Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

тясно по-лошо... от три минути става на една... :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Re: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

тясно по-лошо... от три минути става на една...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

тясно по-лошо... от три минути става на една... :lol::lol::lol::lol::lol:
Една,ама качествена:twisted:
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

ко казва дебелата негърка накрая?
тая песен ме накара да заобичам госпъла
а и солото на путито ме направи фен!
само това за кондома дето бил браун... малко изчанчена работа, текстописеца явно е искал да бъде пределно ясен за какво става дума и не са му стигали думи, за да се изрази красиво и ясно.
:)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Тъй, това девойче от клипа е Тарин Саудърн и е по скоро предприемачка отколкото певица. Има много интересни неща около нея....

За БГ МАМИТЕ, много мразя да слагам етикет на нещата, особено че навсякъде има и мърша и злато. Ето и моите впечатления:
- реплика на моя позната " Уф, нямам търпение за забременея за да си кисна по цял ден в БГ МАМА" :):):)

и личен опит: Наложи ми се консултация по здравословен въпрос, а там наистина могат да са полезни, ако си достатъчно умен да отсяваш плявата от истината, да мислиш самостоятелно и да не се поддаваш на групова паника и истерия. Та питанията не бяха за мен а за близък мой човек. Ами нападнаха ме някакви лелки - да съм дадял еди какви си лични подробности, имена на лекари, дати ...намкви си детайли, и що съм пишел аз от нечие име ( близкия ми човек просто нямаше това време да пише сам ) , значи аз видите ли съм си измислял и съм се подигравал с тях ....направо ме изгониха...просто там забелязах че някакви лелици с по 10 000 мнения се изживяват като пъдари и генерали и авторитетно раздават правосъдие и си придават важност и интересното е че ако има някаква нова потребителка тя им се връзва стряска се извинява се и обещава да го кара по техните сложни правила и церемониали. Те едва ли знаят какво значи СПАМ и откъде произлиза термина ама класифицират това и онова като спам. Въпреки всичко се намериха и свестни душици да ми помогнат, а тъкмо бях загубил вяра в човечеството.

И друго искам да кажа за тъпия им пазар Продавалник и там има някакви важни лелки дето се разхождат с метли, нестига че скапания им сайт е супер лагав ами и някакви лелки и то безплатно ( тия са най опасни ) мотивирано зачистват всичко дето не им харесва, дори и да спазваш правилата. Да обявата ми беше търговска, ама си бях прочел правилата и бяха спазени, но си личеше че е търговска обявата и те излязоха от правилата за да ми затрият обявата....че защо тогава има правила , голяма съвест голямо нещо.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Абе от бгмамата могат да се извлекат наистина големи ползи. Просто трябва подход. Аз примерно имам няколко фалшиви женски акаунта там. Има файда... :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Еми и аз това казвам...
като стадо крави са /дебели крави с целулит обаче!/. покажеш им китка люцерна и цялото стадо се юрва след китката да пасе!
Знаеш ли колко вълци показват китки там. Почти няма тема която да не е манипулирана. И тук пускат ама ги хващаме бързо. А там тема от рода на:

"- Олеле момичета ако знаете вчера си купих вибратор с форма на царевичен кочан - корнбатор невероятен е направих три оргазма с него и 14 подоргазма и хванах мазоли на G - и на Z точката. Купих си го от един сайт ... момент да се сетя а да saitzako4ani.com и е много евтин само за 60 лева го купих супер е даже ти дават две батерии безплатно.имат и други хубави работи. това не е реклама аз просто съм много доволна!"

2313.jpg


На това веднага се закачат десет крави и с мучене политат към адреса за да си поръчат палавника и почват да отделят допамин в големи количества, все едно плюскат топли мекици с течен шоколад!
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Ами що обиждаш клиентките си тогаз? :)

ПС: Абе картинката там на опаковката малко ме притеснява едно такова...
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Ами що обиждаш клиентките си тогаз? :)

ПС: Абе картинката там на опаковката малко ме притеснява едно такова...

и аз се чудех дали не са двама татковци...
ама може художника да е малко схванат
а и то в китай разликата не е толкова голяма :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Това в десния ъгъл на опаковката Pedobear ли е ?
 
От: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Еми и аз това казвам...
като стадо крави са /дебели крави с целулит обаче!/. покажеш им китка люцерна и цялото стадо се юрва след китката да пасе!
Знаеш ли колко вълци показват китки там. Почти няма тема която да не е манипулирана. И тук пускат ама ги хващаме бързо. А там тема от рода на:

"- Олеле момичета ако знаете вчера си купих вибратор с форма на царевичен кочан - корнбатор невероятен е направих три оргазма с него и 14 подоргазма и хванах мазоли на G - и на Z точката. Купих си го от един сайт ... момент да се сетя а да saitzako4ani.com и е много евтин само за 60 лева го купих супер е даже ти дават две батерии безплатно.имат и други хубави работи. това не е реклама аз просто съм много доволна!"

2313.jpg


На това веднага се закачат десет крави и с мучене политат към адреса за да си поръчат палавника и почват да отделят допамин в големи количества, все едно плюскат топли мекици с течен шоколад!

Някоя от дамите тук дали си е поръчвала подобен аксесоар? Как действа? Дали да поръчам на жената или да потърся нещо друго! И моля коментари само от препатили
 
Малък сърч из интерент ми каза, че Боку но секшуал херасмент (или моят сексуален тормоз - сори, но това ми е нивото на Японски не знам по-дъбър) e...

wikipedia каза:
is a professional work, novel by Momo Sakura[1] and anime, anime available in English, with character designs by Kazuma Kodaka. The critic Charles Solomon described it, "depicts the rise of a young executive who prostitutes himself to his corporate superiors. The feeble plot is just there to string together the animated sex scenes."[2] It is infamous for a gay-sex scene in which a cob of corn and a bottle of bourbon are used anally as dildos.


обикновено YAOI аниме. Но и цитатът от уикипедия е ключов ;)
 
Последно редактирано:

Горе