Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Radost

Active Member
Избягвайте да "работите" с Амаун. Само ядове ще си навлечете.Пиша от опити на други хора,които се обсъждат. Успех все пак, 1000 лева не са много пари,така че е важно КАК ще ги изкрате
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Избягвайте да "работите" с Амаун. Само ядове ще си навлечете.Пиша от опити на други хора,които се обсъждат. Успех все пак, 1000 лева не са много пари,така че е важно КАК ще ги изкрате




МРЪСНА, ДОЛНА И ГАДНА КУЧКО

ИСКАМ ЕДИН ЧОВЕК ТУК ДА СЕ ИЗПРАВИ
И ДА КАЖЕ ЧЕ НЯКОГА Е РАБОТИЛ С МЕН
И АЗ СЪМ ПОСТЪПИЛ НЕКОРЕКТНО С НЕГО
ЕДИН!!!




Искам бан и форумно порицание за малката лъжлива кучка!
Защото лъже противната овца че чак сама не си вярва!


Още те е яд че те хванахме как лъжеш и си рекламираш тъпия сайт ?
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Това верно доста грубичко. Няма как да пишеш "от опита на други хора" - що за глупост и наглост. Сега се сещам за лафа за сестрата, която всъщност не съществува.
Или изразяваш свое мнение, почиващо за база ЛИЧЕН опит (после вече аргументи и прочие) или си траеш и оставяш тия с "опитите" сами да се изнедоволничат.

И аз съм го ял от клеветници и за това взимам отношение.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Избягвайте да "работите" с Амаун. Само ядове ще си навлечете.Пиша от опити на други хора,които се обсъждат. Успех все пак, 1000 лева не са много пари,така че е важно КАК ще ги изкрате

Стига глупости бе моме. Работили сме с човека и знаем кой колко струва. Получаваш червена репутация, защото това ми позволява форумната система. Иначе заслужаваш много повече за тея форумни интриги дето ражда овчата ти кратуна...
 
Re: От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Стига глупости бе моме. Работили сме с човека и знаем кой колко струва. Получаваш червена репутация, защото това ми позволява форумната система. Иначе заслужаваш много повече за тея форумни интриги дето ражда овчата ти кратуна...

Да можех и аз бих и сложил, но вече го направих в предната тема в която се бяха захапали с амуна и той я прати при бгмамите. Но мога друго нещо - да репортна мнението и, като в прикрепеното към него съобщение да изискам от администрацията да я накажат с лишаване от ползване на форума поне от две седмици, ако не успее да предостави на администраторите доказателства за твърденията си, в този случай нейното си е просто клевета.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Просто споделям какво се говори. Явно само аз имам смелост да го напиша. Прекалено заета съм, за да се заяждам
Успехи:)
 
Re: От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Просто споделям какво се говори. Явно само аз имам смелост да го напиша. Прекалено заета съм, за да се заяждам
Успехи:)

Ако споделиш и доказателства за твърденията си, ще оттегля репорта. Ако не - ти си нищо повече от сърдит клеветник, защото те направиха крива в една по-стара тема.
Каква ми е гаранцията, че в една моя бъдеща обява, няма да се обадиш по същия начин за да ми разбиеш репутацията? Виждам, че имаш добър itrader и репутация във форума, но такова отношение е просто недопустимо. Клеветите са в нарушение и на закона, така, че ако нямаш доказателства на твърденията си, по-добре не се обаждай по този начин.
И като казвам, че само ти имаш смелост, тези 32 точки които има амуна, които са тройно повече от твоите не е ли достатъчно доказателство за коректността му? Или хората с които е работил насила са му давали положителен рейтинг?
Ама е много лесно да опетниш някой, а след това да кажеш "прекалено зает съм за да се заяждам", така ли?
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Не знам каква е ябълката на раздора в случая, но подобно грубо отношение и според мен е недопустимо.
 
Последно редактирано:
Re: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

ади сапунката е от тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=28894 Амон ги понатовари и сега не е правилно да си връща

чудя се дали минем с жълт картон предупреждение, този път, но ако се повтори бан за двоен период спрямо предложения... все пак случая се изясни... и истината илзезе наяве темата

Все пак ако сте на мнени за бан ще получи бан... сега се прибрах от РД и ми е трудно да мисля утре ще видя какво сте писали...
 
Re: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Аз си казах по-горе - клеветата и подронването на авторитета на някой, само защото не е приятен в друга тема и виждаш ли трябва да си го върнем в неговата, при голословни приказки за мен си заслужава наказание, колкото и коректен да е бил потребителя преди това.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Хората, които плащат тук са много по-малко, отколкото хората, които търсят да им бъде платено. За това и принципно администраторите и модераторите трябва да положат понякога малко усилия да ги коткат.
От друга страна е разбиераемо, че за някои радости, хората не получават кьорава стотинка, ама те явно и толкова не заслужават, и аз за такава радост не бих платил. А и долкото разбирам, тази радост пари не взема, за да обслужва :)

Като цяло, личното ми мнение е, че трябва да се помисли за ограничаване на офтопика в пазара и особено в темите на плащащите, а знам от няколко приятели/познати, че амауна е такъв човек. Как да не му дадеш после радост за без пари (пък и тя не вземала...) :)

Лека :)
 
Re: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Само да вметна по спомен от училище жените точно така си играят номера помежду си... не е обичайно за бизнес фроум и определено не е етично но да си знаете

а купувачите винаги сме се оптивали да са максимално защитени...
 
Re: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Тук става дума за авторитет, а този авторитет може да ти докара приходи, а и по-добри оферти. За това мисля, че за всеки от нас е важно да спазваме добрия тон и да не се правим на ощипани девойки. Честните отношения трябва да са на дневен ред.

Coolice, предлагам ти да отделиш последните мнения, като почнем с това на Радост в отделна тема в офтопика, все пак тук се събраха прекалено много които са извън топика.
 
Re: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

как то каза НО не е обичайно за бизнес фроум и определено не е етично но да се прави така... затова се съгласявам с мненията и следва двуседмичен бан...

ще ги сместя в нова тема :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

То кога ли е било без сапунки тука но дано и амун и останалите участници да си го изкарват само на клавиатурата...

И ако преди време тая екзотика е била нещо като "чар" на форума според мен вече не е, дори напротив.
 
Последно редактирано:
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Те сапунките са си доста забавни, но не им е мястото в пазара.
 
Абе мислих да пиша това като продължение в една моя стара тема следващият месец, но май сега е момента, а тъкмо се бях загледал в един филм :)

Та да обобщя малко нещата, от последното което видях. Пускат се теми в които се иска мнение и след като някой го изкаже, потребителя направил го, взема че се наежва, защото мненията не съвпадат с неговите. В други тема пък някой е бил захапан и след това си го връща с голословни обвинения. Трети пък се оплаква от червената си репутация и се прави, че не знае защо я е получил.

Е да дам малко жокери за горните неща - всеки човек има свое мнение, то е като задника, имаме го - носим си го. Там е и тънкия момент, който в последно време убягва явно - трябва освен да четем, а и да разбираме.

Освен всичко друго, тук сме хора. Хора със собствено мислене. Да де, ама не забравяйте, че трябва да проявявате и малко етика все пак. Не мога да се похваля с голям itrader, защото 90% от сделките, които са се случили, макар и с хора от форума са били посредством скайп, т.е. с хора за които вече съм си изградил мнение. За репутацията ми е през един от всичките органи, макар да я изисквам във всяка от обявите ми, защото наистина е полезна функция, която малко или много помага да се разграничат качествените от некачествените изпълнители.

Сега по темата - аз хапя в 70% от мненията ми, арогантен съм, знам, но пък не мисля, че греша. Доста хора ми се сърдят като им дам решението на питането под формата на 1) lmgtfy (линка) 2) първи сайт 3) стъпките, но малко хора разбират, че се целя да им дам полезен съвет - можете и сами да се справяте с проблемите!

Разигралата се ситуация тази вечер беше повече от смешна. Човек захапан от друг в друга тема, ръси обиди с цел подронване на авторитета на уважаван от форума потребител. И какво като Амона се държи гадно? И какво като пише обидни глупости? Това не го прави по-ниско качество работодател. Хапе ви, и? Всеки го прави. Това е неговия начин, неговия имидж, неговия чар ако щете. Ей и Ноке не пада по-долу :) Искрено съм се смял на голяма част от саркастичните му публикации, това не го прави по-малко платежоспособен, това не го прави по-неприятен за работа.

Дайте да се разберем, за да няма недоразумения за в бъдеще, имаш задание, краен срок, парично възнаграждение - изпълниш ли го и човека дал ти заданието е платил - двете страни са коректни. Ако една от двете страни не изпълни горното, то има казус, който може да се обсъди. Ама да дрънкаме глупости по линия на някой, само защото ни е захапал в някоя тема, някак не върви. Нито се вписва в понятието бизнес, нито в маркетинг, нито пък има нещо общо с коректност.

Мисля, че имам още какво да пиша, ама се разсеях и мисля да допълня мнението си по-късно днес.

Просто се дръжте малко по-зряло д*ба, не сме на по 14-15 години в основното. Тук говорим за бизнес, имидж, авторитет. Клевети без доказателства нямат място.
My 2 cents
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Просто споделям какво се говори. Явно само аз имам смелост да го напиша. Прекалено заета съм, за да се заяждам
Успехи:)

Червен репи не слагам и по принцип не ползвам обидни думи към дами, затова ще си замълча. Ама от едни такива споделяния какво се говори, без да има доказателства, и подобни мръсни селски простоти детето ми е вече без баща!
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

С тоя бан изчерпахте целия потенциал на темата отмах...
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Все пак си има тема за черен списък, не съм попадала на Amoun в черния списък, така че ако има лични отношения, не им е тука мястото да се афишират.
 

Горе