Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Колегата наистина има талант. Страхотно име му измисли главата. За тази работа хората по принцип плащат.... аз като нямам парички му плащам с една положителна репутация, но от сърце :clap:
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Изпратил съм предложения за имена на всички, които са ми писали. Имаше малко забавяне от моя страна, но бях доста зает.

Чакам нови главоблъсканици :)

PS: Valdes, изпразни малко съобщения, защото не мога да ти пиша.
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Newpath ,
Не мога да изпращам повече лични съобщения ии ще се опитам да изтрия част от пощата, но с телвдона нещо не ми се получава.
Това последното предложение звучи много добре.

Неудобно ми е да те занимавам вече. Само искам да ми кажеш следното-
Ако се опиташ да измислиш нещо с една дума или съчетание от букви какво ще ти хрумне за вратовръзки, папионки и шалчета ?
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Като седнеш на компа изчисти малко съобщения и ще продължим на лично. Повярвай ми, по-добрия вариант е. ;) Имам ново предложение за теб, което мисля, че ще ти хареса като крайно. :)
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Отново се възползвах от офертата, за трети път, и отново съм доволен. Съветвам всеки, който среща някакви затруднения с измислянето на домейн, да се обърне към него.
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Супер е момчето. Измисли ми страхотно име. Просто трябва да го насочите правилно и ще получите адекватни предложения! реп+
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

И аз да похваля колегата, комуникира се супер лесно с него и дава много добри предложения за домейни, възползвайте се :)
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Мога ли да се възползвам от услугата ?
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Този човек има дарба :) Благодарение на него регистрирах страхотен домейн. Трябва да го донейтна, защото скоро пак ще се допитам до него. Супер си, братле. :)
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Този човек има дарба :) Благодарение на него регистрирах страхотен домейн. Трябва да го донейтна, защото скоро пак ще се допитам до него. Супер си, братле. :)
Не е влизал от 7 ноември. Дано скоро да влезне, че и аз имам нужда от перфектния домейн. :)
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Здравейте приятели!
Не съм влизал скоро, защото съм затрупан от работа и нямах никакво време.

Вече съм на линия и ще помагам отново!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Здравейте,

И аз умувам в момента върху име на домейн... обаче съм нов във форума и не мога да ти пиша ЛС.
Някакъв друг начин за връзка?
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

3ds, веднага щом имаш възможност ми пиши ЛС и ще ти помогна. :)
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Определено ще рзчитам на теб.

Ще поспамя малко насам натам :)

Още малко остава :)

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Изключително доволен останах от услугата му!
Два дена мислех домейн... накрая той ми отговори с едно домейн име... и беше най-доброто!
Определено има дарба.
 
От: Нужда от съвет за домейн? - Питайте ме!

Изключително доволен останах от услугата му!
Два дена мислех домейн... накрая той ми отговори с едно домейн име... и беше най-доброто!
Определено има дарба.

Подкрепям.

Респект от въображението и креативността на Newpath!

:D
 
След дълго отсъствие отново съм тук! :)

Да знаете само, че вече си запазвам правото да ви връщам отговор до седмица, защото съм много зает.

Пишете :)
 
Аз по принцип се считах за "цар" на откриването на яки домейни, както и най-яките идеи според дейността, обаче като видях сега коментарите тук и уеко ми блесна еното оче - тва дет не може да измисли нещо читаво за един сайт вече цифра време. И тамън си викам - "ми нема нищо читаво.." и гледам тая тема пропусната :)
Пращам инфото да го разджуркаш из въображението си :)
 

Горе