Пиша статии и правя преводи...

От: Пиша статии и правя преводи...

Ползвах услугите на just за творческо пренаписване на едни материали - резултатът са елегантни текстове, пропити с въображение... Бая придирчив съм за тия неща ако сте забелязали, тъй че може да ми вервате.

ПС: Май не тряаше да бъмпвам тука... Сега я се уредя от вас ако пак ми потрябва за някоя работа, я не..
 
  • Like
Реакции: just
От: Пиша статии и правя преводи...

Noke, много благодаря! Както за коректността, така и че си направи труда да коментираш и в темата ми!


А сега на вниманието на всички:

Вече отново съм свободна и мога да работя.


Благодаря!
 
Преправих си семпълите в пригледен вид. Всичките права са запазени (повечето не са мои, а на мили работодатели). Надявам се така да ви е по-лесно да харесате стила ми. Имам и български неща, но има време и за това. Ще е на отделен сайт БГ вариантът...
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии и правя преводи...

защо си мисля, че и двете са думи? Едното (с П) се учеше по биология. За жалост речника подкрепя становището на Пешо... Ох, уел. :?
Наистина ме заинтригува твърдението ти,че терминът ''транскрипция'' се е учил по биология(кой век).Би ли се аргументирал:).
 
От: Пиша статии и правя преводи...

В биологията с термина транскрипция се означава процес на презаписване на молекули на ДНК в молекули на РНК с помощта на ензима РНК-полимераза (или полимераза на РНК). - от Уикипедия
 
  • Like
Реакции: just
За момента (близката работна седмица) не приемам повече поръчки. Много съжалявам за което, но няма да мога да смогна.
 
Здравейте, пак. Само пиша, за да си вдигна темата. Мисля, че мина достатъчно време от последния ми пост :)
 

Горе