Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Сайта е fansport-bg . com


ОТ ДНЕС: Цена за цялата налична стока: 1800 лв
Цена само за сайта: 300 лв.
Всичко 2000 лв.



ОБНОВЛЕНИЕ:

Причината е, че сайта беше засегнат от последните промени и вече не е на 3то място за „аутлет” и се нуждае от още оптимизация.
Артикулите са около 140 като цената им на едро е малко над 2000 лв, аз ги давам за 1800 лв, а ако купите и сайта 1700 лв.
Бизнесът продължава да прави пари, но продажбите са предимно от Аукро.

През изминалия месец май продажбите са за 160 лв.

Този месец има само 1 продажба до сега за 25 лв.


ПРИХОД ЗА МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ: 320,19 лв.

В google.bg Сайта излиза на 1ва страница за следните думи:

аутлет - 4то място

adidas outlet – 1во място

спортни дрехи – 9то място

nike outlet – 4то място

спортни дрехи online – 6то място

спортни стоки онлайн – 4то място

Ето посещенията от последните 3 месеца:
fansport-proof.jpg

Стартиран преди година и половина, лятото се опитах да го продам – не успешно тъй като не го бях оптимизирал и рекламирал, неща, на които отделих няколко месеца и в момента предложението ми е следното:

През последните 4 месеца (септември – декември):

Средните посетители за ден са: 124
Средно импресии на ден: 942

За месец януари: средно 111 уникални на ден и приблизително същите импресии.

За реклама съм плащал 2-3 пъти. За месец януари никаква както и предишните, следователно в сайта влизат по 100 човека на ден само от търсачки, благодарение на оптимизация.

Сайта има и site links в google – което говори за качеството на оптимизиране.

Приходи:

Adsense: 3 евро на месец

За периода Август – Декември: Средно 140 лв на месец (за Декември 197 лв)

Януари до сега: 106,6 лв.

Сайта върви и с акаунт в Аукро, от където идват около половината продажби.

Какво Получавате:

Сайта е създаден на Joomla + Virtuemart със лицензиран шаблон (220 лв) преработен за да изглежда уникален (100 лв) Купил съм и Cherry Picker (40лв) – модул за филтриране на резултати (както при Amazon)

Блог към сайта с няколко уникални статии

Фейсбук страницата към сайта

Акаунта в Аукро

Цялата налична стока – снимана, обработена, качена и описана в сайта и Аукро на обща стойност 4450 лв.

Цялта ви нужна информация да поддържате и развиете бизнеса: От къде да доставяте стока, евтин транспорт и прочие...

Накратко целия бизнес и всичко прилежащо му.

ЦЕНА ЗА ВСИЧКО: 3700 лв (Подлежи на разумен коментар)

Информация тук и на
0899 146515

Стоян
Поздрави!<br /><br /> Домейн Име | URL: http://fansport-bg.com<br /><br />Приблизителна Цена: 3700<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 5000<br /><br />Импресии на Месец:: 30000<br /><br />Регистрирани Потребители: 70<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: С Лиценз за Домейна<br /><br />Приходи: 200<br /><br />Начини на Плащане: Банков Превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

4450 лева стока по продажни цени или по доставни?
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Едно доуточнение:

Както сами забелязвате повечето артикули в магазина са летни, което определя и по-ниските продажби през зимата, за посещенията които прави магазина. Пролетния сезон наближава с което ще нараснат и продажбите.

Причината за продажба е:

Възникване на нови ангажименти, както и липса на мотивация за развитието му: нужни са още малко инвестиции в разширяване на продуктовия асортимент – пари които на този етап не съм готов да отделя.
Надявам се някой със желание да продължи дейността, тъй като наистина съм отделил много време за развитието му.
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

6.02.2012 ОБНОВЛЕНИЕ:

Приходи за месец Януари: 250лв.

Приходи от 1 до 6 Февруари: 137,9 лв.

Както сами виждате с наближаване на пролетта приходите нарастват, поради факта, че артикулите в магазина са предимно летни.

В края на Февруари ще публикувам приходите.

При запазване на тенденцията за покачване на приходите цената, разбира се ще бъде променена.

Поздрави!
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Колко от тях са печалба?
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Приходите за месец февруари са 320,19 лв.

Към обявата съм добавил ключови думи за които се класира сайта, както и картинка от Adsense.


Въпреки ръста на продажбите ЦЕНАТА ОСТАВА СЪЩАТА
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Здравей.Би ли дал скайп на лично да можем да направим някаква връзка.Мерси
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Здравей.Би ли дал скайп на лично да можем да направим някаква връзка.Мерси
Изпратил съм, но тъй като имате само 1 пост, не съм сигурен дали може да получавате съобщения.

Оставил съм телефон в обявата, може и на него, все пак сайта не е 5 лева, казвам това тъй като водих преговори с 1 колега само по скайп и 1 час преди сделката когато трябваше да се видим и да му го продам, получих смс че сделката се проваля.

Ако желаете може да ползвате и формата за контакти на самия сайт.

поздрави!
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Сори че ти коментирам в темата ама не се сдържах
Приличен магазин - Прилично класиране - Прилични цени за маркови стоки и не може да направи 1000лв оборот на месец - ебахти и умрелия пазар егати и умрелата държава докараха хората до там за хляб и парно пари да нямат а ние се опитваме стоки да им продаваме
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Сори че ти коментирам в темата ама не се сдържах
Приличен магазин - Прилично класиране - Прилични цени за маркови стоки и не може да направи 1000лв оборот на месец - ебахти и умрелия пазар егати и умрелата държава докараха хората до там за хляб и парно пари да нямат а ние се опитваме стоки да им продаваме

Благодаря за коментара, има логика, но проблема за това което каза не е само в държавата, а от части и в 1 от причините, поради която реших да се разделя със сайта, а именно:

Има нужда от още стока, клиентите искат разнообразие, когато съм им званял по телефона са ми го казвали доста пъти, това казвам и на всеки желаещ да го купи, тъй като работя само с налични стоки, прецених, че не искам да инвестирам повече в стокови запаси.
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

От днес цената, пада със 700 лв, като има възможност и за продажбата само на сайта, без наличната стока.
 
От: Онлайн магазин за маркови Дрехи Nike, Adidas, Puma – 1000 импресии/ден С Доходи

Колеги,
Позволих си да вдигна темата тъй като намалям цената почти 2 пъти, което предполага, че хората които са се интересували преди от магазина, могат да проявят интерес при 2ойно по-ниската цена.
Това е последното вдигане на темата от моя страна, тъй като и да искам вече няма как да продам на по-евтина цена, освен ако не реша да го подаря
 

Горе