Повече посещения по-малко пари

cumo_bg

Member
Здравейте,

имам сайт за имоти без посредник, сайта няма много трафик преди нова година правеше средно по 350 посещения на ден, след нова година средно по 500, носи някакви приходи, но увеличиха се посещенията и приходите паднаха. Казах си ок хората не купуват, рекламодателите не рекламират със скъпи кликове, след празнично е така. Но в дни, като събота и неделя, сайта има по 250 посещения средно и приходите са много по-високи от колкото като през делничен ден прави по 600 посещения. Трудно ми е да схвана тази тенденция. Ето и причините поради които смятам че може да се случва това:
- Ниска стойност на adwords - след празниците
- Незаинтересовани посетители от рекламите - или нямат пари или нямам късмет да идват заинтересовани потребители
... "- комунистите":lol:

Някъде бегло бях прочел, че има начин да си избираш какви реклами да имаш в сайта, с каква стойност, но не съм сигурен, някой можели да ме насочи към подобни теми, защото търсих но не открих... и какви могат да бъдат други причините за подобни тенденции повече посетители по-малко печалба...

Благодаря :)

П.С интересното е че другия ми сайт за некролози прави от 2 клика доста стабилни пари....
 

Горе