Някой да е забогатял от Хербалайф?!

@Blinky линкбилдърите-некропостери присъединили се преди няколко часа с едно мнение ценен ресурс ли са? :D
 
@Blinky линкбилдърите-некропостери присъединили се преди няколко часа с едно мнение ценен ресурс ли са? :D
Не. Най-ценния ресурс сте вие. Радетелите на чистотата на форума, мрънкателите след почти всеки нов потребител. Отрядният председател, ако си закачил малко от соца ще се сетиш в какво превръщаха децата от класа.
Продавам фейсбук страница, да не е съвсем офтопик поста ми...
 
Кукундрел, бягай да пишеш отрицателни коментари на Румен Виста, че няма какво да трие :D
 
Кукундрел, бягай да пишеш отрицателни коментари на Румен Виста, че няма какво да трие :D
На някой ако му направи впечатление, в тази тема пишат ученички. Зарибяват деца да си спестяват парите от закуски, че да пият чайчета от 80 лева.
Пергишите се събрали у всяка тема на седянка, да бдят за форумната чистота. Нека аз да съм кукундрела.
Никой ли ми неще фейсбук страницата?
И криптовалута продавам, за 1000 лева си имаш собствен биткойн, етер, доги или каквото там си харесаш. Абсолютно същата функционалност, само дето ти ще си основателя.
Това не е спам или реклама, ами ирония към форумните търгаши. Но все пак някой ако е мераклия да си купи шит - няма да му откажа, не се шегувам за криптото. Съвсем буквално мога да му продам сорса на Биткойн да стане новия Насатоши ми крачола.
 
@Blinky линкбилдърите-некропостери присъединили се преди няколко часа с едно мнение ценен ресурс ли са? :D
Премахнат е. Имаше репорт и директно. Не става първи пост, линк грубата. ;)

Колкото до 10-те поста и 10-те дни във форума, това е за раздела пазар. Ограничението за линкове беше на 5 поста. В новата версия го махнахме, защото видяхме, че и хората станаха по ок и нямаше такова чудо, а където имаше малко се отстраняваше. Ако ни се наложи, пак го връщаме. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
На мене първият ми пост също беше линк. Реклама не можело, антиреклама не можело, може да продавате прескъпи чайчета на ученички. Постовете са в точно тази тема.
После всички теми почват "какво щях да инвестирам, АКО имах 1000 лева". По религиозните форуми е по-малка скука.
 
qzfqEG0Lewbzjd2oOUSX3F7gkxPX5WITIgklwQT87lrW3QFKoEDNYk1acMjBz_YYAvjMA5QiInoFe_G4vL3Qz4dioDyOi9C5I2F1TUmUuab5wbUB9HCUW6RBVI2BZekR_hGexuFtB1E_WI5J2oC0fNEK_BWipJ0THKvaHZoA2C0
 
Не е точно така. Имахме моменти, в които доста ядохме виагра, оголемявахме полови органи, взимахме кредити, играхме на ролетки, и поради това беше скука тук. Нямаше разрешение за поставяне на жив линк в първите 5 поста. Но някак със времето хората станаха по-умни, възпитани и защитите по-добри. Надявам се да се запази така. Разбира се, ако се промени, пак сменяме тактиката и слагаме нови правила. Наистина ще се радвам да се задържи по един такъв спам на седмица-две, дори месец в някои случаи последните години. :)
 

Горе