Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

mantaman

Well-Known Member
От доста време ми се привиждат сигнали в тази посока и колкото и да не им се вярва на много хора това е един от най вероятните сценарии за следващо правителство.

Първо Станишев заяви че в никакъв случай няма да прави правителство с ГЕРБ - После Кунева заяви че в никакъв случай няма да прави правителство нито с ГЕРБ нито с БСП склонен съм да вярвам и на единият и на другият.

Остават вариантите

БСП+ДПС - Няма как да им стигнат гласовете - преко сили до 100гласа ще го добутат

ГЕРБ + (евентуално успели да се добутат до парламента ОДС РЗС АТАКА ) пак не стигат и тук идва възловата роля на ДПС без вероятно да влиза в официална коалиция с ГЕРБ - Посочва няколко мнистри от БГ произход да не бие на очи и при вотове на недоверие ходят да дишат чист въздух.

Сигурно ви се струва доста екзотично но ако следим знаците на Доган точно на там отиват нещата - Първо след избирането на новият президент отиде на крак да се срещне с него в президентството - Там не беше стъпвал близо 5 години по време на мандата на Гоце.
Сега вероятно привидно ще се оттегли от управлението на партията за да се смекчи евентуалният негативен отзвук от бъдещи коалиционни действия.
Като бонус след оня цирк от миналата седмица дето се опитаха да го застрелят - ГЕРБ вместо да използват в техен стил случая да кажат че ДПС си правят самореклама заявиха самоотвержено че ДПС няма нищо общо с организацията на случката.

Защо биха го направили това от ГЕРБ - На тях им е ясно че при тях от тук натам тенденцията ще е само надолу и че на всяка цена трябва да успеят да участват във следващото правителство за да не бъдат преследвани за настоящето си управелние. За това според мен ще рискуват да ги свържат с ДПС само и само да успеят да се закрепят още един мандат.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Ами според мен са си в коалиция много отдавна, Я виж Борисов какви комплименти му прави постоянно, къф политик бил доган и кво ли не...
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Сигурно ви се струва доста екзотично но ако следим знаците на Доган точно на там отиват нещата - Първо след избирането на новият президент отиде на крак да се срещне с него в президентството - Там не беше стъпвал близо 5 години по време на мандата на Гоце.
Сега вероятно привидно ще се оттегли от управлението на партията за да се смекчи евентуалният негативен отзвук от бъдещи коалиционни действия.

Е, защо привидно? Официално бе обявено, че Доган се оттегля от политическото ръководство, за да се заеме с бизнес проектите на партията. Пък и пожизнен председател си е пак там.
При Доган няма екзотика, само прагматизъм.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

От доста време ми се привиждат сигнали в тази посока и колкото и да не им се вярва на много хора това е един от най вероятните сценарии за следващо правителство.

Интересно дали някой от платените драскачи-манипулатори, пръскащи соцпростащина ще се извини след изборите ако това не стане?

Не че съм гербаджия или нещо от сорта, просто ми е любопитно :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Първо Станишев заяви че в никакъв случай няма да прави правителство с ГЕРБ - После Кунева заяви че в никакъв случай няма да прави правителство нито с ГЕРБ нито с БСП склонен съм да вярвам и на единият и на другият.

Ти си може би единствения човек в държавата, който да вярва на това, какво бил казал Станишев :) Той казва така, щото никой не го е питал :) Ако отиде Боце при него и му предложи, веднага ще врътне дупето и ще каже, че Боце се е склонил на компромис, да приеме бесепарските условия да не краде повече и тн. Тия гниди, ако още не си разбрал, са безпринципни колкото само един социалист може да бъде :)

Колкото до турската подлога Боце, нали се сещаш, че ако направи коалиция с Доган, това ще бъде краят му? Боцевият електорат не е като червените малоумници и такова нещо няма да му се размине, още повече след като е казал, че няма да прави коалиции, а ще бъде опозиция.

Така че менталната диария, която си излял горе не е нищо друго, освен поредната бесепарска манипулация преди изборите :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Не че съм гербаджия или нещо от сорта

Сакън не върти и ти дупето като шефа. :lol:
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Те ГЕРБ от доста време са в тайна коалиция - мантаман, ти нещо май си проспал много неща.
http://www.vestnikataka.bg/wp-content/uploads/2012/10/462.jpg ( AGAINST - ТРЪШКАЙ СЕ БАТЕ - КАК ЩЕ КОМЕНТИРАШ? ???




доказателството
http://www.vestnikataka.bg/2012/10/дянков-спрял-финансовата-ревизия-на-м/4-664/
 
Последно редактирано:
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

@mantaman - то и ГЕРБ в момента няма мнозинство но ще си изкара мандата. Така че БСП + ДПС е също възможен сценарий.

Комунетата и турците са в леглото от много време. Аланчо много им се кефи.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

@mantaman - то и ГЕРБ в момента няма мнозинство но ще си изкара мандата. Така че БСП + ДПС е също възможен сценарий.

Комунетата и турците са в леглото от много време. Аланчо много им се кефи.

Ама аланчо ти показа един документ, който не искаш да коментираш нали? Разликата е, че БСП не прави мутренски номера и задкулисни коалиции като мутрата бойко. Коалира се тайно, а пък ги плюе - типичен мафиотски подход, то няма просто по друг начин как да действа, след като знаем, че произлиза от СИК и ИПОН средите - това е напълно нормално за борисов.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Боли ме ..... за ГЕРБ и БСП.


Кажи сега какви патриоти сте да се коалирате с турците колкото да сте на власт.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Манта, не че нещо ама не се знае какво ще е на избора и вече знаем от опит БСП с кого се коалира, така и този вариант не се изпуска.
В една сметка очаквам супер интересни избори и супер насрани коалиции....
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Ама аланчо ти показа един документ, който не искаш да коментираш нали? Разликата е, че БСП не прави мутренски номера и задкулисни коалиции като мутрата бойко. Коалира се тайно, а пък ги плюе - типичен мафиотски подход, то няма просто по друг начин как да действа, след като знаем, че произлиза от СИК и ИПОН средите - това е напълно нормално за борисов.

Писмо, молещо премиера да извършва престъпления - заверено с изходящ номер....

Незнам какъв идиот трябва да си за да помислиш, че е истинско :) Това само някой бесепар може да му се върже. Е сега и аз ще пусна няколко такива в нета.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Няма как да стане това Герб + ДПС по простата причина че до изборите подкрепата на ГЕРБ ще се стопи до под 15%
Тези до изборите ще се наакат поне още 10 пъти и то сериозно.

Едит: Дори вчера така го отнесоха - 5 наказателни процедури стартирани от ЕК. Новината е от снощи и реално нещо не е много отразена от медиите.
Сигурно ще се опитат да потулят нещата :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Писмо, молещо премиера да извършва престъпления - заверено с изходящ номер....

Незнам какъв идиот трябва да си за да помислиш, че е истинско :) Това само някой бесепар може да му се върже. Е сега и аз ще пусна няколко такива в нета.

Ама ти кажи дали опростиха на мюфтийството 15 милиона дължими суми към НАП? 15 дни след тая дата, а пък писмото е истинско, само тъп ГЕРБЕР , поклонник на мафиот, би се изказал, че е фалшиво.

Тебе само БОЙКО ако ти каже, ще му повярваш нали? На тебе или на мене или на някой от тук Бойко ще му опрости ли 15 милиона задължения а
?
Защо ги опрости!??!!?!? Отговор имаш ли или ще пелтечиш пак за бесепарите, или пак бесепето е виновно, че бойко опрости 15 дни след това писмо 15 милиона задължения на главно мюфтийство към НАП???????

Не е престъпление - всъщност е, но прикрито със закон, държавата може да опрощава - е, виждаш как твоя човек на кои хора опрощава задълженията - на тебе гъза да му лижеш, няма да ти ги опрости.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1246930 ей ти още един пример как си опрощават на тях си задължения.


забележете типичния гербер against как би отговорил и на това - той хич няма да го интересува, че това е свързано с ГЕРБ - просто ще каже : АМИ ТЕ И БСП така - значи няма да гледа, че неговите са виновни, а ще маже по предишните, 4та година вече са им виновни.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

От човек, който уж е малко навътре с нещата знам,че Бойко и доган се мразели супер много, но пък всички обичат парите, така че всичко е възможно....
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

А, сега се сетих, че онея турци, дето се махнаха от ДПС, казаха че ще подкрепят официално ГЕРБ за предстоящите избори - ей ти една скрита коалиция с дпс и една НЕ-скрита - с двойника на ДПС. Това с Касим Дал ми беше ясно като небе - бойко е пръв приятел с ЕР-Доган ( министър предс. на Турция) а пък Ер-Доган напълно подкрепи Касим Дал и новата му партия и се отдръпна от ДПС - просто трябва да си или сляп или гербер, за да не ти стане ясна схемата.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

..... двоен пост!
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Алане, не че искам ти убия ентусиазма - ама какво ще се случи ако БСП и ГЕРБ са с еднакви гласове и дори БСП е в превес, та какво ти дава гаранция че те няма се коалират с ДПС-то Преди 8 години беше валидно, нищо няма им прече и сега да е така :)

Като се случи това да не се налага добавка към на аватара ти и Местан ....
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Алане, не че искам ти убия ентусиазма - ама какво ще се случи ако БСП и ГЕРБ са с еднакви гласове и дори БСП е в превес, та какво ти дава гаранция че те няма се коалират с ДПС-то Преди 8 години беше валидно, нищо няма им прече и сега да е така :)

Абе те ГЕРБ да не са на власт, пък и сега нещата са малко по-различни, има Касим Дал като фактор, има много други неща, Станишев е хитър човек, ще видим как ще го извърти, важното е ГЕРБ да паднат от власт, това е най-важното, че ДПС няма да са голям фактор в следващото правителство - също е факт. Може Станишката нещо да ги подметне да ги залъже, ще видим, те ДПС ги интересува главно тютюна - той ще им даде да фондовете за тютюна , тъкмо малко пари да влязат в държавата, че доколкото знам с тютюна - вмомента всичко отива не където трябва, май и субсидии държавни не им дават вече. Но това е малко вероятно, това е песимистичния за мен сценарий, по-вероятно е Станишев да ги хлъзне нещо или най-добре да не прави коалиция - според мен няма да направи коалиция, ще видим. Политиката специално на БСП я следя отблизо, като има някакви съмнения, аз лично първи ще се обадя ако ми замирише на ДПС+ БСП, но пак казвам - важното е ГЕРБ да ги няма.
 

Горе