Помощ: Спад на сайт в SERP след моя грешка

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте колеги и Честит празник!

Имам един сайт, за който изградих линкове от блогове, в които вече има линк към него. От 5-та позиция в Гугъл СЕРП, за 2-3 дни стигнах до 10-та позиция и се притеснявам да не изпадна още по-надолу. Притесненията ми основателни ли са и какво мога да направя в случая?

Предварително благодаря за отговрите.!
 
Едва ли е заради тези линкове, според мен даже ще ти помогнат.. очакваше се тези дни да има някакъв ъпдейт може от там да е , единия ми сайт също изскочи от нищото на 1 позиция после 4 -5 и си денси.. така че мисля че се задава нещо
 
Прилича на някакъв танц на SERP-а. Твоите конкуренти за дадената кл. дума дали имат някакви размествания по този резултат? Ако да, най-вероятно тече някакво пренареждане. Можеш за твое успокоение да вкараш малко уникален и добър контент, както и някой друг хубав линк. А не се знае дали няма да се върнеш с по-доброи позиции от преди.
 

Горе