Паметника на Съветската Армия!

Да взема да ти го Гугълна?



Нали прайм разлика между паметник и надгробни плочи?

Това дето е у викито е броя на паметниците, мое ли да избориш колко са за стратана и колко са за Софето, дето толко мноо ти пречят?
 
Нали прайм разлика между паметник и надгробни плочи?

Това дето е у викито е броя на паметниците, мое ли да избориш колко са за стратана и колко са за Софето, дето толко мноо ти пречят?
Правим, правим. Върни се на този пост:


И като го изчетеш, ще ти покажа къде ги пише и как се ползва Google. ;)
 
Четах го, намерих и автора му.. болен мозък.

Давай тайната сега.
 
Четах го, намерих и автора му.. болен мозък.

Давай тайната сега.
Да, толкова си го и чел. Но както казах, това може да стигне до зряло-мислещи, така, че може и да си го прочел. Не споря.

Така....отваряш си един браузър, пишеш горе в адрес бара google.com, примерно....и ще ти изскочи сайт с търсачка. Пишеш: "руски паметници софия брой"

Първи резултат:


Оглеждаш и други. Малък тип: Не винаги първия резултат е най-добрия. Все пак това е Google.
 
Да, толкова си го и чел. Но както казах, това може да стигне до зряло-мислещи, така, че може и да си го прочел. Не споря.

Така....отваряш си един браузър, пишеш горе в адрес бара google.com, примерно....и ще ти изскочи сайт с търсачка. Пишеш: "руски паметници софия брой"

Първи резултат:


Оглеждаш и други. Малък тип: Не винаги първия резултат е най-добрия. Все пак това е Google.

Четох го уе, автора е некъв писател мрази висчко червено, до болестно състояние - болен мозък.

А, прайм ли разлика между руски и съветски?
 
Четох го уе, автора е некъв писател мрази висчко червено, до болестно състояние - болен мозък.

А, прайм ли разлика между руски и съветски?
Бате, и ти ли ще заобясняваш как болното джудже няма нищо общо с комунизма, Сталин и другите такива звезди?
 
Бате, и ти ли ще заобясняваш как болното джудже няма нищо общо с комунизма, Сталин и другите такива звезди?

Отклоняваш се... задох ти семпъл въпрос, колко са паметниците дето ти пречат на разходката из центъра на Софето?
 
  • Like
Реакции: Vbb
Аз съм ЗА да се съборят всички паметници, после обвиняваме извънземните и ставаме космическа нация - просто.
 
Предпочитам столицата ми да не изглежда като стара комунистическа мизерия в стил "заседнали в руска пумия", в която такива грозотии висят над всичко на централни места. А ти вземи прочети и напрегни кашата в главата си, която наричаш мозък. Драйфа ми се. И не разбрах ваксините какво общо има в темата за тия безполовите с калашници, грозящи всяка централна точка на София.
Ми дай да махаме всичко "грозно", като започнем с аватара ти, до руската панелка, в която живееш.
 
Една хубава новина:


Махаме грозотията. Отива да събира прах в музея на
Колкото с по-скоро се махне това нещо, толкова по-добре. И това не е паметник, а пропаганден монумент, паметниците отразяват реални събития.
 
Колкото с по-скоро се махне това нещо, толкова по-добре. И това не е паметник, а пропаганден монумент, паметниците отразяват реални събития.

Че кое не му е реалното?
 
не ми е ясно на теб на село какво ти пречи паметника в София?
В Пловдив имам същия измислен "паметник". Отделно има закон за обявяване комунистическия режим в България за престъпен, та мястото на неговите пропагандни тотеми е в музея.
 
В Пловдив имам същия измислен "паметник". Отделно има закон за обявяване комунистическия режим в България за престъпен, та мястото на неговите пропагандни тотеми е в музея.
като си имаш в Пловдив Альоша мисли си за него как да го бутнеш, кво ми казваш на мен в София кво да правя?
 
От какво сме освободени?
Освобождението на България обхваща събитията, свързани с възстановяването на българската държавност след почти петстотингодишно османско владичество. Това се случва в резултат на националното Възраждане, довело до признаване на Българската екзархия и до организиране на Априлското въстание. Въстанието дава повод на Русия да започне Руско-турската война (1877 – 1878).

В Пловдивските училища не ги учите тея неща....
 

Горе