Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Айде, Цецко със решетко. :D
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

zx450y250_2041947.jpg


Според прокуратурата, това е схемата - всичко в сиво е нерагламентирано.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Абе що, поддръжниците на гроб, мъчат? :D
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Чакат Борисов да им каже какво мнение трябва да изкажат по въпроса.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ти остави, ми Цецко го е страх да се покаже още, уж в 17:30 щеше да говори още никой не може да го намери. :D
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

В МВР злоупотребявали с техниката
категорично

Сотир Цацаров почти потвърди
сега пък почти...

Проверката показва, че са налице предпоставките за такова нещо
естествено, че има предпоставки - проверката за това ли беше? :D

без категоричен отговор дали подобно нерегламентирано подслушване действително се е вършело
значи още нищо не се знае?

Все още не е ясно обаче дали са били прилагани СРС-та спрямо политици и общественици
така е, все още нищо не се знае


-----------------------
цитатите са от - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1070390
доста неграмотно написана според мен

първо казват, че техниката е използвана нерегламентирано, след това, че Цацаров почи го потвърдил ама не е, след това казват нещо което се знае, и накрая казват, че засега няма никакъв резулат - все още не се знае въобще дали има Нерегламентирано подслушване
камо ли да се знае дали са подслушвани лицата за които пише в "анонимния" сигнал до серГЕЙ


нали анонимни сигнали не се проверяваха? :D


Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?
Аз пък не съм прочел един да е казал, че не вярва да е имало такива подслушвания...
за каква защита говориш, незнам...


п.п. какво ще кажеш за американските бази в България? одобряваш ли ги? Ако да - защо. Ако не - защо според теб един добър политик който мисли за интересите на България би ги настанил удобно и за дълго на територията на родината(родина за някои...за същия политик България може да не е родина)? (за четвърти път ти задавам въпроса :lol:)
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

значи още нищо не се знае?
Знае се, че висш служител на МВР паникьосано е трил хард дискове, памети и какво ли не още след сигнала на Станишев. Това според теб съвпадение ли е, или сигурен знак, че има опит за прикриване на престъпления в МВР на много високо ниво? Мисля че информацията, изнесена от прокуратурата е предостатъчна, за да можем да си направим сигурния извод, че са вършени потресаващи неща от хора, за които се предполага, че са гаранти на националната сигурност. Дори се чудя защо няма арести. Става въпрос за много тежки престъпления.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Това според теб съвпадение ли е, или сигурен знак, че има опит за прикриване на престъпления в МВР на много високо ниво?
И двете са възможни :D
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Човекът е затрил дисковете и другите цифрови носители на информация с ясната мисъл, че няма никакъв шанс да прикрие това и че накрая ще му потърсят отговорност, и почти сигурно ще влезе в затвора. Щом поема подобен риск, който му гарантира решетки прави си сметката какво е било изтритото съдържание и какви скандални данни е съдържало.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Цветанов току що говори пред медиите. Каза, че не било негова работа да следи за подслушванията и даде някакъв абсурден пример, че ако окръжен прокурор направи гаф никой не търсел отговорност от главния прокуро. Примерът е абсурден, защото прокуратурата и Министерския съвет се управляват по коренно различни механизми. Просто жалка история беше това интервю. Постоянно повтаряше, че нямало преки доказателства срещу него. Много ясно, че няма да има след като бушонът му замете следите от дисковете. Да видим сега дали ще могат да възстановят част от информацията. Уловката тук е, че май такава лаборатория за възстановяване на изтрита информация има само в МВР, които са на топа на устата. Получава се конфликт на интереси.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Мани, мани по-нагъл и тъп цървул не съм чувал през живота си.

Цветанов току що говори пред медиите. Каза, че не било негова работа да следи за подслушванията и даде някакъв абсурден пример, че ако окръжен прокурор направи гаф никой не търсел отговорност от главния прокуро. Примерът е абсурден, защото прокуратурата и Министерския съвет се управляват по коренно различни механизми. Просто жалка история беше това интервю. Постоянно повтаряше, че нямало преки доказателства срещу него. Много ясно, че няма да има след като бушонът му замете следите от дисковете. Да видим сега дали ще могат да възстановят част от информацията. Уловката тук е, че май такава лаборатория за възстановяване на изтрита информация има само в МВР, които са на топа на устата. Получава се конфликт на интереси.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Значи според симпатизантите на ГЕРБ и Цвъ Цвъ и нортрант - този автомобил, който са го писали, че е в гаража,а всъщност много пъти е обикалял незнайно къде - е ходил за банички сигурно? И същия ден, когато Станишев чете сигнала - този 50 годишния пияница е "изтърбушил" харддиск и трил информация - сигурно, защото имало игрички на тоя харддиск а? Всичко е ясно.
Празнувал си е 50-тия рожден ден и имало пивка - когато разбрал за сигнала на Станишев - всичко било прекратено, после му се доработило вечерта и изтърбушил харддискове и памети и какво ли още не, обаждал се на компанията за парола на достъп до хард диска и на другия ден сутринта изтрил информацията в 7:59 - странно нали?


Аз ви казах още тогава, когато Станишев показа това, че Станишев е сериозен човек, и никога не хвърля обвинения като Яне Янев.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Лошото е, че гребаджиите са прекалено нагли и никой няма да поеме отговорност за скандала. По света вече щеше да е на подсъдимата скамейка Цвъцко
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Лошото е, че гребаджиите са прекалено нагли и никой няма да поеме отговорност за скандала. По света вече щеше да е на подсъдимата скамейка Цвъцко

Абе те, нагли ама всичко си е с граници. Не знам само как толкова глупав народ има. Какви ли не обиди търпеше, и още търпи и пак ГРОБ, та ГРОБ. Еми има си време и за гроба.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Аз ви казах още тогава, когато Станишев показа това, че Станишев е сериозен човек, и никога не хвърля обвинения като Яне Янев.

Тук има нещо още по-възмутително дори от нерегламентираните подслушвания!
Toзи който е изпратил сигнала до Станишев какъв е (с каква политическа ориентация)- защо го е направил (получил ли е нео в замяна - за сигнала и за това да участва в "играта") - ако има такива сериозни действия, то би трябвало да знаят само определен кръг от лица (и то малък) по тази логика би трябвало да може лесно да се разбере кой е пуснал сигнала и всички участващи в него.

незнам защо го е направил - и най-лошото: защо точно на станишев е пратил това...
не ми казвайте защото той няма да си затвори очите - има и други които не биха!

тук стават политически истории..

и защо точно сега пуснал сигнала - защо не преди няколко месеца?

явно целта не му е да с епрекрати тази незаконна практика - защото той е в играта от доста време и е знаел за това от същото толкова време
значи трябва да се открие и да бъде подведен под отговорност заедно със всички други (ако се докаже, разбира се)

АКО НЯМАШЕ ИЗБОРИ, ТЕЗИ ПОДСЛУШВАНИЯ (ако има такива) ЩЯХА ДА ПРОДЪЛЖАТ, НАЛИ? А ЗАЩО? този съвестен служител в системата защо щеше да си замълчи?

-------------------


@ReminD - ти няма ли да ми отговориш за американските бази?
или онзи ден когато писа за това, не се сети кога се довлякоха хамериканците?
ХАХХАХАХА :D

с една дума: въвлечени сме в един ЦИРК, щем-нещем - в него сме

4.jpg


3.jpg
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ами както гледам, какво става то затова нищо в тази държава не върви. Ако Цветанов е мъж само заради скандала повече не трябва да се занимава политика. А къде е Бойко, да не го издирват, че се скри както Галеви.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ох, братле ходи си гласувай за гроб и стига трови мнението на хората. Не знам какво ти се е случило, н определено въобще не беше такъв човек преди.

Учудвам, се как защитаваш тези против които плюеше (и си го заслужават), а сега изведнъж започна да циклиш за тях.

Тук има нещо още по-възмутително дори от нерегламентираните подслушвания!
Toзи който е изпратил сигнала до Станишев какъв е (с каква политическа ориентация)- защо го е направил (получил ли е нео в замяна - за сигнала и за това да участва в "играта") - ако има такива сериозни действия, то би трябвало да знаят само определен кръг от лица (и то малък) по тази логика би трябвало да може лесно да се разбере кой е пуснал сигнала и всички участващи в него.

незнам защо го е направил - и най-лошото: защо точно на станишев е пратил това...
не ми казвайте защото той няма да си затвори очите - има и други които не биха!

тук стават политически истории..

и защо точно сега пуснал сигнала - защо не преди няколко месеца?

явно целта не му е да с епрекрати тази незаконна практика - защото той е в играта от доста време и е знаел за това от същото толкова време
значи трябва да се открие и да бъде подведен под отговорност заедно със всички други (ако се докаже, разбира се)

АКО НЯМАШЕ ИЗБОРИ, ТЕЗИ ПОДСЛУШВАНИЯ (ако има такива) ЩЯХА ДА ПРОДЪЛЖАТ, НАЛИ? А ЗАЩО? този съвестен служител в системата защо щеше да си замълчи?

-------------------


@ReminD - ти няма ли да ми отговориш за американските бази?
или онзи ден когато писа за това, не се сети кога се довлякоха хамериканците?
ХАХХАХАХА :D

с една дума: въвлечени сме в един ЦИРК, щем-нещем - в него сме

4.jpg


3.jpg
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Няма никакво значение защо и как. Важното е, че са ги хванали....

Кажи защо тогава герберситите са крили 3 години Миро найдеонов и далаверите му? Или ББ не знае какви хора са му в екипа? Ами Калинка уж ги била измамила с дипломата.... Хайде де аз ще създавам правителсво и няма да знам и калта под ноктите на хората си....

В малката си фирма знам на хората с които работя и кръвната група, а тея ще се пшравят на ударени. Ама е прост народа и див колкот искаш.






Тук има нещо още по-възмутително дори от нерегламентираните подслушвания!
Toзи който е изпратил сигнала до Станишев какъв е (с каква политическа ориентация)- защо го е направил (получил ли е нео в замяна - за сигнала и за това да участва в "играта") - ако има такива сериозни действия, то би трябвало да знаят само определен кръг от лица (и то малък) по тази логика би трябвало да може лесно да се разбере кой е пуснал сигнала и всички участващи в него.

незнам защо го е направил - и най-лошото: защо точно на станишев е пратил това...
не ми казвайте защото той няма да си затвори очите - има и други които не биха!

тук стават политически истории..

и защо точно сега пуснал сигнала - защо не преди няколко месеца?

явно целта не му е да с епрекрати тази незаконна практика - защото той е в играта от доста време и е знаел за това от същото толкова време
значи трябва да се открие и да бъде подведен под отговорност заедно със всички други (ако се докаже, разбира се)

АКО НЯМАШЕ ИЗБОРИ, ТЕЗИ ПОДСЛУШВАНИЯ (ако има такива) ЩЯХА ДА ПРОДЪЛЖАТ, НАЛИ? А ЗАЩО? този съвестен служител в системата защо щеше да си замълчи?

-------------------


@ReminD - ти няма ли да ми отговориш за американските бази?
или онзи ден когато писа за това, не се сети кога се довлякоха хамериканците?
ХАХХАХАХА :D

с една дума: въвлечени сме в един ЦИРК, щем-нещем - в него сме

4.jpg


3.jpg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе