Оферта за гост пост

Valiusha

New Member
Здравейте, имам нужда от помощ! Предложено ми е и направено запитване към мен за оферта. Става въпрос за публикуване в мой сайт на чужда Статия под формата на рецензия за друг сайт. Въпросът ми е - Каква оферта мога да дам т.е. каква цена, колко думи може да съдържа статията, колко графики са разрешени, колко линка може да съдържа текста и графиките? Статията може ли да съдържа dofollow links и ако да - колко на брой? Нужна ми е примерна оферта. Благодаря предварително!
 
Офертата в този случай зависи изцяло от това колко е популярен сайта ти, колко трафик генерира, какъв тръст ранг има. Статиите трябва да са:

- Минимум до 500 думи според зависи какви други имаш де
- Да е уникално съдържание и да се провери дали е такова
- Авторски или освободени от каквито и да е авторски права изображения / снимки
- По 2-3 линка, които да са dofollow задължително
- Може да си позволиш и да имбегнеш някое тяхно видео

Някой продават за 15-20 лева. Други за 50-100 лева, а големите медийни са от 300-400 лева и стигнат дори до 1500 лева. Вече има и други специфики, за да вдигнеш цената - да сети на началната известно време, да седи първа в категорията си пак за някакъв период, дали ще я споделиш в социалните си канали и т.н.

Успехи. Продавай, не се притеснявай. ;) Така се правят кинти. Освен с рекламата.
 

Горе