От коя фирма за изработка на сайт сте доволни ?

tipto

Active Member
От коя фирма за изработка на сайт, онлайн магазин, приложение, дизайн или друго сте доволни ?
Нека тая тема е за фирми на които сте им ползвали услугите и сте останали доволни.
Може на някой да му е полезно при бъдещ избор.
В нета има доста теми от недоволни потребители за това реших да направя и тема за доволни клиенти :|
 
От: От коя фирма за изработка на сайт сте доволни ?

Дано не съм лош пророк, но темата ще има точно обратен ефект - ще излязат кирливите ризи на мнозина. Десетки ще се регистрират с нови профили, за да се саморекламират и темата ще се превърне в плюене на конкурента и интриги. Поне ще е дълга, записах се. :)
 
От: От коя фирма за изработка на сайт сте доволни ?

Имал съм опит само със цъмър карт и не ги препоръчвам, трябва да имаш 5к в джоба си за да направят нещо съществено, повечето хора тук карат със open cart и до колкото знам всички са доволни. Ако имаш време по-добре се учи сам.
 
От: От коя фирма за изработка на сайт сте доволни ?

Дано не съм лош пророк, но темата ще има точно обратен ефект - ще излязат кирливите ризи на мнозина. Десетки ще се регистрират с нови профили, за да се саморекламират и темата ще се превърне в плюене на конкурента и интриги. Поне ще е дълга, записах се. :)

май не позна :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
От: От: От коя фирма за изработка на сайт сте доволни ?

май не позна :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Притесних ги леко и обмислят вариант дали да поизчакат малко да остарее темата или да се отпуснат - "затишие пред буря" ;)
Затова е редно малко да разчупим темата по някакъв начин и да им влезем под кожата. Ще ми се да дам за някой мнение, но не съм ползвал услугите на фирми, затова и се записах с мнение, за да добия представа за качествените реално.
Всъщност предполагам голяма част от добрите специалисти работят и като фрийлансъри и мисля, имаше една тема за част от тях.
Според мен е добре всяка една уважаваща се фирма със солиден опит зад гърба си да има и солидно портфолио, което да представи на своите потенциални клиенти. Когато човек се докосне до един краен продукт, той вече може да прецени що годе добър ли ще му е избора. Особеното, което трябва да се има предвид, че проектите в техните портфолия са такива, каквито са ги искали техните клиенти, т.е. едно нещо винаги може да изглежда и още по-добре, и още по-перфектно, защото всеки има свое виждане на нещата.
 

Горе