От къде да добавям линкове

helf_php

Active Member
Значи понеже последно време не слагам нито един линк към сайтовете ми да питам от къде да им слагам линкове към тях, че да не бъдат баннати от гугал
 
От: От къде да добавям линкове

Здравей,
Мисля,че в момента * до колкото следя в чуждестранните форуми * адълт и гемблинг нисшите ще помогнат най-много. ( това в кръга на шегата )
В сайтове близки по съдържание до твоят.
 
От: От къде да добавям линкове

И ако не добавяш линкове какво правиш, ще си го гледкаш само ти ли :)
 
От: От къде да добавям линкове

ем и без линкове влизат хората просто мисля да покача посетителите малко
 
От: От къде да добавям линкове

ем и без линкове влизат хората просто мисля да покача посетителите малко
Отвори един нов сайт, който се класира "някъде" в серпа. Провери го с Ahrefs или някой друг SEO инструмент и виж колко линка им натрупани към него за съществуването му. Ако е в твойта ниша още по-добре, ще видиш конкуренцията от къде е линквала ;) . Какъвто и да е сайта ти търси релевантни сайтове, от които да линкваш, но и да са с някакъв "тръст", не спамилки разни. Ще ти баннат сайта единствено ако линкваш с програма автоматично във всякакви списъци, подбирай внимателно
 
От: От къде да добавям линкове

Купуването на линкове на сляпо е голяма грешка. Ако ще купувате или някой ще ви прави линкове, искайте да одобрявате всичко или поне списък със сайтево в които ще ви линкват. Много по добре е 10 силни линко от колкото 50000 коментара. Като ви дадат линковете, отивате в Ahrefs или Majestic и проверявате линк профила, тръст флола и тн и гледате към сайта да линкват качествени домейни, а не спам. Също така пишете името на сайта в Г и гледате да излиза на първо място за името на домейна, ако не излиза, начи не искате линк от тоя сайт. Друго важно - всичкия anchor текст да е различен, не линквайте с една ключова дума, голяма грешка.
 
От: От къде да добавям линкове

Е, щом има посетители и без SEO, тогава просто го карай на поддръжка - директории за статии, директорийки, линкове във форуми, сателитки... Друг е въпросът до колко ще издържат позициите ти, но е по-добре отколкото да си гледаш сайта :)
 

Горе