Подарете ми Сайт

От: От: Подарете ми Сайт

Наблюдателен съм и изпипвам нещата
Не си!
Ако бе така, щеше да забележиш правилата и условията на форума, и можеше да "изпипаш нещата" и си отвориш собствена тема.
След като имаш време, чети и учи. Сайт не се прави трудно.
Първо направи чист html сайт, после му вкарай css . Така ще вникнеш в html и css. После вече може да ползваш готова система. И да не гледаш системата като теле в железница. ;)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Подарете ми Сайт

..........................
Не си!
Ако бе така, щеше да забележиш правилата и условията на форума, и можеше да "изпипаш нещата" и си отвориш собствена тема.
След като имаш време, чети и учи. Сайт не се прави трудно.
Първо направи чист html сайт, после му вкарай css . Така ще вникнеш в html и css. После вече може да ползваш готова система. И да не гледаш системата като теле в железница. ;)
 
Последно редактирано:
От: От: Подарете ми Сайт

Специално се извиних за
Заради това не получаваш червени "поощрения".
Но можеше да натрупаш необходимите мнение и да си пуснеш тема. Има достатъчно места за безболезнено писане. Това имах в предвид.
А за останалото - всеки има различен подход. Аз ако не поблъскам, не посбъркам и не разбера нещо как става, колкото и да ми го показват, все ще ми е "наизустено".

Ето ти една безплатна програма за правене на сайт в графичен режим.

Не ти трябват никакви пари. Всички необходими знания ги има в Мрежата.

Едно добро място за начинаещи.

Как да си направя сайт?
 
От: От: От: Подарете ми Сайт

.................................
Заради това не получаваш червени "поощрения".
Но можеше да натрупаш необходимите мнение и да си пуснеш тема. Има достатъчно места за безболезнено писане. Това имах в предвид.
А за останалото - всеки има различен подход. Аз ако не поблъскам, не посбъркам и не разбера нещо как става, колкото и да ми го показват, все ще ми е "наизустено".
 
Последно редактирано:

Горе