Предлагам: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Добър ден!
Казвам се Иванка Цанова. Предстои ми пускане на сайт за изработка на стягащи облекла. Бих искала да ползвам услугите Ви за превод на АЕ на описателните текстове под снимките. Как мога да се свържа с Вас?
Приятен ден !
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравейте, отговорих ви на имейла.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Приемам експресни поръчки, най-вече преводи - ще приключа поръчките в много кратък срок.
 
Приемам поръчки.

Изминаха повече от 3 месеца откакто ви предплатихме 20 лева по банков път, за добавяне в тема по ваш избор на 20 мнения(x100 думи + снимка).

В случай, че сте възпрепятствана или не желаете да извършите предплатената от нас услуга, моля да направите обратен банков превод и да върнете сумата.
 
Здравейте, мненията бяха написани, единствения вариант да не са качени на сайта е ако са спрени заради дублиране (мисля, че заради това ги махаха) защото ми спряха първите 1-2, а признавам, че не съм влизала да проверя останалите. Ще проверя и ще пиша.
 
Здравейте, мненията бяха написани, единствения вариант да не са качени на сайта е ако са спрени заради дублиране (мисля, че заради това ги махаха) защото ми спряха първите 1-2, а признавам, че не съм влизала да проверя останалите. Ще проверя и ще пиша.

Имате едно мнение при нас със 100 думи, а сте взели 20 лева.

След като сте взели предплатената сума, но не ви се пише или ви е трудно, не е нужно да мотаете, шикалкавите и да се оправдавате.

Можете да намерите някой да допише останалите 19 мнения на по-ниска цена - пак ще сте на плюс, без да сте написали нищо.

Последно, ще има ли добавени мнения или връщате парите?
 
Вече ви обясних случая, обвинения от ваша страна няма да слушам, вие сте изградили сайта по този начин, не аз. Утре ще се заема с качването на мненията в сайта.
 

Горе