Офтопика от темата - Как се изкарват пари със сайт

Anabel, сложи си текст линкове, те могат в някой(в повечето ако питаш мен) случаи да вършат повече работа. Малко Адче ще ти пасне супер, и най-важното за теб - няма да разваля дизайна на сайта ти.

Трафика ти ще клика много ако дадеш добро описание да рекламката - с изключителните черти на рекламираният продукт. Може да съдереш всичко само на 3 реда - само най-важното. Мисля че ти правят проблем заради тежеста на банерите, а не за това че водиш към афилиейт програма.
 
Anabel каза:
Оф. . . аз няма да мога да си изкарвам парички щото тоя на който е хоста не искал мигащи :?

Ами винаги може да си направиш изцяло твои си саит на твои хостинг и да си качваш каквото си поискаш :)
 
Дам явно така ще стане, ама пък цент незнам как да се оправям с мой си хост и т.н. докато се науча. . . ще мине време :?
 
не е чактолкова сложно хостинга които се печели при нас с Cpanel които е доста юзер френдли :)

ето и линк към Cpanel Guide ако искаш разгледаиго

ти си на по мако от 20 поста до безплатният хостинг но ще ти трябва домеин за да го ползваш
 
coolice каза:
не е чактолкова сложно хостинга които се печели при нас с Cpanel които е доста юзер френдли :)

ето и линк към Cpanel Guide ако искаш разгледаиго

ти си на по мако от 20 поста до безплатният хостинг но ще ти трябва домеин за да го ползваш
Еми ей за това ми трябва домейн май
Аа само да кажа че използвах един от темплейтите, преработих го и се получи мн. добре може да го видите на "Моя сайт" в подписа :D
 
Верно е много добре.

Ако трябва да съм честен, така повече ми харесва :)
 
Да сайта ти изглежда много яко, аз лично се кефя да дизайна. Само ти препоръчвам кода в долната час да ти е ей така:

<a href="http://www.pcmania.bg/sections.php?op=viewarticle&artid=2199" target="_blank">

Вместо:

<a href="http://www.pcmania.bg/sections.php?op=viewarticle&artid=2199">

Така ще ги изтреляш да сайта, който линка води до него в нов позорец. Така е ще остане и твоят сайт в отворен порзорец. Няма да ти избяга реферал линка към PC Mania.

Но може и така да си гу оставиш. Не пречи.
Аз просто изразявам мнение. :lol:
Чао и успехи.....
-------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing News
 
da be sait4eto e gotinko ama az sum suglasna s blinky za malkata promqna.a otnosno domaina prosto si haresva6 edin,koito nai-mnogo ti e fynkcionalen i predstavitelen i si go kypyvash.stiga da e svoboden zashtoto ako ne e trqbva da si haresash dryg domain.eto nqma nishto strashno i trydno.
 
Мерси за инфото :)
Радвам се че ви харесва сайтчето ще поправя това наистина така ще е по-добре
 
ми тоше може от godaddy.com , prohosting.bg , host.bg и други.зажиси.от кадето сам си прецениш е.
 
да остана само да си оправя сайтовете с coreFTP.вчера не можах защото още хостинга не ми е качен и днес пак ще пробвам.
 
Anabel каза:
Оф. . . аз няма да мога да си изкарвам парички щото тоя на който е хоста не искал мигащи :?
Ами смени си хоста. Hit.bg и atspace.com дават да слагаш банери и двата хоста са безплатни.
 
Ам няма да стане така защото е доста сложно положение но мерси за съвета все пак
 

Горе