Оферта за развитие на форум

От: Оферта за развитие на форум

Здравей!

Тя и на мен ми е сложила негативна репутация за поста ми в темата, но смея да твърдя, че не й оставах длъжен.

Не знам какво изобщо прави момичето във форума, събира си "фен-клуб" ли...

Поздрави!
 
От: Оферта за развитие на форум

Отговарям на последната оферта за популяризиране, тик понеже кутията на офврирашия е препълнена....
Та така, предлада ми се огерта от 400 лв, за гарантирани 20 човека....
Първо както споменах по-нагоре в темата за минимална рз мога да си намеря човек които ще работи по 8 часа и се се занимава само с това, да пише и отговаря...
Второ - като разделя 400лв на 20потребителя, се получава 20лв на регистрация...
Съгласи се, че ако тръгна по улицата с една пачка, и раздавам пари срещу регистрация, ще събера доста и то не за 20лв ами за по 2 лв
 
20 потребителя не мисля, че са голяма бройка. Но съм сигурен, че си търсиш и активни потребители. Иначе ми прилича повече на лайкджакинг, отколкото на развитие на форума. Офертата според мен не е от най-атрактивните, но аз искам да ти кажа, че няма такова животно на МРЗ да хванеш някой и той да постигне същите резултати от някой, занимаващ се с това няколко години. Казвам ти го от опит. ;) Съгласен съм, че може да се направи този номер с раздаването на пари по улицата, но ако търсиш мъртви души. :)

Перфектното съотношение е поставени и изпълнени резултати / опитен човек / добра цена.
 
От: Оферта за развитие на форум

Ами за 20 лева на регистрация ние всички тук от форума ще се регистрираме, че и по няколко мнения ще ти напишем :)
 
От: Re: Оферта за развитие на форум

20 потребителя не мисля, че са голяма бройка. Но съм сигурен, че си търсиш и активни потребители. Иначе ми прилича повече на лайкджакинг, отколкото на развитие на форума. Офертата според мен не е от най-атрактивните, но аз искам да ти кажа, че няма такова животно на МРЗ да хванеш някой и той да постигне същите резултати от някой, занимаващ се с това няколко години. Казвам ти го от опит. ;) Съгласен съм, че може да се направи този номер с раздаването на пари по улицата, но ако търсиш мъртви души. :)

Перфектното съотношение е поставени и изпълнени резултати / опитен човек / добра цена.

Да, аз бях казал по-горе, че повече от минамална заплата си струва да дадеш, само ако човека които се занимава е форумен гуру(да кажем има развити поне 2-3 форума) и ти гарантира резултати х2 или х3...
За това не споря. Но никои от тези които ми дават оферти не се е представил, не е приложил портфолио с проекти и резултати...

Между другото, за развитие на форум не се искат толкова знания, колкото свободно време и най важното умение за комуникация.... Затова вече няколко пъти споменах, че един човек занимаващ се по 8 часа с това, от кал да е ще свърши работа - може резултата да е по бавен но ще стане.... :)
 

Горе