Печалбата за тримесечието на Норвежкия пенсионен фонд достигна 29 млрд. долара

blackout8

Well-Known Member
Печалбата за тримесечието на Норвежкия пенсионен фонд достигна 29 млрд. долара

Това е истина за много ни проблеми - дерегулация и намисане на частници във всички соц. сфери - от пенсии до мед. услуги. А примера е от най-добрата в света по-социални и бизнес условия и не случайно най-стабилната в тази тежка криза! Д-вата трябва да 2 функции създава условия и да ги надзирава.
 
От: Печалбата за тримесечието на Норвежкия пенсионен фонд достигна 29 млрд. долара

Така така, сега дянков ще харчи пари от фонда и ще се позовава на норвежците като основание и оправдание. За много ни проблеми - трябва боко да се махне, че да потръгне бизнеса и да не са наплашени всички и да не инвестират, пък и картела над фирмите на гроб е ужасен.


пс : Абе блеки, кой ти каза, че Норвегия е най-добрата в света по бизнес условия? Аз с колко норвежци съм си говорел пък и съм чел разни неща, въобще си в грешка за бизнеса там, труднично си е, въпреки че имат много пари тея маймуни.


Добре са си, щото не са в европейския съюз - вкарат ли ги - ще им разкатаят майката, новите ни братя ( старите са хамериканците ) - европата - директно ще ги прати в криза.
 
От: Печалбата за тримесечието на Норвежкия пенсионен фонд достигна 29 млрд. долара

Tи тях не ги гледай ама хич: Били са по зле и от нас, едва през 1970-те години край Норвегия се откриват големи залежи на нефт и природен газ, което довежда страната до бърз икономически подем. Земеделието и риболовът са в частни ръце, с изключение на около 10% от горите, използвани за лесовъдство, които са държавна собственост. Страната е една от най-богатите в света
 
От: Печалбата за тримесечието на Норвежкия пенсионен фонд достигна 29 млрд. долара

Кот д'Ивоар са най-големия износител на какао, но не ги прави най-богатите! Също и не си перат гащите, като нас всеки ден. Някой беше казал "Има ли Бай Ганьо има проблем, няма Бай Ганьо няма проблем!".
 

Горе