Помогнете ми да оптимизирам сайт в конкурентна ниша

От: Помогнете ми да оптимизирам сайт в конкурентна ниша

Сеото не е за любители! Ефекта е много силен - после трудно се оправя. Сеото претърпя през последните години много изменения и ако се правят нещата дето си ги знаете отпреди време, то със сигурност ще последват наказания. Да не говорим, че тази ниша е много конкурентна - едни от най-добрите ни оптимизатори работят с клиенти от този бранш. Със голяма сигурност и увереност Ви казвам: не се мъчете сами, или си наемете специалист или ще получите скоро наказание, ако правите нещо на собствена глава :)
Дано да съм бил полезен.
 
От: Помогнете ми да оптимизирам сайт в конкурентна ниша

Четох скоро някъде, че един от факторите за SEO са социалните споделяния (ФБ, Г+, Туитър и т.н.) даже май скоро щели да имат повече тежест отколкото inbound/outbound линковете.

Някой да е по-запознат дали е така наистина ?
 
От: От: Помогнете ми да оптимизирам сайт в конкурентна ниша

Сеото не е за любители! Ефекта е много силен - после трудно се оправя. Сеото претърпя през последните години много изменения и ако се правят нещата дето си ги знаете отпреди време, то със сигурност ще последват наказания. Да не говорим, че тази ниша е много конкурентна - едни от най-добрите ни оптимизатори работят с клиенти от този бранш. Със голяма сигурност и увереност Ви казвам: не се мъчете сами, или си наемете специалист или ще получите скоро наказание, ако правите нещо на собствена глава :)
Дано да съм бил полезен.



добре а били споделил новите правила за сео

щото аз се отказвам по твои думи
от метата линк билдинг субмитване и статии:)
 
От: От: Помогнете ми да оптимизирам сайт в конкурентна ниша

добре а били споделил новите правила за сео

щото аз се отказвам по твои думи
от метата линк билдинг субмитване и статии:)

То ако можеше с 2 изречения да се каже всичко...
Мога да се опитам да обобщя следното:
- никакви стари техники! И хората и търсачките ги знаят и не ги харесват.
- Ако имате един добре онпейдж оптимизиран сайт (микродата, опенграф, бързина, кашета, правилни релации и мета тагове, минификатори на заявките, хубав и лесен за навигиране дизайн и други), от тук натам е адски важно да имаш много добро, качествено, полезно и уникално съдържание, за което да използваш всички маркетингови стратегии, за да го презентираш (или поне тези, което ти подхождат на нишата).
- Социални медии (мрежи) - много важни, хем като маркетингов канал, хем за връзка с потребителите
- линкове - все още важни - изключително да се внимава, никакви линкове от каталози, директории, подписи от форуми и т.н., особено за нови сайтове! Най-добрите са натуралните, които можете да получите заради страхотното си съдържание. Нарочно наблягам на това, за да му се обърне внимание. Хубавите линкове са или релевантните или от големи и силни сайтове. Линкове, просто така защото може - вредят! Линкове не се поставят на килограм. Всичко трябва да става, бавно, натурално и умерено.
- използвайте си собствената фантазия за да презентиране вашето съдържание и имайте предвид, че сайт (бранд, съдържание), които се харесват на потребителите, със сигурност ще се харесат и на търсачките!
 

Горе