Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Блеки в началото на поста обясних че дори и да искат да направят коалиция БСП+ДПС няма как да стане защото няма да им стигнат между около 20 гласа и няма от къде да ги вземат.

На ГЕРБ не им стигаха 4 гласа но те си ги напазаруваха още преди да влезнат за гласуване от другите партии - като Атака и РЗС - в последствие купиха още доста карайки ги да си прехвърлят субсидията към ГЕРБ и след това изплащайки им я кеш - което е изключително долна практика измислена от ГЕРБ за смачкване на демокрацията в тази държава.

ГЕРБ превзеха СДС ако влезнат в парламента техните гласове са им сигурни, Волен и Яне са кукли на конци и да не искат ще ги принудят да подкрепят коалицията - Проблема е че пак не им стигат гласовете и тогава единственият вариант е отново получаването на скрита подкрепа от БСП Кунева или ДПС - от първите двама няма как да я получи - остава ДПС като в зависимост от случая те може да се въздържат или да инсценират разцепление в партията и едни 20 депутата да обявят че са се събудили по верни гербаджии от агейнста.

От друга страна обаче е възможно никой от сателитите на ГЕРБ да не влезне в парламента - Ако Костов откаже да направи коалиция със СДС ще се самоубият взаимно почти съм сигурен че РЗС и те са на кантар за Атака пък съм на 90% че няма да влезнат.

При това положение в парламента ще влезнат само БСП ГЕРБ Кунева ДПС - и ще има избори до дупка.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1246930 ей ти още един пример как си опрощават на тях си задължения.


забележете типичния гербер against как би отговорил и на това - той хич няма да го интересува, че това е свързано с ГЕРБ - просто ще каже : АМИ ТЕ И БСП така - значи няма да гледа, че неговите са виновни, а ще маже по предишните, 4та година вече са им виновни.

Първо, against вече е националист и не гласува за турски подлоги, които казват, че цирка на Доган бил опит за убийство :p

И второ - понеже ГЕРБ опростили 50к на някой и евентуално 150к на резаците - ти затова отиваш да гласуваш за БСП - че техните кражби не са няколко хиляди пъти повече от гербаджийските, също така няма да правят коалиции с ДПС?
Добра логика - бесепарска :D Което ни е пред носа - само него гледаме :)
 
  • Like
Реакции: bioz
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Manta, да прав си, мисля че сателитно ще стане номера - те що сондираха почвата с РЗС и Марешки.
А виж пример ако ще е коалиция може се случи ГЕРБ и Кунева - няма как да оправдае ББ коалиция с ДПС, ако има алтернатива с Кунева
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Агейнст ти си моята гордост щом и от теб успях да направя човек значи е имало смисъл тия две години дето съм се борил да те вкарам в правият път.

Блеки теоретично погледнато като аритметичен сбор и като политическо позициониране наистина коалицията ГЕРБ Кунева е най логична. Обаче според мен в никакъв случай няма да се случи поне не и след тези избори.

Двете партии са в съвсем различен етап от своето развитие ГЕРБ вече е много силно натоварена от негативите на своето управление и многобройните гафове на лидерите и. Тренда на ГЕРБ е неизбежно и само надолу - точно за това за тях е от изключително голямо значение да могат да се закачат още един мандат в управлението за да може да мине давност за повечето им батаци и да отърват евентуално законодателно преследване.
От другата страна на монетата е Кунева тя в момента набира скорост и трябва да е луда да направи коалиция с ГЕРБ или БСП защото това за нея означава 4 години като чирак на някой и след това потъване в забрава. Със сигурност това не е политиката на Кунева тя е свръх амбициозна и не би си загубила 6 години от живота само за да е чирак на някой - да и дадат някое министрество или в най добрият случай вице премиер - тя подобни позиции ги е имала - нейните амбиции са много по високи тя ще направи и невъзможното но един ден ще е премиер президент или и двете.

Подобна коалиция може да има но само след провал на първите избори и повтаряне на резултатите на следващи избори - Тогава в името на националната стабилност е възможно да даде своя подкрепа за експертно правителство но с много ясни ангажименти какво трябва да се случва и при първото неспазване на поетите ангажименти ще се оттегли.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Ще видим манта, каквито и да са на първо място са политици, така че всякви логични анализи не може се случат. С много съм си говорил, който ме питат некви икономически въпрос, като всичко зависи от политика в крайния случай да ли да го направи или не. Та ще видим изборите, в момента честно ми се струва, че тези избори ще са маса разводнени, като силно се надявам в дясно да излезе нещо читаво за сметка за ДПС - ама дали, най-вече надали :D
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Агейнст ти си моята гордост щом и от теб успях да направя човек значи е имало смисъл тия две години дето съм се борил да те вкарам в правият път.

Бааахахах стига бе манта :D

Това че Боце се насра с цирка на Доган не означава, че съм минал или че някога ще мина на ваша страна :) Дори с тоя насер Боце пак си е на светлинни години от другите гниди.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Ебахти ангела небесен я изкара Пръмова... За малко да ми промениш мнението за нея, ама не успя:)

За мен Пръмова не се различава по нищо от царя и бойко. Жадна за власт персона, която няма да промени обсолютно нищо в страната на чудесата. Ще си дрънкаме глупости 4 години и пак същото....

Единственото спасение за България е силна националистическа партия.... Другото са обикновени политически назмантии, като Миглена Кунева-Пръмова



Агейнст ти си моята гордост щом и от теб успях да направя човек значи е имало смисъл тия две години дето съм се борил да те вкарам в правият път.

Блеки теоретично погледнато като аритметичен сбор и като политическо позициониране наистина коалицията ГЕРБ Кунева е най логична. Обаче според мен в никакъв случай няма да се случи поне не и след тези избори.

Двете партии са в съвсем различен етап от своето развитие ГЕРБ вече е много силно натоварена от негативите на своето управление и многобройните гафове на лидерите и. Тренда на ГЕРБ е неизбежно и само надолу - точно за това за тях е от изключително голямо значение да могат да се закачат още един мандат в управлението за да може да мине давност за повечето им батаци и да отърват евентуално законодателно преследване.
От другата страна на монетата е Кунева тя в момента набира скорост и трябва да е луда да направи коалиция с ГЕРБ или БСП защото това за нея означава 4 години като чирак на някой и след това потъване в забрава. Със сигурност това не е политиката на Кунева тя е свръх амбициозна и не би си загубила 6 години от живота само за да е чирак на някой - да и дадат някое министрество или в най добрият случай вице премиер - тя подобни позиции ги е имала - нейните амбиции са много по високи тя ще направи и невъзможното но един ден ще е премиер президент или и двете.

Подобна коалиция може да има но само след провал на първите избори и повтаряне на резултатите на следващи избори - Тогава в името на националната стабилност е възможно да даде своя подкрепа за експертно правителство но с много ясни ангажименти какво трябва да се случва и при първото неспазване на поетите ангажименти ще се оттегли.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Всичко това ми изглежда като правене на сметка без кръчмаря :)
Правите изчисления на база днешна информация, а до изборите има повече от половин година.

Първо подкрепата за герб се топи , така че до изборите ще паднат под 15% , но има голяма вероятност да ги фалшифицират/купят.
Пръмова я влезне в парламента, я не .. изглежда ми надут социологически балон.

Една партия на която и дават около 1% , мисля че ще вземе повече и може да минат границата са Зелените.

Но ще видим какво ще се случи до изборите.

А бъдете сигурни в едно, политиците си гледат интереса и джоба, не знам нито един от днешните ни политици, който да си държи на думата и на достойнството. Така че всяка една коалиция е напълно възможна. Дори е много вероятна БСП + ГЕРБ + ДПС
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Бааахахах стига бе манта :D

Това че Боце се насра с цирка на Доган не означава, че съм минал или че някога ще мина на ваша страна :) Дори с тоя насер Боце пак си е на светлинни години от другите гниди.

Аз не държа да си минал на наша страна важното е че си получил просветление че там където беше не е за нормални хора.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

По-скоро бих гласувал за Рамбо, Азис, Софи Маринова :clap: .. от колкото за Кунева. Тя с тоя мазен гласец дет го вади лъже те се къса. Нали наскоро оня силния мъжага Яне извади и за нея нещо, ама тя доста хитро потули нещата. Измамничка голяма е и тя, нали я видяхме кво направи с царя... нищо!
Не се подхлъзвайте, изберете ли я нея по зле и от сега ще стане ;)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

за Атака пък съм на 90% че няма да влезнат.

И преди 8 години, и преди 4 прогнозите казваха, че атака няма да влезе, но пак ще влезнат. И да не е коалират с ВМРО пак ще са вътре.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Вандъв винаги много съм се чудел на хората дето носят от девет дерета вода за да докажат че на някой сестра му е курва особено когато въпросната персона няма сестра.

Мазен и е бил гласеца - е ако това и е най голямото прегрешение ебати и тезата вадите - ебати и логиката.

Много лъжела - Кажи нещо конкретно след като толкова много лъже дай няколко по фрапиращи примера

Видяхме я какво направи с царя - Да всички го видяха направи невъзможното да вкара БГ в ЕС

Джингиби - Да приемем че съм сбъркал и АТАКА влезне в парламента - това с нещо променя ли факта че са абсолютно безидейна партия - която за 8 години няма внесен нито един читав законопроект - или пък с нещо с което да бъде запомнена - Ти като нейн фен предполагам че ще ни осветлиш какво точно направи тази партия за БГ през тези години - Ако не можеш ще ти помогна Волен премахна хората около него и се заобиколи с тесен семеен кръг който сладко лапка субсидията на партията - Сега за него е от изключително важно значение да хване някой процент щото има нови членове в семейството и трябва и тях да подсигури.
А пък балъците ходете и му се радвайте.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Вандъв винаги много съм се чудел на хората дето носят от девет дерета вода за да докажат че на някой сестра му е курва особено когато въпросната персона няма сестра.

Мазен и е бил гласеца - е ако това и е най голямото прегрешение ебати и тезата вадите - ебати и логиката.

Много лъжела - Кажи нещо конкретно след като толкова много лъже дай няколко по фрапиращи примера

Видяхме я какво направи с царя - Да всички го видяха направи невъзможното да вкара БГ в ЕС

Джингиби - Да приемем че съм сбъркал и АТАКА влезне в парламента - това с нещо променя ли факта че са абсолютно безидейна партия - която за 8 години няма внесен нито един читав законопроект - или пък с нещо с което да бъде запомнена - Ти като нейн фен предполагам че ще ни осветлиш какво точно направи тази партия за БГ през тези години - Ако не можеш ще ти помогна Волен премахна хората около него и се заобиколи с тесен семеен кръг който сладко лапка субсидията на партията - Сега за него е от изключително важно значение да хване някой процент щото има нови членове в семейството и трябва и тях да подсигури.
А пък балъците ходете и му се радвайте.

Не знам как разбра, че съм и техен фен. Да, съгласен съм с това което си писал за тях. Няма по корумпирани от тях. Но, докато има в България турци и цигани винаги ще минат бариерата. Факт е.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Манта, като човек знаеш, че ми имаш уважението, но политическите ти убеждения меко казано ме изнервят.

Лъжите на Пръмова-Кунева са толкова много, че ще претоварим базата данни на форума ако се опита някой да ги опише всичките. Примерно как ще коментираш факта, че Кунева е участвала в обсъждането и приемането на АКТА, заедно с Барозу и другите евро идиоти, а същевременно да се прави на ни лук яла, ни лук мирисала? И изобщо какъв човек е този, който се отрича от собствените си родители с цел да трупа политически дивиденти? Какъв човек е този, който е участвал във власта през всичките двадесет и кусур години, при управлението на всички правителства, заемайки висши държавни постове. Същия този човек същевременно да ми тръби по всички медии, че няма нищо общо с всяка власт разбила България по всички параграфи.

Вкара България в ЕС, да, но на каква цена? Мадам ЙЕС... Какво да говорим повече.... Единствената държава, която не взема пари за образование, благодарение НА МАДАМ ЙЕС. Оригиналните документи ги показа вчера министъра на образованието. Това е само прашинка от всичките вреди нанесени на България от Пръмова-Кунева.


Искам сега да се отделиш един месец и да прочетеш всички законопроекти внесени от партия АТАКА и пак да се изкажеш по въпроса за безидейността. Ще ти постна само заглавията, защото знам, че няма да го направиш. Като уточнявам, че това е само през текущото нардно събрание.

Източник: http://www.parliament.bg/bg/parliamentarygroups/members/220/bills

Законопроекти внесени от народни представители от парламентарната група
Законопроект за българския език
Законопроект за доброволните формирования за обществена безопасност
Законопроект за допълнение на Закона за "Държавен вестник"
Законопроект за допълнение на Закона за кредитните институции
Законопроект за допълнение на Наказателния кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за акцизите и данъчните складове
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за безмитната търговия
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за Българската академия на науките
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за българското гражданство
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за висшето образование
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за висшето образование
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за гражданската регистрация
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за данък върху добавената стойност
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за данък върху добавената стойност
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за енергетиката
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за задълженията и договорите
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за защита на животните
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за кадастъра и имотния регистър
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за Комисията за финансов надзор
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за независимите оценители
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за нотариусите и нотариалната дейност
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за политическите партии
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за радиото и телевизията
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за радиото и телевизията
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за радиото и телевизията
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за семейни помощи за деца
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за специалните разузнавателни средства
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за събранията, митингите и манифестациите
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за управление на етажната собственост
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за управление на етажната собственост
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за уреждане правата на граждани с многогодишни жилищно-спестовни влогове
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за устройство на територията
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за устройство на територията
Законопроект за изменение и допълнение на Закона за устройство на територията
Законопроект за изменение и допълнение на Изборния кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Кодекса за социалното осигуряване
Законопроект за изменение и допълнение на Кодекса на труда
Законопроект за изменение и допълнение на Кодекса на труда
Законопроект за изменение и допълнение на Наказателния кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Наказателния кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Наказателния кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Наказателно-процесуалния кодекс
Законопроект за изменение и допълнение на Семейния кодекс
Законопроект за изменение на Закона за културното наследство
Законопроект за обявяване за нищожни актовете, с които е възстановена собственост на г-н Симеон Борисов Сакскобургготски и неговите роднини и отнемане на незаконно придобитото въз основа на тези актове имущество
Законопроект за подпомагане и развитие на младежта
Законопроект за Сметната палата
Законопроект за утилизирането (обезвреждането) на боеприпасите


И накрая ще ти кажа само, че много си прихванал от госпожа ЙЕС, на която симпатизираш - за лъжите става въпрос.

На ГЕРБ не им стигаха 4 гласа но те си ги напазаруваха още преди да влезнат за гласуване от другите партии - като Атака и РЗС - в последствие купиха още доста карайки ги да си прехвърлят субсидията към ГЕРБ и след това изплащайки им я кеш - което е изключително долна практика измислена от ГЕРБ за смачкване на демокрацията в тази държава.

Значи хем тъй, хем тъй... според случая. Нали уж Волен премахва хората? Като ни утърва ГЕРБ си пазарят от другите партии, като ни утърва Волен премахва. Да нямате роднинска връзка с Пръмова, че доста си приличате с нея по манталитет.

Манта, сбъркал си професията! Зарязвай бизнеса, връщай се в България и ставай политик, признавам, че много те бива!





Вандъв винаги много съм се чудел на хората дето носят от девет дерета вода за да докажат че на някой сестра му е курва особено когато въпросната персона няма сестра.

Мазен и е бил гласеца - е ако това и е най голямото прегрешение ебати и тезата вадите - ебати и логиката.

Много лъжела - Кажи нещо конкретно след като толкова много лъже дай няколко по фрапиращи примера

Видяхме я какво направи с царя - Да всички го видяха направи невъзможното да вкара БГ в ЕС

Джингиби - Да приемем че съм сбъркал и АТАКА влезне в парламента - това с нещо променя ли факта че са абсолютно безидейна партия - която за 8 години няма внесен нито един читав законопроект - или пък с нещо с което да бъде запомнена - Ти като нейн фен предполагам че ще ни осветлиш какво точно направи тази партия за БГ през тези години - Ако не можеш ще ти помогна Волен премахна хората около него и се заобиколи с тесен семеен кръг който сладко лапка субсидията на партията - Сега за него е от изключително важно значение да хване някой процент щото има нови членове в семейството и трябва и тях да подсигури.
А пък балъците ходете и му се радвайте.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Аз не държа да си минал на наша страна важното е че си получил просветление че там където беше не е за нормални хора.

Глей го как ме ядосва пак :) Ти нямаш морално право да говориш за Боце, при положение че гласуваш за БСП, седерастията или Пръмова.

Боце прави една грешка и веднага губи верен фен като against-a, а с нетърпение чакам момента, в който някой промит мозък-бесепар ще признае за престъпленията на БСП/СДС/Пръмова.
Никога няма да стане това. И ти си седнал да ми говориш за Боце - той, в сравнение с вас е светец бе, икона, заслужава паметник да му се издигне :D

На, гледай за твоята другарка, да си отвориш очите малко :)

[video=youtube;xX17dK2xoOA]http://www.youtube.com/watch?v=xX17dK2xoOA[/video]
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Манта, като човек знаеш, че ми имаш уважението, но политическите ти убеждения меко казано ме изнервят.

Лъжите на Пръмова-Кунева са толкова много, че ще претоварим базата данни на форума ако се опита някой да ги опише всичките.

Причината мантата да плещи тия глупости за Пръмова е изцяло емоционална :) По времето на НДСВ е бил от обръча им от фирми, а когато дойде Бойко и далавераджийските години свършиха и се наложи да бяга от правораздаването - другарката Пръмова му уреди документите за бягство :) Както и сам се изрази - "тя е доказала, че може да свърши работа".
По принцип това е престъпление, ама когато се прави за него - вече става признак за политическа надеждност :)

Та затова мантата й се чувства морално задължен и се изплаща, сеейки политическа пропаганда :) Ама забрави, че тука доматите не ги ядем с колците :)
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Мале какво сте се активизирали човек не може да ви насмогне.

Само да припомня на Агейнст че не аз бях един от най привилегированите в НДСВ а именно неговият бивш кумир Картофа - който от обикновен пожарникар и мутра охранител стана гл.секретар на МВР и по негово време бяха извършени около 50 поръчкови убийства все на конкурентни нему мафиотски структури.

Сега да припомня и на Биаро щото и той явно го удря на емоции - Върни се назад във времето и виж как беше създадена коалиция Атака 2005г от пет формации с националистически профил - Волен беше първи между равни - Къде са сега тези хора с които заедно тръгнаха - Един по един бяха елиминирани за сметка на семейният кръг на Волен - цялата му рода зае де що можа. Накрая от лакомия сами се изпокараха и то май щото с парите от държавната субсидия купил апартамент на любовницата си. Ебати и националистите ебати и чудото - тесен семеен кръг мушмороци.

Ако искате да сте националисти ходете при Расате - Ама да ми каже някой че е националист и е фен на Атака ми идва малко бахтъм.

Колкото до АКТА до колкото знам Европарламента го отхвърли за разлика от нашите подлоги от ГЕРБ дето май подписаха някакво споразумение в Токио да не говорим за изцепките на Боко по времето му като глав сек Как се снимаше с конфискувани компютри на опасни 12-годишни хакери и последвалите репресии по време на настоящето му правителство срещу свободата на интернета в БГ.
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

На, гледай за твоята другарка, да си отвориш очите малко :)

[video=youtube;]youtube.com/watch?v=xX17dK2xoOA[/video]
Гледай, ама не дават! :p
Вграждането е деактивирано по заявка.
Гледай в ютуб
Минали са два часа от вграждането. И вече нанайси вграждане! :clap:
:lol:
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Гледах го - първите пет минути продажникът Кошлуков задава риторични въпроси - ТВ7 Поръчкова телевизия ли е ??? Той поръчков политик/журналист ли е ??? Оставаше да попита същото и за додука Бареков та да е пълен цирка ???
 
От: Очаквайте скрита коалиция ГЕРБ+ДПС за следващото правителство

Глей го как ме ядосва пак :) Ти нямаш морално право да говориш за Боце, при положение че гласуваш за БСП, седерастията или Пръмова.

Боце прави една грешка и веднага губи верен фен като against-a, а с нетърпение чакам момента, в който някой промит мозък-бесепар ще признае за престъпленията на БСП/СДС/Пръмова.
Никога няма да стане това. И ти си седнал да ми говориш за Боце - той, в сравнение с вас е светец бе, икона, заслужава паметник да му се издигне :D

На, гледай за твоята другарка, да си отвориш очите малко :)

[video=youtube;xX17dK2xoOA]http://www.youtube.com/watch?v=xX17dK2xoOA[/video]

TV7 е собственост на Делян Пеевски, депутат на ДПС. Както и групата вестници - "Уикенд", "Шоу" и т.н.
Сам си прави изводите дали Кошлуков може да бъде надежден източник на информация.
Да не забравяме, че Кунева може да е водила дадена политика за влизане в ЕС и да не е била най-правилната, но не го е правила сама. Едва ли със слагането на нейния подпис, влизаме в ЕС.

Говореше се, че именно тя била виновна за затварянето на АЕЦ 1-2-3-4, а истината се оказа друга и сега всички мълчат.

Като цяло, нещата са субективни и никой няма представа какво се е случвало там горе. Със сигурност, ДПС, БСП, ГЕРБ вече доказаха колко "добре" управляват. Нека пробваме нещо ново. Иначе, сме мазохисти...
 

Горе