Относно наказанието ми

bjdbjd

New Member
Форумът сте вие. Това е факт, който няма никога да отрека. Логото - твоя инициатива. В интерес на истината вярвам, че не само сме загубени без потребителите, но и имаме нужда от тях. :) Искам като казваш, че форумът е ваш, наистина да е така, защото сте вие - развивайте го. Ние реално само можем да бъдем вече "обслужващ персонал" тук. И това не е шега. Това, което си написал ме радва и по-никакъв начин не се чувствам като собственик, по-скоро това сте вие. Вие пишете, вие споделяте, вие го развивате и вие сте двигател. За това и аз се чувствам по-скоро като потребител, което за мен вече думата "потребител" има други значение в тази общност.

Красен, няма да се повтори. ;)

И като цяло се извинявам на всички за това, на което станах свидетели. Надявам се да го приемат. А аз обещавам да помагам на всеки, поискал помощ. Даже го направих към двама потребители на лично, пишейки този пост.

Блинки, търпеливо и мълчаливо чаках седмици наред да ми отговориш на личните, по същия начин изчаках да премине и бурята ви.... не ми се пишеше тук, но така се надявам, че най-сетне ще решиш да ми отговориш....
 
Re: С Блинки вече се разбрахме

Мълчанието и наказанието е от мен виж този път колко по нормлано пишеш с втория акаун... Блинки ми препраща аз си го местя...

И то може да пишеш и с другия си акаунт само че трудно.... Ще провея минаха ли три месеца като са минали ще го махна... Ама имам два съвета, просто не може всички да са изманици като продават нещо... ама като подаряват си пръв и няма проблеми...

Значи ако си мислиш че всички те лъжат най често ще попадаш на такива...
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

Мълчанието и наказанието е от мен виж този път колко по нормлано пишеш с втория акаун... Блинки ми препраща аз си го местя...

И то може да пишеш и с другия си акаунт само че трудно.... Ще провея минаха ли три месеца като са минали ще го махна... Ама имам два съвета, просто не може всички да са изманици като продават нещо... ама като подаряват си пръв и няма проблеми...

Значи ако си мислиш че всички те лъжат най често ще попадаш на такива...

А защо като питах няколкократно в личните, не ми отговорихте коя беше причината за бан?? Попитах ви и колко време ще е бан-а, чак сега благоволихте да ми отговорите, че ще е 3 месеца....Хайде да не влизам пак в излишни спорове, няма смисъл да споря..сещайте се защо... Сещайте се защо и не пиша вече толкова често и "по-нормално" (тоест не си правя труда да сигнализирам за това-онова...)... ако държите много - ще обясня защо...
И не си мисля, че всички продаващи са измамници, къде го видя това? За тези, за които съм мислил - предоставих инфо и то с доброто намерение да предпазя от евентуални измами колегите тук, а И форума естествено по този начин - не го ли осъзнахте???
Хайде позволи ми поне да вляза в личните ми съобщения в стария профил , за да видя кой беше колегата, който ми писа, че "тази дето си мисля, че е измамница" го е завлякла с 1000 хиляда лева, да се свържа с него и го призова да потвърди тук този факт, а пък после правете каквото си решите - ще го направиш ли това? Тогава и на лично ви уведомих за случката, но не проявихте и грам интерес....може би от прекалена принципност ли, знам ли....
 
От: Re: С Блинки вече се разбрахме

ама то и с пеналти може да влизаш насам натам по акаунта си само е по трудно... как и да е махнах го
Благодаря за което, писах на колегата, ще изчакам отговорът му може ли да покажа кореспонденцията ни с него, или пък той ще пише за случката..
И да, може да влизам тук-там, но не и в лиюните ми съобщения...
 

Горе