Покупка на чадър

kpetrov

Well-Known Member
Да ми препоръчате някой сайт, който предлага онлайн разплащане и работи бързо? Да бъде получен чадъра в поденелник. А най-добре още утре (което мисля, че няма как да стане).

П.с. Защо си губя времето да питам тук, а не в калдата. Почти всеки път риплей. И после плюете че форума не ставал, ами как да става с такива образци.
 
Последно редактирано:
За подарък е искам да е платено предварително, т.е. адреса на получателя не е моя, да бъде платено чрез ипей, а не с наложен платеж и да пристигне най късно в понеделник на адреса.
Материална вещ досега не съм купувал чрез ипей, не знам кой сайтове работят с тях. в Емаг си харесах, но не виждам да го предлагат.
Ето пример https://www.emag.bg/avtomatichen-sg...y-matirana-cherna-dryzhka-rx411/pd/D71M8RBBM/
 
БгМама -> един таб налево.
 
Тука може да си спамите не е проблем в офф раздела - въпроса е дали някой ще даде полезен отговор, или отново не...
 
Бате, ако е за подарък - първия магазин, плащаш кеш, първия еконт, шипваш го и се приключва. Баси чудото...
 
Бате, ако е за подарък - първия магазин, плащаш кеш, първия еконт, шипваш го и се приключва. Баси чудото...
За да съм поставил такива изикванията не е случайно.
Както и да е, и в калдата не могат да ми дадат отговор.
 
При положение, че куриерите работят в събота до 13:00, ти пускаш в 13:05 тема дали някой онлайн магазин ще може да ти достави нещо в понеделник. Не калдата, и господ не може да ти помогне.

Сега, ако си истински ентусиаст, хващаш някой приятел с кола, отивате до мол в първия голям град и се връщате. Покриваш му горивото и почерпката (в зависимост колко добър приятел е).
 
Отивам да чета в калдата.

ПС: В кой раздел е темата, понеже последно през 2009 някой е писал за чадъри и не мога да се добера до нея по ключова дума? :(
 
Не, че нещо, но избиране на чедър ме би трябвало да е трудно. Виж, избиране на жена - това вече е за питане. И сайтове има. ;)

Влизаш в първия мол, и купуваш. Да купиш чедър е като да купиш шапка - щом пази, значи става. ;)
 
Някой знае ли къде мога да си направя спешно дупка на колана че качих килограми по коледа?
 
Само в понеделник ли ще вали?
kpetrov дебитна/кредитна карта нямаш ли? Всеки нормален онлайн магазин предлага опция за заплащане с карта.
 
у вас с ножа
Докато съм с колана ли да напъвам с ножа за да стане по точно или да го сваля първо? и забравих да кажа пуснал съм теми в 5 различни форуми но никой не ми отговаря, тук единствено получих отговор, ако може ми препоръчайте някой, който го е правил това и е сигурен човек, че нямам доверие на никого.
 

Горе