Ползвате ли карти за отстъпка?

?

  • да

    Votes: 6 46.2%
  • не

    Votes: 7 53.8%

  • Общо гласове
    13
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Аз ползвам най-често за горива, но ако се сдобия с някоя карта, защо да не я използвам...
Блинки, зареждаш от най-скапаните бензиностанции :(
 
Re: От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Блинки, зареждаш от най-скапаните бензиностанции :(

След като едно Q7 замръзна на една друга бензиностанция със бяло, синьо и зеленко, спрях да им ползвам услугите, но са много добри в кафето, бият другите. :)
 
От: Re: От: Ползвате ли карти за отстъпка?

След като едно Q7 замръзна на една друга бензиностанция със бяло, синьо и зеленко, спрях да им ползвам услугите, но са много добри в кафето, бият другите. :)

Да, струва си да спреш на трибуквието заради кафето, но само заради това...
Пробвай с червено, бяло и синьо :-o
 
Re: От: Re: От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Да, струва си да спреш на трибуквието заради кафето, но само заради това...
Пробвай с червено, бяло и синьо :-o
Тия ако ги намеря и къде имат, не само по провинциалните местенца, ще заредя. По моите маршрути, които минавам имам 1 такава. :) Но голфо вървя с това, що не е и сегашната. :) Ще се замисля много добре. Иначе кафето там идва от едно място, дето не е за говорене.

Малко отклонение от темата: Имам познат в твоите бензиностанции. Каза ми, че имат много малки на някакви мега безлюдни места, които нон стоп са на загуба и рядко на избивка. На въпроса ми защо ги държат, той ми отговори, че ги държат заради проекти и поръчки. Ходи спечели поръчка за зареждане колите на лесничейството, ако нямаш там станция. Та, в заключение, пийте си кафето, но зареждайте в бензиностанции.
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Ехеее, ти май не ме разбра :lol:
Говоря за една от най-големите вериги....
 
От: Ползвате ли карти за отстъпка?

Аз не ползвам карти за отстъпка, нямам навик да ги мъкна с мен стоят из чекмеджетата захвърлени.

Офф топик:
Аз от както заредих румънеще бензинеще не съм стъпвал на други бензиностанции колата се роди направо. Разхода ми падна чувствително. Зарибих и още няколко човека и те така. :)
 

Горе