Ползвате ли карти за отстъпка?

?

  • да

    Votes: 6 46.2%
  • не

    Votes: 7 53.8%

  • Общо гласове
    13

nortrant

Well-Known Member
Има много карти които дават отстъпки.
Важат за най-различни обекти - заведения, гориво, услуги, стоки.

Който не ползва - може да сподели защо :)
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Ми първо ти кажи коя карта ползуваш да разбарем рекламта ил шигата, аз с мойта златна карта си плащам златно за остъпките
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Ми първо ти кажи коя карта ползуваш да разбарем рекламта ил шигата, аз с мойта златна карта си плащам златно за остъпките

Целта ми с темата е да разбера които не ползват - защо. Не виждам нищо лошо в това да направиш допитване, така най-лесно разбираш от какво не са доволни хората или какво търсят.
Разбира се, реклама няма да си позволя да правя!

Вие може да споменавате имена, както @монеф, но не е задължително!

Аз ползвам грабо карта, и съм спестил до тук 200 кинта :lol:

не е никак лошо, но за колко време (месец, година) :mrgreen:
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Целта ми с темата е да разбера които не ползват - защо. Не виждам нищо лошо в това да направиш допитване, така най-лесно разбираш от какво не са доволни хората или какво търсят.
Разбира се, реклама няма да си позволя да правя!

Вие може да споменавате имена, както @монеф, но не е задължително!



не е никак лошо, но за колко време (месец, година) :mrgreen:
Бая.. около 2 години и малко.. и то съм ги спестявал примерно, като сме имали някъв банкет :lol: тогава примерно 300-400 лева сметка и тогава идва 30-40 лева, което е добре..

сци мислех да си взема, ама то 50 лева.. и то давност 2 години.. няя си заслужава.. въпреки, че ходим за световното ся в 1 кръчме до нас и праим по 100тина лева сметка.. на 5 сметки съм я избил.. ама гработо е най-добре, щото няма давност и е 10 кинта..
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

грешен пост....
 
Има много карти които дават отстъпки.
Важат за най-различни обекти - заведения, гориво, услуги, стоки.

Който не ползва - може да сподели защо :)

И аз ползвам, но само на бензиностанциите. ;) Ползвам и от време на време на Грабо, но съм голям фен на томболите и игрите. :) Там се вихря повече.
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Монев за тая карта на гработо пусна малко инфо или линкче да погледнем, че ми стана интересно:)
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Няма лошо и афлинк да пуснеш да вържа и аз някой кинти ки путпомогна златната карта

http://grabo.bg/club

няма афф линк при тях..(жалко.. не са се сетили..)
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Почти не позлвам карти, не виждам и защо толкова.
Ама и аз съм малко по-странен тип купувач.

Не харесвам и избягвам да пазарувам от големите вериги.
 
Re: От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Не харесвам и избягвам да пазарувам от големите вериги.
И аз не купувам от големите вериги, имам една карта на аптеки Медея, която никога не нося. И една на Пикадили, която също рядко нося. Нещо не ме радват и не ги ползвам. ;)
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

че те тея карти(осбенно грабо), нямат почти никви големи вериги ?
Аз ги ползвам като ходим в кварталните кръчемта :lol: .. на голяма маса, като седнем мн хора, и накрая все едно съм вечерял без пари.. що да не си ги взема тея парички.. после пък може да взема от гработо няква екскурзиика или пък да взема ваучер да нагъваме с компанията :lol:
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

аз имам 20% отстъпка в камор ауто, друго ми не требва ;D
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

аз имам 20% отстъпка в камор ауто, друго ми не требва ;D

аз пък изобщо не стъпвам там :)

по темата ползвам единствено карта на ромпетрол
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Благодаря на включилите се! Очаквам още мнения :)
 
Re: От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Благодаря на включилите се! Очаквам още мнения :)

Определено ще имаш. Дай и аз да си кажа моите карти, така и така вече поименоваме. :) Имам само 2 на Лукойл и Шел. Както казах, само от намаленията на горивата се интересувам. Имам и за една верига аптеки Медея, но рядко е с мен. А да Пикадили. :) Но там все тази. :)
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Е, как бе? Аз нарочно си взех по-голям портфейл да мога да събера всичко...
На SilaBG, на BILLA, на Shell, на OMV, на едно квартално магазинче за дрехи... Промоции да има. :)
 

Горе