От какво печели svejo?

dalasweb

Well-Known Member
Според вас от какво печели svejo?
 
От: От какво печели svejo?

Е как от къде от Марсианците - Кюриосити ти кво мислиш че прави там. Агент е на svejo и компания :D
 
От: От какво печели svejo?

Е как от къде от Марсианците - Кюриосити ти кво мислиш че прави там. Агент е на svejo и компания :D

Не е верно продават БОБ, и от него печелят имат градина от над 80к декара, гледат продават и от това печелят. :D

@даласе пак изби рибата. :lol:
 
От: От какво печели svejo?

Не ги слушай, имат лаборатория в Колумбия и правят брашно. Сайта е само за прикритие за пред данъчните :lol:
 
Свещото е (вече) към xenium.bg, която е медийна група и печалбите и идват от продажба на реклама под формата на - CPM реклама, текстова реклама, бекграунд брандинг, мейлинг в медията и може би тук-таме PR статии.

В кода си имат <!-- AdOcean --> , което показва, че оперират с рекламен софтуер и продават реклама по цените, както са обявени за всяка една медия. Може да се видят цените, и претендират да са 3тата по големина онлайн медия. Това е, което мога да кажа. Поне от пръв поглед. В момента виждам реклами (CMP) на Мтел и Нескафе.
 
От: Re: От какво печели svejo?

Свещото е (вече) към xenium.bg, която е медийна група и печалбите и идват от продажба на реклама под формата на - CPM реклама, текстова реклама, бекграунд брандинг, мейлинг в медията и може би тук-таме PR статии.

В кода си имат <!-- AdOcean --> , което показва, че оперират с рекламен софтуер и продават реклама по цените, както са обявени за всяка една медия. Може да се видят цените, и претендират да са 3тата по големина онлайн медия. Това е, което мога да кажа. Поне от пръв поглед. В момента виждам реклами (CMP) на Мтел и Нескафе.

Баце сърдит съм ти! Развали купона. :D
 
Re: От: Re: От какво печели svejo?

Баце сърдит съм ти! Развали купона. :D
Еее, аз мисля, че темата е сериозна и докато си напиша каквото мисля, преди мен вече бяхте се изредили по темата.

И само да вметна, че бяха сайта беше една от рожбите на НетИнфо, но мина към тази медия. Същото направи и IT форум им - hardwareBG.com, минавайки от NEG. Явно медията е успяла да ги привлече с нещо, защото знам, че не са закупени и двата сайта. Нов в мрежата е Килинарията, която е пряка конкуренция на КулинарБг. И така.
 
Въпроса си е съвсем сериозен. Не знам защо започнахте да обиждате даласа. Преди като имаше тема "От какво печели Замунда" не бяхте толкова отворени.

По въпроса Блинки изчерпа каквото имах да кажа.
 
От: Re: От: Re: От какво печели svejo?

Еее, аз мисля, че темата е сериозна

Как да не е сериозна сериозна е той даласа само такива "Сериозни" ги пуска, само за института в Забаван е.

Иначе простено ти. Пък дано има някой на който да му е полезно инфото, за да няма вече такива въпроси. :wink:
 
От: Re: От какво печели svejo?

Въпроса си е съвсем сериозен. Не знам защо започнахте да обиждате даласа. Преди като имаше тема "От какво печели Замунда" не бяхте толкова отворени.

По въпроса Блинки изчерпа каквото имах да кажа.

Братле, просто ми е интересно член на форума с близо 1200 мнения да зададе такъв въпрос.

За мен не може да е сериозен въпроса зададен от такъв потребител с толкова мнения, ако примерно беше питал някой нов да му се отговори подобаващо, ама все пак даласа е от много време тук мисля, че е наясно от какво печелят по-голямата част от сайтовете. ;)
 
От: Re: От какво печели svejo?

Братле, просто ми е интересно член на форума с близо 1200 мнения да зададе такъв въпрос.

Ами то много си имат милиони от мами и тати ,но не знаят ,как да ги върят:)

За мен не може да е сериозен въпроса зададен от такъв потребител с толкова мнения, ако примерно беше питал някой нов да му се отговори подобаващо, ама все пак даласа е от много време тук мисля, че е наясно от какво печелят по-голямата част от сайтовете. ;)

Ами замисли се, че питам за таквиз, дето още не са се регистрирали и да се амбицират и те да станат уЕбанмастери, а не да имат нива в зимбабве.
В този ред на мисли защо не си направиме наше свежо и да къртим кинтите.

Търсим блог платформа!
 
От: Re: От какво печели svejo?

Ами замисли се че питам за таквиз дето още не са се регистрирали и да се амбицират и те да станат ебанмастери а не да имат нива в зимбабве.
В този ред на мисли защо не суии направиме наше свежо и да къртим кинтите

Свежо е с готова система, не е трудно да се направи трудно е да се достигне на нивото му. :)
 
Re: От: Re: От какво печели svejo?

Свежо е с готова система, не е трудно да се направи трудно е да се достигне на нивото му. :)
Как пък реши, че е готова система? Коя е използваната система? Ruby on rails?
 
От: Re: От: Re: От какво печели svejo?

Как пък реши, че е готова система? Коя е използваната система? Ruby on rails?

spodeli.biz

Имаше и още някоя друга, но не ми се рови из списъците сега. ;)
 
От: От какво печели svejo?

40 000 уникални на ден как ти се струват,
и
130 000 импресии

печелят от реклама ( 130 * 15лв за 1000 импресии = близо 2 000 на ден могат да си прибират)
 
От: От какво печели svejo?

40 000 уникални на ден как ти се струват,
и
130 000 импресии

печелят от реклама ( 130 * 15лв за 1000 импресии = близо 2 000 на ден могат да си прибират)

Този трафик според мен е Гугълски почти всичкия /ако не е манипулиран/, аз познати, които да четат новини в свежо нямам. Да не говорим, че половината 'свежи' работи там са от тези НЕНОВИНИТЕ... дето уж са новини, ама нямат общо с истината.
 
От: От какво печели svejo?

Този трафик според мен е Гугълски почти всичкия /ако не е манипулиран/, аз познати, които да четат новини в свежо нямам. Да не говорим, че половината 'свежи' работи там са от тези НЕНОВИНИТЕ... дето уж са новини, ама нямат общо с истината.

И според мен си е чисто спамърски сайт и само за СЕО. Кой нормален би седнал да чете в сайт с 100 рекалми и да му зарежда сайта 1 час заради тах.
 
От: От какво печели svejo?


Наличието на много реклами не винаги е гаранция за добри печалби - някои от тях може да са афилиейт банери, други се договарят на ниски цени, а трети са на бартер за някаква друга услуга. Като гледам други популярни сайтове колко реклами имат или по-скоро нямат, то това потвърждава теорията ми, че наличието на прекалено много реклами е по-скоро недоразумение, отколкото голямо постижение :)
 

Горе