Оптимизация за руско говорящи

kuzmanin

Member
Здравейте колеги,

имам един 'спешен' въпрос а нямам време за проучваме.

Предлагат ми размяна на линкове от Руски сайт за имоти.

Имате ли наблюдение кои фрази за имоти се оптимизарат за български имоти за Руски потребители.

Благодаря предварително на отзовалите се.
 
От: Оптимизация за руско говорящи

Благодаря за информацията

някой да помогне с други идеи?
 
От: Оптимизация за руско говорящи

Няма нищо, но доколкото разбрах от първия пост търсеше наблюдения, а не идеи. И получи наблюдения. Бензин ваш - идеи наши.
 
От: Оптимизация за руско говорящи

Ами той яндекса си има аутофил, като напишеш "недвижимость" и веднага ти го допълва "недвижимость в болгарии", това е.
 
От: Оптимизация за руско говорящи

1. Него го интересуваха фразите, а не точно тази фраза
Имате ли наблюдение кои фрази за имоти се оптимизарат за български имоти за Руски потребители
2. Опитва се да предизвика интереса на руски потребители, следователно трябва да се съобразява с техния аутофилл, ако реши да го ползва. Ти вероятно си в България и затова ти излиза "в Болгарии".
 
От: Оптимизация за руско говорящи

Положението е следното:
Руски веб мастер иска размяна на линкове, а аз не мога да му кажа какън анчор да ми сложи на линка. Ще ме линкне към сайт за имоти в България. Неговия сайт е за имоти в краков

Та идеята ми беше да споделите вашите наблюдение за използването на търсачките от руско говорящи и какви фрази търсят най-много когато се отнася за имоти в България.

Благодаря за споделените идеи
 
От: Оптимизация за руско говорящи

Не разбрах кво пречи на руснаци да лансират имоти в Полша.
Да приемем, че на единия си паспорт имам двуглав орел, а на другия лъвът е само в съдружие с кон, наричан еднорог (по игрите любезно му викат уникорн), но това едва ли ще повлияе да се занимавам и с имоти в България, нали? :)

Сайтът на руския webmaster, занимаващ се с Краков, би трябвало да е четен предимно от потенциални купувачи-руснаци и от продавачи (агенции) - поляци. Руските купувачи в Краков са потенциални купувачи и за България (грубо казано, разбира се, тъй като Краков е уникален град наистина и като архитектура и като излъчване). Следователно, линк към български сайт на "Недвижимость в Кракове" може да им бъде полезен.
 
Последно редактирано:
От: Оптимизация за руско говорящи

гимнастика, акробатика..., ама в Магадан ли да пазаруват за по-лесно? :lol:
 

Горе