ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Станишката изложи всички евросоциалисти.
Ба си резила... :shock:
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

30% средна активност никак не е малка, малка е за тези където станаха за резил.
При Пеевски демек ДПС пак кебапците и феодалната зависимост свършиха работата, а Дудука си има сериозен спонсор и неколко милиона нема начин да не свършат работа.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Малеееееееее голям срам за комунистите
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Aбе и aз се зaеaдвaх първонaчaлно, но нaкрaя ще излезе,че ДПС сa втори то нa прaктикa с бсп и бaрекa пaк сa си мнозинство...Дaно не съм прaв...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

СС, пресконференция след изборите:
- Резултатите, които постигна БСП, не ни радват и са тъжни.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Станишката изложи всички евросоциалисти.
Ба си резила... :shock:

Тенденцията е десни партии да печелят - проверих за Дания и Франция.
Във Франция е Марин Льо Пен, която на мен лично много ми харесва като политик.
Смела дама е - всичко си казва в прав текст.:)

Другата тенденция е много слаба активност като цяло в Европа.
Около 30% се движи в почти всички страни.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Трябва да се приме активност под 50% - невалидни избори, което е справедливо.

Пък ако политиците не са доволни от ниската активност, да вземат и да си променят представянията
 
От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Тенденцията е десни партии да печелят - проверих за Дания и Франция.
Във Франция е Марин Льо Пен, която на мен лично много ми харесва като политик.
Смела дама е - всичко си казва в прав текст.:)

Другата тенденция е много слаба активност като цяло в Европа.
Около 30% се движи в почти всички страни.

Националистическите партии и центробежните тенденции в ЕС ще печелят все повече привърженици. Действащите политици в ЕС са тотално неадекватни на желанията на хората.
Големите корпорации владеят и десните, и левите партии. Резултата е трагичен.
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Пък ако политиците не са доволни от ниската активност, да вземат и да си променят представянията

Хахаха, да бе да. :) Ще видим още някоя изкопирана идея или плюене по адрес на друг. Глупави хора какви кампании да имат. :)
 
От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

30% средна активност никак не е малка, малка е за тези където станаха за резил.
При Пеевски демек ДПС пак кебапците и феодалната зависимост свършиха работата, а Дудука си има сериозен спонсор и неколко милиона нема начин да не свършат работа.

36% е активността - което е криво ляво ОК.
 
От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Националистическите партии и центробежните тенденции в ЕС ще печелят все повече привърженици.

Това са популисти, а не националисти.

Популистите говорят едно, а правят друго или нищо не правят и се оправдават с другите, че са им виновни. Все тая - no популистите нямат решения.
 
От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Това са популисти, а не националисти.

Популистите говорят едно, а правят друго или нищо не правят и се оправдават с другите, че са им виновни. Все тая - no популистите нямат решения.

Да взема да те игнорирам, що ли?
Някаква тъпота е допустима по форумите. Ама не всичката.
Аз говоря за националисти. Не за Волен ага.
 
Re: От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

36% е активността - което е криво ляво ОК.

Криво ляво си е направо жалко. Това означава, че 2/3 от народа няма мотивация или избор да отиде до урните, което е малко много за ОК като ситуация. ;)
 
От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Това са популисти, а не националисти.

Популистите говорят едно, а правят друго или нищо не правят и се оправдават с другите, че са им виновни. Все тая - no популистите нямат решения.

Щото другите еврогейски политици вършат каквото говорят, нали? За това целия ЕС е завладян от евроскептицизма.

В Германия се надигат антиевропейски настроения
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ако активността се види под друг ъгъл може и да се види отношението на избирателя за европейския съюз, нещо като референдум за ЕС, щото не се сещам да е имало гласуване за тва
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Айде пак старата песен на нов глас, 30% избирателна активност, ДПС е 3-та политическа сила, не ви ли е срам... никъде по света няма партия като ДПС, а ние я оставяме да си прави каквото си иска

До математика горе, 30 % криво-ляво бил ок, в час ли си? ДА, ОК Е ЗА мишките с купените гласове и твърдия електорат, които се извисяват като водещи политически сили, при една активност от 80% БСП щяха да видят евродепутат през х*я ми, още по-малко дъпъсъ или сателита им бюреков

Много сте готини като не гласувате! Бунтари, бунтари, браво! Вие сте по-висши от системата!
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Според мен избирателната активност е с поне 10% по-висока. Замислете се само колко приятели и познати имате които са в чужбина и присъстват в избирателните списъци. Не знам колко са точно имащите право на глас, но по спомен са над 6 милиона. Е според мен няма 6 милиона имащи право на глас в България. На всички избори се говори за прочистването на списъците от мъртви души, а това още не се е случило.

Може би, избирателната активност е около 45%.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Почистването се случи, избирателните списъци от 6 900 000 станаха на 6 500 000 - демек около 400 000 души, не се знае обаче колко още има, съмнявам се да са само толкова, още повече, че кабинета машаларски (орешарски) организира изборите, а избирателната активност е напълно адекватна, от чужбина са гласували към 5-6 хиляди, а тука всеки втори, на който се обадих "а мързи ма, а ко значение има моя вот, а кот иска да става не ма е*е, избори ли има неска?" и такива подобни.

Знам, че всичко е порочен кръг, знам, че всичко е манипулация и всички избори са просто един цирк, но нали трябва да започнем от някъде бе хора, те точно това искат, да изгубим всякакъв интерес към изборите, за да могат да си използват ромите и турците, защо сами не си вдигнем самочувствието, я си представете, няма ли да ви стане яко ако имаше 80-90% избирателна активност. Едни от най-развитите държави имат задължителен вот, а ние седим, оплакваме си и си чоплим ноктите по къщята, вместо да отидем и да задраскаме един Х.
 

Горе