Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Детайлите са важни.

В случая аз ако видя тоя пост Радостен в оригиналната тема Амонова, реакцията ми ще е нещо такова:
:shock: :evil: :lol:

... А ако го видя в специално отворена (видимо от самата Радост) тема, реакцията ми е малко по-различна:
:shock: :shock: :twisted: :shock: :lol: :twisted: :shock: :twisted:

Съответно юзърката в съзнанието ми вече пада доста по-надолу в моралната ми хмм..блябля.. класация. :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Радост не е свикнала с тона на Амаун и е решила да му го върне. Какво толкова?
Вдигнала е малко повече шум и всеки се прави на професор да обяснява какво се е случило.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

въйййй откачена работа... бях я забравил тая тема.

хич не и е малко, как може да каже тая че съм бил некоректен с някого

напротив много хора от форума са били некоректни с мен...
казвал съм майната му нито съм ги псувал ни червосвал
нито в списъци черни съм ги слагал.
просто прекратявам всякакви отношения и контакти с тях.
не им чета личните съобщения ни майли нищо.

ако някой може да каже и покаже че съм бил некоректен с него и съм го излъгал ще му дам...кво да му дам...
давам му 1000 лева и си трия си профила тук.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Няма човек който може да се изправи нитов този форум, нито в целия интернет нито извън интернет, който да може да се изправи и да каже че аз някога съм го излъгал, че съм го измамил и каквото и да било подобно!.....напротив много хора от форума са били некоректни с мен... казвал съм майната му нито съм ги псувал ни червосвал нито в списъци черни съм ги слагал.

Карго идиота AMOUN не раздавал червени репутаци, не Лъжел като дърт ЦИГАНИН и не обиждал колеги от форума, я да видим тази работа....:-o

Преди няколко месеца бедното селянче AMOUN ми изпращаше съобщения в които ме караше да начервим една закръглена предприемачка от форума




Аз никога не съм давал отрицателни репутации и му отговорих че и сега няма да го направя, на което честния човек AMOUN никога не даващ минуси вижте как ми отговори



........................

Останаха ли безмозъчни идиоти в този форум които още да вярват на 10 цифровите суми, пардон лъжи които прави на месец цървула AMOUN , нека кажат кои са да се гавря и с тях8)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Абе искам да задам един въпрос само.
Защо аджеба трябва въобще да има разни заяждания по тея форуми, едни да се правят на мъже (не визирам никого), други да се правят на големите играчи и т.н.? Когато някой има да каже нещо на друг - казва му го с нормален тон и добро отношение. Другия му отговаря също с нормален тон и толкова.

Човешко е да се греши, малко или много е човешко и да се лъже, ама поне дайте да си правим престоя във форума приятен!

Бас държа, че повече от 50% от големите мъжкари тука, къде се държат нагло, убиждат и т.н. (отново никой не визирам) на живо може да са 60 кила с насрани гащи. Зад монитора всеки е голям пичага и мъж ама на живо хънка и мънка... Недейте така, големи хора сме :)

Опитайте се да се държите с някой както бихте се държали със самите себе си! Пф...

П.С. - Това, че някои хора имат обноски тук, държат се окей и траят, не значи че и в живота са отстъпчиви ... :confused: Надали ако на живо има някой с 50 кила отгоре ви ще му се ежите както се правите на мъже тука :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Елементарно Уотсън - защото иначе няма да е интересно :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Вие ме утепахте, честно, тая тема се е почнала къде по миналата година и така, като гледам ще отсвири до 2013, укротете се малко, далеч съм от истината, че 2-те враждуващи страни, ама никога, никога не грешат, за това се помирете, нейде извън тук и да се приключва :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Мене пък най ме дразнят разни такива дето се правят на свети води ненапити - благородни, уравновесени, гледащи отгоре на всичко (а често се подрискват в някоя съседна тема).
Отпуснете се малко.
Тук никой не ви знае, няма да ви спадне имиджъ.

Ако искате реални взаимоотношения да градите и ви е важно какво ще си помислят за вас - то вече си е ваш проблем... пардон, избор.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

ПроблемЪТ ще доди, когато започнем да си говорим на Вие :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

ПроблемЪТ ще доди, когато започнем да си говорим на Вие :)
Фсъщност прав си :) - доста хора тук се опитват бизнес имидж все пак да градят някакъв.
Простено им е.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Обичам го тоя форум...мх :D:D:D
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

@Noke имаш право за това, което казваш по-горе ама какъв е смисъла примерно да се зъбиш на някой тука пред монитора като нищо не можеш да постигнеш? Само да си хаби нервите човек.

И точно за това, че тук никой не ги знае хората, за това зад монитора всеки е голям мъжкар и се прави за щяло и нещяло на интересен с цел да си гради имиджа както ти казваш ;)

Написали по 1400 мнения, направили по 2 проекта и вече големите бизнесмени всички, а се циганеят за 20 лева.. Айде холан!

Зад слабото възпитание стои единствено причината, че хората не са яли бой когато трябва и не са ходили да си вадят медицинско.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

То това са си нормални човешки взаимоотношения :) .
Аз примерно ако не се позаяждам и не посписвам нещо негативно, направо да напускам форума... Щото дефакто други цели тука (почти) нямам :) .

Трябва ли да си мъжкар, за да се правиш на интересен? Ко ти пречи?
Щял да та набий отсрещния, ако сме наживо? :) Бухахаха смех.

Какво общо има възпитание и форумни маниери? Нищо.
Който го взема насериозно и се вживява в същата роля, дет играе наживо, само си вреди на психическото здраве.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Какво общо има възпитание и форумни маниери? Нищо.

Тук вече ме загуби като слушател. Хубава вечер! :)
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Оставете другото но Карго Идиота е толкова ТЪП че сам си сере в гащите и не е необходимо друг да го прави, само трябва да му следиш вонята от изпражненията и да го заковеш в точния момент.

Първо се хвалеше че държал еротични телефони и салони за масаж, после го отрече защото бил станал порядъчен предприемач

В друга тема пък се изпусна че си купил най-оборотния сайт от човек във форума, после и от това се отрече

Сега твърди че не заговорничил срещу хора от форума, не обиждал и не давал отрицателни репутации, обаче Дебила забрави че и мен се опитваше да ме привлече към кликата си от бездарни селяни но удари на камък.



Само се чудя как доказано ПРОСТ и НЕОБРАЗОВАН селянин като AMOUN не е станал милиционер, голяма загуба е това за Ушевите гавази на червените терористи и крадци на мандри
 
Последно редактирано:
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Що бе, забавни са тези теми :lol:
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Оставете другото но Карго Идиота е толкова ТЪП че сам си сере в гащите и не е необходимо друг да го прави, само трябва да му следиш вонята от изпражненията и да го заковеш в точния момент.

По- добре това, отколкото да имаш майка курва, в която се изхожда клиентелата, а психично болния и син броди по форумите, вместо да се подложи на евтаназия.
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Това емигрантско Копеле псуващо като каруцар докаго админите ще го търпят във форума

Разбирам че проявявате снизхождение заради жалкия му и мизерн живот на всичко си има граници
 
От: Офтопик от темата на AMOUN за писане на текстове

Това емигрантско Копеле псуващо като каруцар докаго админите ще го търпят във форума

Разбирам че проявявате снизхождение заради жалкия му и мизерн живот на всичко си има граници

Жалък и мизерен е твоят живот. Контрастът много се засили напоследък, след като се разбра за проституцията на майка ти и издръжката, която получаваш от нея. Гнусно копеле на долнопробна курва.
 

Горе