Партнъор за печеливш бизнес

Affilliate

Member
Добър ден колеги!
Търся партнъор,с който да реализирам перфектна идея за добри доходи.
От град Варна съм и предпочитам да се срещна с човека лице в лице,за повече информация и все пак не бих се доверил бързо на човека срещу себе си.
Ако има някой сериозен и не мързелив човечец нека да пише всички са добре дошли.
 
От: Партнъор за печеливш бизнес

Добър ден колеги!
Търся партнъор,с който да реализирам перфектна идея за добри доходи.
От град Варна съм и предпочитам да се срещна с човека лице в лице,за повече информация и все пак не бих се доверил бързо на човека срещу себе си.
Ако има някой сериозен и не мързелив човечец нека да пише всички са добре дошли.

Как искаш да намериш сериозен човек като обявата ти е несериозна?
 
От: Партнъор за печеливш бизнес

И аз съм във Варна, но не разбрах за какво трябва да се срещам с теб? Никой няма да прояви интерес само защото имаш идея за бизнес, без дори да се знае каква е.
 
От: Партнъор за печеливш бизнес

Така е. Не може да на споделяте идеите и после да очаквате интерес. От София съм и няма да пропътувам 500 километра, за да разбера една от 100 000 идеи за бизнес, които съществуват в този форум, поне голяма част от тях...Плюс това работата си е работа и не разбирам защо искате да се намесват лични отношения...
 
От: Партнъор за печеливш бизнес

Абе доста сме от Варна, но сериозните хора си ценим времето.

Напиши с две думи, какво точно очакваш от партньора (пари, време, умения в каква сфера, връзки и т.н)
В каква ниша ти е бизнеса поне?
Онлайн ли е или офлайн
От каква инвестиция има нужда и какъв е планирания ROI и т.н.
 
От: Партнъор за печеливш бизнес

А да, и дефинирай какво са 'добри доходи'. За някой са 500лв, за друг 10000. Know your numbers дет се вика.
 
От: Партнъор за печеливш бизнес

Човека се опитва да си уговори среща, а вие - всичко в пари превръщате! Не ви е срам! :p

Ми да, ние сме безсрамни...

Това просто звучи налудничево...давам 150 лева за гориво, за да дойда до Варна, той ми обяснява как да търгувам с лозарски ножици офлайн.....
 

Горе