи с която имате добър приход, примерно adnow и adsense.
Е как да ти се даде успешна конфигурация като на всеки му е различно. Аз ако съпоставя 2 мои сайта, единия прави и посещения и приходи на база 1000 посетите повече, а другия по-малко.
Пробваш 1 седмица по един начин, по друг, по 3ти и ще разбереш.
 
Искам да кажа, че на 1000 човека влезли в сайта ти ще генерираш толкова. И това става на база кликвания по рекламите. Осреднена статистика ти давам от моята практика. :)
Колега, сайта ми е на няколко дни. Вече си докарвам по 5 000 дневно. За адсенс съм пуснал, но за сега нямам отговор. Чакам. В adnow до тук съм натрупал: $ 3.50 . С 1000 уникални ако се генерират $ 1 от гугъл адсенс, дано ме одобрят. С тези 5000 дневно ще вадя $ 5, което ми е една от първите цели, а до къде ще стигне, не се знае. В adnow за тия 5000 вземам 1$
 
Колега, сайта ми е на няколко дни. Вече си докарвам по 5 000 дневно. За адсенс съм пуснал, но за сега нямам отговор. Чакам. В adnow до тук съм натрупал: $ 3.50 . С 1000 уникални ако се генерират $ 1 от гугъл адсенс, дано ме одобрят. С тези 5000 дневно ще вадя $ 5, което ми е една от първите цели, а до къде ще стигне, не се знае. В adnow за тия 5000 вземам 1$
5 максимума, който ще изкараш. Много зависи и от разположението и цветовете на рекламите. Искат си настройване, защото иначе ще вадиш 1-2. Пожелавам ти успех, защото адсенс в България не е добър начин за изкарване на пари.
 
Не знам как един мой приятел твърди, че с 7000 посещения вади 11$
 
Не знам как един мой приятел твърди, че с 7000 посещения вади 11$
Не се чуди аз като гледам на тия 7000 ги докарам по 15, айде виж прословутият адсенс дали ще те одобрят, ако не ще ти дам конкретно какво да направиш срещу приходите от първите 5 дена... ;)
 

Горе