Подарете ми Сайт

CTAH

Well-Known Member
Няколко пъти виждам постинги, от типа „Подарявам Сайт” и все не мога да се класирам.
Идеята ми е следната. Другия път като решите да подарявате сайт, не пускайте нова тема а направо ми пишете.
Весел уикенд на всички!
 
От: Подарете ми Сайт

Вие съвсем изтрещяхте бе :D

Не ми казвай, че нямаш 2 евро да си вземеш някой .еу домейн, ами ще чакаш някой да ти подари. Хич не е "предприемаческо това"... ама никак.
(Предполагам, че темата е някаква шега. Щото съвсем на тийн форум заприличахме в последно време.)
 
От: Подарете ми Сайт

Несъм ти казал колко евра нямам.
Казал съм точно какво искам....
Що на другите подаряват а на мен не?
Аз кв'о съм ?


Вие съвсем изтрещяхте бе :D

Не ми казвай, че нямаш 2 евро да си вземеш някой .еу домейн, ами ще чакаш някой да ти подари. Хич не е "предприемаческо това"... ама никак.
(Предполагам, че темата е някаква шега. Щото съвсем на тийн форум заприличахме в последно време.)
 
От: Подарете ми Сайт

Несъм ти казал колко евра нямам.
Казал съм точно какво искам....
Що на другите подаряват а на мен не?
Аз кв'о съм ?

Надушвам нотки ревност. :lol:
 
От: Подарете ми Сайт

Несъм ти казал колко евра нямам.
Казал съм точно какво искам....
Що на другите подаряват а на мен не?
Аз кв'о съм ?


@Sunstorm какви работи пишеш бе ?! Той си е казал какво иска човека :D
Луууудница :)
 
От: Подарете ми Сайт

Ами хубаво де ако ти подарят домейн примерно табъдъпково.ком к`во ще го правиш. Не е ли по-добре да си го подбереш сам и да си го развиеш. То домейн, ни на буркани става, ни на луканка :twisted:

Valentinn - Ами освен да се зарека като подарявам домейн в бъдеще, да го пазя за СТАН.

(м-м-м надушвам типично петъчна тема)
 
Последно редактирано:
От: Подарете ми Сайт

Добре де ти сега ще ми подаряваш ли табъдъпково.ком или не ?
Щото ако не ....
Поне не пречи на някой друг дето иска да ми подари нещо!
Ами хубаво де ако ти подарят домейн примерно табъдъпково.ком к`во ще го правиш. Не е ли по-добре да си го подбереш сам и да си го развиеш. То домейн, ни на буркани става, ни на луканка :twisted:

Valentinn - Ами освен да се зарека като подарявам домейн в бъдеще, да го пазя за СТАН.

(м-м-м надушвам типично петъчна тема)
 
От: Подарете ми Сайт

Айде като пускате нови теми, замислете се за 30 секунди дали темата въобще има смисъл. Не пълнете форума с тъпи теми.
 
От: Подарете ми Сайт

Добре де ти сега ще ми подаряваш ли табъдъпково.ком или не ?
Щото ако не ....
Поне не пречи на някой друг дето иска да ми подари нещо!

Хахахаха викаш да не ти спамя темата, че току виж има някой навит да подарява, а аз ти преча на бизнеса :D

Няма проблем, даже ще ти я бъмпвам, за да предизвикам широк обществен интерес :beer:
 
От: Подарете ми Сайт

СТАН ако имаш регистирация в namecheap ще ти подаря един сайт

devilx - сега да не му подариш esli-chelovek-idiot.com. Искам процент от бъдещите печалби на сайта. Все пак бъмпвах темата цели 5 минути :D :D
 
От: Подарете ми Сайт

В интерес на истината и аз няма да се разсърдя някой, ако ми подари, но съм с претенции!!!

Искам сайта да прави поне 30к гугълски трафик дневно. :lol:
 
От: Подарете ми Сайт

И на теб мога да ти подаря един домейн ако имаш желание , пиши ЛС с потребителя в namecheap хаха ама не питай за какъв сайт става въпрос

В интерес на истината и аз няма да се разсърдя някой, ако ми подари, но съм с претенции!!!

Искам сайта да прави поне 30к гугълски трафик дневно. :lol:
 
От: Подарете ми Сайт

Аз пък искам да ми подарите пари. Ама да не са от престъпна дейност, да не са фалшиви, законни пари искам (не ми се лежи после в затвора). Ако може и един апартамент да ми подарите. Какво казвате? Не било възможно? Как да не е възможно. На Фандъкова как ѝ подариха апартамент?

първо запор на имотите, после доказваш, че не си виноновен
Закона за конфискуване на имущество без съд и присъда май ще се приеме

Дали ще запорират апартамента на Фандъкова без съд и присъда? Или запорирането на имоти ще го прилагат селективно, сам за хора, които не са от "нашите"?

"Ама то мене не ме засяга, богатите да му мислят"

Проблемът е, че безумните закони засягат косвено всички - защото "богатите" са гръбнака на икономиката, благодарение на тях и бедните имат богатство (да, точно така, бедните също са богати - имат храна, вода, здравеопазване и т.н.).
 
Последно редактирано:

Горе