Писане на съдържание БГ/ЕН

alfina87

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Писане на съдържание БГ/ЕН; Превод/Рирайт

Здравейте,

без да Спамя секцията във форума и аз си позволявам да пусна една темичка.

Пиша текстове на бг и ен, превеждам и предоставям услугите си за рирайтинг с цел уникализиране на статии. Цените са по договаряне според темата на текста и най-вече срок за изпълнение. Имам предпочитания по определени теми за превод и райтинг и затова другите параметри по офертата са променливи. Ако имате въпроси/предложения, моля, пишете ми на ЛС, за да се уточним.

Нова услуга, която предлагам- писане на съдържание и за корпоративни сайтове /английски и български/.

:)Копирайтинг услуги и content creation с високо качество
 
Последно редактирано:
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

+1 работим вече повече от месец заедно и съм изключително доволен от услугите. Препоръчвам
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Алфина има препоръка и от мен! Работил съм с нея и момичето е точно.
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Здравейте,
можете ли да оставите данни за контакт в темата или на ЛС.

Поздрави!
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

+1 и от мен. Изключително доволен съм от качеството й на работа и от лесната комуникация с нея. Силно препоръчвам!
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Много ти благодаря за топлия отзив, аз също се радвам, че лесно комуникираме и ценя точността ти :)
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

супер отзиви ама защо няма цени... имам желание ама ме е страх от стоки и услуги без етикет с цена :)

примерно искам 20 статии на тема епилация?
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Здравейте, писах Ви ЛС. Както посочих и в темата, цената е променлива, дадох Ви детайли в ЛС. Разбирам притесненията Ви, но при желание винаги мога да дам инфо на ЛС:)
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Здравейте, не знам дали тук някой ще види темата, но подарявам статия/ревю за Lenovo G565G. Статията е изцяло авторско, ревю, което написах с желание и много увлекателно. Защо подарявам статията? Защото написах ревю за HP за един от най-добрите сайтове за ноутбуци на пазара, те публикуваха статията, която след 3 пъти редакция получиха и дори не отговориха. Не съм очаквала такова несериозно отношение от тяхна страна, защото авторското съдържание и ентусиазмът заслужават най-малкото уважение, а днес открих, че преди месец за публикували ревюто и не са цитирали автора. Крайно грозно отношение, естествено даденият продукт е изчерпан.. Не искам да занимавам никого с историята и принципите ми са против това да им създам черен ПР. Който има сайт за лаптопи, да ми пише ЛС и му подаряваm статията, докато не са се възползвали и от нея!
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Офертата за ревю на лаптоп не е актуална, намерих й приложение:)
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Здравейте колеги,

Към момента не приемам повече поръчки. Колегите, които се обърнаха към мен, преди Нова Година или до тази дата, ще могат да се свържат с мен и да доуточним детайли, както сме се разбрали. От днес не приемам повече поръчки, като е актуална темата ще я обновя. Благодаря на всички, които се обърнаха към мен!
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Здравей alfina,

моля те прати ми инфо за контакт на ЛС и темите, по които предпочиташ да пишеш.Рядкост е човек да получи толкова похвали.

Поздрави
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

С Аlfina работим повече от 4 месеца и съм доволен от нейната работа, отлично се справя със статиите за смартфони. Препоръчвам работа с нея!
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Здравейте,
Възобновявам офертата, приемам поръчки със старт от началото на юли. Ако се нуждаете от атрактивно и полезно съдържание, не се колебайте да ми пратите ЛС.
Хубава седмица!
 
От: Писане на съдържание БГ/ЕН

Добавих нова услуга само при запитване и сериозни предложения. Поздрави!
 

Горе