Някой пазарувал ли е от tinydeal

wood

Well-Known Member
Някой пазарувал ли е от tinydeal.com, интересуват ме няколко неща:
1. За колко дни пристига обикновена поръчка
2. Проследяването на пратката с даденият тракинг номер само в Хонк Конг ли се проследява пратката, или и за другите държави.
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

За 10 дена средно е в София . Проследяваш кога излита от Хонк Конг и после в Булпост кога ще е при теб
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

За 10 дена средно е в София . Проследяваш кога излита от Хонк Конг и после в Булпост кога ще е при теб

Излетяло е на 03.12...само това пише в тракинг проследяването засега. Дано да пристигне преди Коледа...че детенцето це си остане без Коледен подарък :)...
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Към 10 го чакай, само дано не е по-обемисто, може да ходиш до митницата.
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Към 10 го чакай, само дано не е по-обемисто, може да ходиш до митницата.


Чул те Господ за датата:)
Обикновен малък детски телефон за 41$...Надявам се да мина между капките покрай митницата.
От eBay винаги съм минавал...даже за фотоапарат от 280$...
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Под обикновена поръчка Non-Registered Air Mail $0.00 NO 15-30 working days това ли се разбира ? 10 дена ли е наистна. Че мисля и аз да поръчам нещо ...
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

10 дена е малко оптимистично, като цяло никой не може да ти даде гаранция за колко време ще дойде, може и 10 може и 40 дена, сега както е натоварен сезона още повече.
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Влез и провери в бг-мама
там постоянно ги обсъждат тези сайтове.И ще разбереш за колко време идват пратките :)
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Днес пристигна пратката, на 28 направена поръчката, на 3 изпратена от Хонк Конг и днес 7 е тук....Браво на тях. като телефон, какво да кажа...супер е за 7 годишно момиченце. Колко е качествен, времето ще покаже...
Един въпрос само...искам да и инсталирам игри на детето...свалям от нета jar файловете, качвам ги на телефона, и като отворя файла от телефона никъде няма функция инстал. Гледам в телефона има една икона на java...Някой да има идея как да се справя с този проблем.
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Честито за телефончето, дано му държи батерията. Последния който пристигна миналата седмица му издържа около 15 часа стенабай и 10 минури разговор, кошмар и не е само от батерията. Сложих друга, оригинална на нокия и с нея също. До сега такова чудо не съм получавал, а сигурно ми е десетия.
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Само проблема с инсталирането на файлове остана...
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Магазина TinyDeal предлага качествени телефони и аксесоари, дрехи, играчки и от пиле мляко :) Характеризира се с бърза доставка и отзивчивост при контакт.
 
От: Някой пазарувал ли е от tinydeal

Към 10 го чакай, само дано не е по-обемисто, може да ходиш до митницата.
А ако се наложи да се ходи до митница, там плаща ли се нещо ?
 

Горе