Подарява се!_!домейн

mid

Active Member
Имам следния навик, като видя някой с желание и невъзможност да си вземе домейн и хостинг аз го спонсорирам и му предоставям възможност за развитие, но при последния случай човека просто не успя сам да се справи да си качи една готова система wordpress след като вече бе получил нужния ресурс за да чете и да се учи, явно се отказа от тази дейност, не ми е писал 2-3 месеца, че и повече идея нямам, и домейна си седи и прашасва, а именцето не е лошо, става за лично блогче тип размисли и страсти нощем в тъмни храсти, тралала.
Та идеята ми е, да подаря домейна на човек който найстина има нужда и ще го ползва, защото така ли иначе на мен няма да ми върши никаква работа.
Ако желае човека може да му дам хостинг + домейна, напълно безплатно, хостинга предлага всичко което му е нужно за да има личен сайт.

-За домейна изискванията са:
*50+мнения
*Да свети в зелено, поне едно
*Да има желание да го използва, не да го захвърли, тогава трансфера се обезсмисля(може и да има правописна грешка)

-За домейн + хостинг изискванията са:
*120+ мнения
*Да е повечко в зелено
*Доказан човек във форума на който може да се има доверие, хостинга не е публичен!

Домейна е: http://www.kaloblog.info

В замяна не се изисква нищо, няма никакви уловки, хората от форума могат да потвърдят напълно думите ми.

ПП: ам.. не се стряскайте от индекс-а на хостинга, просто ползвам един и същ html темплейт за всички неизползвани домейни( за продажба ), домейна се подарява :)
 
Последно редактирано:
От: Подарява се!_!домейн

Тъкмо виках да се кандидатирам за домейн (хостингът не ме интересува), но предвид това, че искаш да го вземе някой, който наистина се нуждае от него, просто не съм човека. Иначе предложението ти е много добро, заради което имаш зелена ряпа от мен.
Успех на новия блогер.
 
От: Подарява се!_!домейн

Дано човека, който го вземе да си го поддържа, а не защото му е подарен и да не му влага толкова усилия :)
 
От: Подарява се!_!домейн

ПП: ам.. не се стряскайте от индекс-а на хостинга, просто ползвам един и същ html темплейт за всички неизползвани домейни( за продажба ), домейна се подарява :)
Идеята с темплейта е хубава:)ю

+
 
От: Подарява се!_!домейн

Домейна е в процес на подаряване на потребител OOxenri
Довечера ще кача темплейта да се сваля свободно на който му харесва нека го ползва, имам и други готини нещица, ще се организирам да ги споделя, може да са полезни.
 
От: Подарява се!_!домейн

Домейна е в процес на подаряване на потребител OOxenri
Благодаря за което, наистина страхотен жест, ще се постарая да оправдая очакванията:)
 

Горе