Плащане на ФБ реклама

devoid

Active Member
Здравейте, предстои ми да започна да плащам реклама във ФБ . Въпросът ми е трябва ли името на картата да съвпада с името на профила . Да речем профила е Петър Стефанов а да плащам с карта на Иван Секулски, проблем ли ще е
 
Друг е въпросът, че за да рекламирате във ФБ е нужна регистрация по ДДС, тъй като фактурите на ФБ идват от държава в ЕС. Мисля, че има изключение ако рекламите са с нестопанска цел (търговска).
 
Друг е въпросът, че за да рекламирате във ФБ е нужна регистрация по ДДС, тъй като фактурите на ФБ идват от държава в ЕС. Мисля, че има изключение ако рекламите са с нестопанска цел (търговска).
Фактури не ни трябват, интересуваше ме само да си върви рекламата
 
Няма значение името на картата, така или иначе след определен период от време ще ви помолят да потвърдите самоличността си с лична карта и ако правите "золуми" много бързо ще се разбере :)
 
крайна сметка ти блокират сметката искаш не искаш.. чакат 2 години да се развиеш и винаги си против правилата ,но никой не знае какво си нарушил.. вътрешна информация .ахаха
 
крайна сметка ти блокират сметката искаш не искаш.. чакат 2 години да се развиеш и винаги си против правилата ,но никой не знае какво си нарушил.. вътрешна информация .ахаха

Не го разбрах това много... а ако плащам с виртуалните карти в революта как е най добре вече незнам
 

Горе