Парфюми репликати, От къде?

incessantforce

New Member
С един приятел си приказвахме наскоро и той ми каза, че 1 негов познат купувал Парфюми репликати от Дубай и му излизали около 11-14 до 17-18 лева бройката.Поразтърсих се из интернет и намерих 1 сайт с добри цени, но те пък не доставяли до България.Любопитно ми е от къде ли ги взимат Българите да речем, защото ми прави впечатление, че напоследък се появиха доста сайтове в тази сфера..стана ми много любопитно.Дори съм пуснал тема в 1 чужд форум. :)
 
Еми кажи му, че искаш да си купиш Х бройки, обаче искаш някаква информация за произхода им или съответно от кого препродава.
 
От: Парфюми репликати, От къде?

Репликите българите вземат от Турция, щот им е по евтино. Ама те и те едни реплики.. Общо взето най - евтините са от Турция.
Най - близките копия до оригиналите пък идват от Италия (Наполи) То не само парфюми, ами и всички бутици на италиански дизайнери, гарантиращи уж.. тяхното производство от Италия е пълен парцал. Милано - оригинали. Неапол - всичко фалшиво, даже и парите им са фалшиви..
 
От: Парфюми репликати, От къде?

Наистина прекаляват имам офис и всеки ден минават цигани да предллагат побъркват ме :(
 
От: Парфюми репликати, От къде?

Тия парфюми са пълни лайна, баща ми се излъга онзи ден и си купи от интереснистоки точка ком. Няма друго такова менте...

Аз лично пазарувам от фрагрансдайрект от Англия, на чудесни цени са и доставката ти е колкото един еконт 2.5 лири.
 

Горе