Офлайн бизнес за малък град

Спокойно, и Сливен ще се оправи, започва от малкото. Към голямото. Аз нямам амбиции, но ви казвам пак, че или ще се оправи този Свят или няма да го има.

To това е относително спрямо човека. Пък за имането - историята показва, че хората умират, света си остава :D
 
Според мойте наблюдения пък, в Сливен се наблюдава обезлюдяване на централните части... За сметка на крайните квартали (тия дето са пълни с блокове + циганските). Там е неква лудница. Най-лесно се забелязва като сравниш опашките в Кауфланд/Лидъл.
Не знам как е на опашките на Кауфланд или Лидъл, но на опашката за документи бях единствения бял. Добре че съм учил и в 6-то, за да попитам поне кой е последен на опашката, защото дигиталната система за разпределение не работеше в този момент. Иначе нито в Клуцохор, нито в Даме Груев, нито в Заимов видях такова колосално движение, а по Ларгото след 21:00 няма кой да те напсува дори. За бизнес не знам как е климата в момента, но не ми изглежда като да има платежоспособно търсене в града.
 
To това е относително спрямо човека. Пък за имането - историята показва, че хората умират, света си остава :D
Съгласен съм. Но за второто все още не е ясно.
 

Горе