Обамата бил голяма работа....

От: Обамата бил голяма работа....

Путин със сигурност ще може да го набие. :-o
 
От: Обамата бил голяма работа....

Не знам,ама много е кекав,все едно гледам Денди-Пенди,ама по-дълъг,черен и ушат :lol:
 
От: Обамата бил голяма работа....

ами достатъчно си е упражнявал акъла, за да стигне до президент, сега идва ред на тялото

смеете се вие, ама след 1-2 години като замяза на Рони Колман, ще се разбягате :-o
 
От: Обамата бил голяма работа....

Писна им на хората Хунтата да избива жени и деца.ПРЕДУПРЕЖДАВАМ хора със слаби сърца и нерви да не гледат:
[video=youtube;xEgSrBkJ8Ps]https://www.youtube.com/watch?v=xEgSrBkJ8Ps[/video]
 
От: Обамата бил голяма работа....

Тва е пълен фейк, може да не съм присъствал на разстрел на хора, но съм ходил на лов.
Просто падането и отскачащите крака не е естествено след това, трябва просто да се сринат като талпи, малко са преиграли, но както и да е.

Обамката иначе ма кефи кат некой скакауец е.
 
От: Обамата бил голяма работа....

Дублиран пост
Според мен не е фейк,защото тоя ми изглежда сериозно луд,а стрелците са двама,заповедите са:зареди,прицели се и огън.Скоро трябва да има видео и с други полковници.Очаквам скоро Тайландски сценарий в Украйна между другото... :)
 
От: Обамата бил голяма работа....

Обърни внимание пада после вдига краката и ги пуска леко, като в филм и то комедиен:), ако си разстрелян в главата вратът или където и да е повярвай ми няма да паднеш така.
Стоварват се вертикално да предположим, че краката се свиват и тъй като са под напрежение трябва да отплеснат, но това е някак си много не естествено отплесване:)
И двамата падат по напълно идентичен начин, макар, че единия е в сянка и другото което ме съмнява, че тубата едва ли ще държат клип с истински разстрел.
 
От: Обамата бил голяма работа....

Добре си е човека , хубаво е да се спортува по-малко винаги.

Особено с женските дъмбели, както го подиграват в коментарите под видеото.:)

А оня ден заспал по време на речта на президента на Полша.
Ей го как дреме, уморен от фитнеса.:lol:

[video=youtube;zNlEkFO7KKg]http://www.youtube.com/watch?v=zNlEkFO7KKg[/video]
 

Горе