ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

забрави думичката разбойко и бюлетина номер 18 в горния пост
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

забрави думичката разбойко и бюлетина номер 18 в горния пост
Да не работиш в Бобов дол ? Ще има ли аванс 100 лева ако гласуваш за БСП ?
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshte...uktazh-za-kupen-vot-v-bobov-dol-video-6012624

Крадливата коалиция БСП-ДПС-Юруш ще претърпи катарзис след тия избори. За пореден път Бойко ще ги бие. Но все пак имаха 1 година - какво направиха? Не само че нищо положително , ами увеличиха и безработицата и престъпността.... Станишев да хваща влака за евродепутат и да не се връща. Плъховете първи напускат потъващия кораб.... факт.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

забрави думичката разбойко и бюлетина номер 18 в горния пост

Колко ли е трудно да видиш, кой е собственика на Тец и Мини Бобов Дол и да приложиш просто дедеуктивен анализ да видиш аджеба, коя партия стой зад собственика ...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

/off
колко ли е трудно да прочетеш горния пост, на който отговорих...а и във видеоматериала ясно се чува, че номера на на бюлетината е "пе...", пет не е защото няма листа с такъв номер, остава да е петнадесет...

а, много ми е интересно как така се купува* нещо с чужди пари, защото както аванса, така и заплатата са на работника и са дължими по закон.

* - ама калинките-журналисти, вместо да се консултират с компетентни лица...

сергей, разбойко, болен, дудука, всичките са леш от най-висока класа

/end off

обратно в темата - http://www.politicalcompass.org/test
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Тиквата нема да види повече власт,това е ясно

След изборите ще има още повече напуснали ГЕРП,засега ги задържа надеждата че ще се върнат отново на власт и ще има пак лапачка,но това няма как да се случи,хората не са злопаметни.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Тиквата нема да види повече власт,това е ясно

След изборите ще има още повече напуснали ГЕРП,засега ги задържа надеждата че ще се върнат отново на власт и ще има пак лапачка,но това няма как да се случи,хората не са злопаметни.

Затова ли на предните парламентарни избори дори и с Костинбродската афера ( на Мая Общата и Дудука) Герб спечели изборите ?
Страхотна логика ! Сега и на тези избори пак ще бият. Колкото и червените да подкупват и изкарват флашки. За една година управление дори и собствените им привърженици , разбраха че са бездарни. То затова се появи и АБВ - защото Гоцето усети , колко много не са доволни от БСП. С заеми пари раздават но да тръгне България напред - никога. Крадци от класа... и за всеки гаф (а те не се малко ) Бойко е виновен... ами като за всичко той е виновен , поне той да си е на власт и да си носи отговорност. А тия дето не могат като мъже да поемат отговорност -- на политическото сметище. Въпреки че сме се забавили 25 години... но иде момента да се поправи грешката. БКП=БСП
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Трябва да се гласува, за да не могат от гнойната коалиция, тровеща живота в България, отново да се налапат с власт и пари. Това е една перфектна репетиция към предсрочните избори, но за целта ГЕРБ и РБ >>> гнойните БКП-ДС-ДПС69Атака. Но това няма как да стане с бездушниците, които няма да гласуват на 25-ти.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Николай Бареков е отделил над 730 000 лева

Коалицията "България без цензура"- ВМРО - ЗНС - "Гергьовден" е сключила най-скъпи договори с медии в предизборната кампания - за 734 000 лв., и изпреварва БСП.
Това показва медиен мониторинг на Института за изследване на публичната среда, публикуван в сайта "Отворен парламент". Данните са събрани от договорите за политическа реклама, които медиите са длъжни да публикуват според Изборния кодекс.

Цифрите показват, че за последната седмица партията на Николай Бареков и коалиционните й партньори са дали най-много за медийно отразяване - 734 412 лв.

Следва "Коалиция за България"- с 666 475 лв. Досега тя имаше най-скъпата медийна кампания, преди седмица договорите на БСП бяха за 611 000 лв., а на "България без цензура" - за 603 000.

Последните данни показват още, че "Атака" е отделила за медийно отразяване близо 429 000 лв., а Реформаторският блок - почти 338 000.
ДПС са били по-скромни - с 266 000 лв., а веднага след тях са АБВ - с 225 000.

Най-малко пари са дали ГЕРБ - само 131 000 лв.

http://dnes.dir.bg/news/reklama-medii-nikoli-barekov-izbori2013-16734544?nt=4
Най малко за реклама Герб - пък ще спечелят изборите! Станишев беше казал , че ще изрови земята за да спечели... плъх или къртица е последно ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Има сигнали за активно купуване на гласове от БКП/ДС/БСП. серГея се опитва с цената на всичко да се докопа до голям процент...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Томислав Пейков Дончев

Андрей Ковачев

Мария Габриел

Владимир Уручев

Няма да продължавам, няма да си правя труда да ви слагам и биографии на кандидати от другите партии. Аз ще гласувам за ГЕРБ, защото предлага най-образовани и доказали се професионалисти. Ще гласувам за ГЕРБ, защото когато през миналите избори тройната коалиция видя, че нещата отиват към загуба заложи бомби със закъснител в ЕРП-тата, което впоследствие използваха като основно средство за една от най-големите манипулации правени някога в нашата държава, а именно да възпламенят невероятните протести и да обвинят правителството на Борисов за тях, след което съответно да УЗУРПИРАТ властта, което пък беше още по-голяма фарс. Излезе така, че Волен в последния момент реши да "даде шанс на правителството", но всъщност всичко беше един добре организиран и изпълнен план, за това поне мога да ги похваля, че МАЙСТОРСКИ изиграха целия народ. И дори сега, отново хората гласуват за ГЕРБ, защото може би изглеждаше смешно режейки лентички, но лентички не бяха рязани от 20 години в нашата мила родина, само се разрушаваше. Разбира се, че краде. ВСЕКИ ПОЛИТИК КРАДЕ. Въпроса е, че той единствен се опълчи на близо вековното комунистическо робство.

* Това не е пропаганда, виждам, че доста хората си изказват мнението, това правя и аз. Свободен съм да подкрепям каквото и когото си поискам.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Отбора на Герб набира преднина, играчите за другите партии или нямат дар слово или ги мързи да агитират или не са им дали достатъчно мангизи.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Отбора на Герб набира преднина, играчите за другите партии или нямат дар слово или ги мързи да агитират или не са им дали достатъчно мангизи.


От две злини избери по-малката - народна поговорка :lol: :lol: :lol:


Защото ако винаги избираш най-голямото зло никога няма да се оправиш.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Да ама светлината в тунела може да се окаже идващия влак, затуй трипъти мери един път режи, чакам некъв дебат да избера
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Да ама светлината в тунела може да се окаже идващия влак, затуй трипъти мери един път режи, чакам некъв дебат да избера

Зарежи дебатите.

В Светото Писание е казано: «По делата им ще ги познаете». (Матей 7:20) Това е универсална истина. Така, че да можем навреме да разпознаваме злото, трябва винаги внимателно да гледаме какви са резултатите от действията му в обществото.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ми ако съм атеист, как ще ме убедиш да гласувам, виждам че няма да има дебат ама и никой не мисли за заблудените душици като мене и не предлага спасение чрез гласуване
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Да, на думи са много силни. Особено новоизлюпения "национален обединител" по-известен като Дудука. Обливането на простата аудитория с лъжи го издига на едно ново по-високо ниво.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ми ако съм атеист, как ще ме убедиш да гласувам, виждам че няма да има дебат ама и никой не мисли за заблудените душици като мене и не предлага спасение чрез гласуване

:lol: :lol: :lol:

То и аз не си падам от най-вярващите, но просто някой си Матей пръв го е казал (или записал) това "По делата им ще ги познаете" и сега като всеки следващ го казва, винаги трябва да слага препратка към първоизточника. :lol: :lol: :lol:

Така че просто спазвам закона за авторските права. :)


По-важното е коментара след това - "Това е универсална истина". Който очевидно пак не съм го казал аз. :)

Така че не е задължително да си набожен, за да спазваш универсалните истини.


Та смисъла беше, че на дебата могат да си говорят каквото искат - важното е какво са правили до сега и как са се представили и какъв произход имат - те, политиците, парите им за кампанията и други такива фактори.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

По делата им ще ги познаете, ами те делата на сички са им тъмни и няма начин да ги знам, или трябва да вервам на предизборните клипове и да аплодирам Волен как помага на старици и вдовици, май ще си остана атеист и ще гласувам за шоУто
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

По делата им ще ги познаете, ами те делата на сички са им тъмни и няма начин да ги знам, или трябва да вервам на предизборните клипове и да аплодирам Волен как помага на старици и вдовици, май ще си остана атеист и ще гласувам за шоУто

Много буквално приемаш нещата. :lol:

Става въпрос за делата им като политици не от вчера, а от последните 10-15-20 години. С изключение на Дудука другите са доста отдавна в политиката и имат доста матрял натрупа за размисъл. :lol: :lol: :lol:
 

Горе