Паметника на Съветската Армия!

Пълно е било с професори, лекари, адвокати, артисти работещи на добри позиции дори в чужбина и без да са членове на партията. За пореден път задълбаваш отвъд достоверността на градските легенди.
Мда, назначени от партията, другите - читавите са избити от комунистите, заедно с целия елит. Бате, ти къде живееш. Какви лайна плуват в мозъка ти. ;)
 
Добре да видим как комунягите са издали документ за построяването му и за още няколко десетки такива кенефа. Защото и тези документи е редно да се вземат под внимание и дали са нанесли някаква вреда? И най-вече били ли са против някакви закони, защото да строиш чужди паметници не ми се вижда нормално. Поправи мен. ;)
Вреда на кого или на какво? Паметника не е чужд, има и фигури символ на българи в него. И е символ на цялстната победа на нацизма пряко свързано с България.
 
Аха, супер. Браво, равенство за всеки. Тъпотията на комунягите, че всички трябва да имат по равно - работещ, неработещ, няма значение.
Не е имало статус "неработещ" по време на соца. Освен за болните на легло или в специализираните заведения.
Неработещи и на държавна издръжка са циганите в Германия, арабелите в Англия и негрите в Швеция.

А тия които учат повече и искат повече, всичко равно, освен ако не си някакъв в партията. Гнила работа.
Училите са били на ръководни длъжности. Не като сега висшисти на килограм да карат таксита или да проституират в Италия.

Дрът си, трябваше да ги знаеш тия работи.
 
Мда, назначени от партията, другите - читавите са избити от комунистите, заедно с целия елит. Бате, ти къде живееш. Какви лайна плуват в мозъка ти. ;)
Тук ме загуби, след мантрата за елита ясно си паднал свидна жертва на пропагандата...
 
Аха, ама от коя страна, и кога? Щото и аз съм имал дядо тогава. Може би по-голям от твоя тогава.
Твоят дядо е седял скрит в някоя дупка или зад полите на баба ти.

Ако не беше, щеше да знаеш семейната/родовата си история.
Щом не знаеш, значи не е имало нищо интересно за знаене :)
 
Не е имало статус "неработещ" по време на соца. Освен за болните на легло или в специализираните заведения.
Неработещи и на държавна издръжка са циганите в Германия, арабелите в Англия и негрите в Швеция.


Училите са били на ръководни длъжности. Не като сега висшисти на килограм да карат таксита или да проституират в Италия.

Дрът си, трябваше да ги знаеш тия работи.
Мне, не е точно така. На ръководните са били хора кланяли се на култа към комунизма, връзкари и други плазмодии. Това, че си висшист и караш такси, значи толкова си и можеш в това, което учиш. ;)
 
Твоят дядо е седял скрит в някоя дупка или зад полите на баба ти.

Ако не беше, щеше да знаеш семейната/родовата си история.
Щом не знаеш, значи не е имало нищо интересно за знаене :)
Точно така се е случило. За жалост не сме от семейство гризачи като теб.
Знам си зайко, въпроса е вие знаете ли си я. Направете си по една с Крумов и лягайте. ;)
 
Точно така се е случило. За жалост не сме от семейство гризачи като теб.
Знам си зайко, въпроса е вие знаете ли си я. Направете си по една с Крумов и лягайте. ;)
Естествено че знаем, щото са доста интересни, вълнуващи и героични :)
Дори да липсваше директния контакт от детството, те са си описани в няколко книги и дори (все още) присъстват в Уикипедията и противно на очакванията - не в прекалено редактиран и изкълчен вид :)
 
Парцалев са го убили комунистите?!?
Били го репресирали понеже бил гей.

Бати репресията, постоянно на екран е бил. Съсипали са го от бач.
 
Били го репресирали понеже бил гей.

Бати репресията, постоянно на екран е бил. Съсипали са го от бач.
Аз, това го знам. Исках да видя той каква версия ще ми вкара.
 
Аз, това го знам. Исках да видя той каква версия ще ми вкара.
Не ме интересува каква версия търсиш.
Живеем в два различни свята с вас. За мое щастие, аз живея там където искам да съм. Вие сигурно се гърчите много лошо, че не споделяте моето виждане. Нищо, мъчиш си, мъчиш се, па после умреш. Така минават и други животи, нищо ново под слънцето.
 
Посасипали са го, момче, ако не си разбрал:


Сигурно не си чувал, че е умрял от мистериозна смърт. Поне за бг кино трудно ще успееш да си по-капацитет. ;)
Ако проследиш хорнологията сигурно няма да ти е много трудно да възприемеш суровото инфо: гей преследванията са били в началото на кариерата му. След това е бил топ звезда до края на дните си.

Големият институционален тормоз.
 
Посасипали са го, момче, ако не си разбрал:


Сигурно не си чувал, че е умрял от мистериозна смърт. Поне за бг кино трудно ще успееш да си по-капацитет. ;)
Умира от левкимия и това не е никава мистерия или тайна. Няколко години след процеса хомосексулаността е декриминализирана. Такива процеси е имало и в "цивилизования" свтя горед долу по същото време. Не е комунистическа идея ;)
 

Горе