ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Проявявам интерес. Моля, изпратете ми ЛС с примери и цени. Благодаря.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Здравейте, възможно ли е да ми пратите ЛС с допълнителна информация за услугите Ви
Благодаря
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Здравейте, възможно ли е да ми пратите ЛС с допълнителна информация за услугите Ви
Благодаря
Изпратих Ви ЛС.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Редовно писане от минимум 3 до 5 статий дневно интересува ли те
??
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Въпреки че темата е стартирана преди 1 година, промених 1-вия пост - направих някои уточнения, за да не си губим времето взаимно.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Много съм доволен от услугата, статиите са качествени и предоставени в бърз срок.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Офертата е добра, бих се включил: 3 въпроса: отстъпка за количество (10, 20, 30, 50)? може ли да публикувате в сайтове където се приемат такива? пейпал ОК ли е за плащането?

Благодаря предварително; надявам се скоро да пусна нов сайт и ми е интересно какво ще стане (по-вече интересно отколкото сега ми е нужно)
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Офертата е добра, бих се включил: 3 въпроса: отстъпка за количество (10, 20, 30, 50)? може ли да публикувате в сайтове където се приемат такива? пейпал ОК ли е за плащането?

Благодаря предварително; надявам се скоро да пусна нов сайт и ми е интересно какво ще стане (по-вече интересно отколкото сега ми е нужно)
Изпратих Ви ЛС с отговори на въпросите.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Доста съм работил с Калина и всеки път нивото на свършената работа е над очакванията ми! Така че не я оставяйте бе работа ...:)
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Доста съм работил с Калина и всеки път нивото на свършената работа е над очакванията ми! Така че не я оставяйте бе работа ...:)
Благодаря! :)
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Поръчах няколко статии, качеството е на изключително добро ниво и много над очакванията ми.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Поръчах няколко статии, качеството е на изключително добро ниво и много над очакванията ми.
Благодаря!
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Поръх няколко стаии и съм изключително доволен от статиите и качеството им.
 

Горе